Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

28 minut temu, tchocky napisał:

Jeszcze Lost in Translation jeśli nie widziałeś, też główna rola Bill Murray i świetny soundtrack.

20220714_162841.thumb.jpg.8281101c62e6f5d09685eaa5e108bad6.jpg

 

Między Słowami też mój ulubiony. Plus Dzień Świstaka. Czytając niektóre posty tu na forum, te same, o tym samym, „w kółko Macieju”, czuję się czasem jak główny bohater drugiego filmu:P

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Adi777 napisał:

Ja jeszcze nie widziałem, ale Między Słowami całkiem dobry. Lubię takie kino. Niejednoznacznie tam było 😉

Hmm… całkiem dobry??? No ten film moim zdaniem jest jak sonda Voyager I - niedościgniony. Jego artyzm przekroczył swobodnie heliosferę filmowego geniuszu i na tle nowych produkcji jego dystans wciąż się zwiększa: wkrótce osiągnie Obłok Oorta;)

Niejednoznacznie tam było? Hmmm… no moim zdaniem nic z tych rzeczy. Obejrzyj raz jeszcze:)

Aby wątek stricte muzyczny nie wysublimował nam w filmowy, pozwolę sobie powrócić na tory proponując kolejną ścieżkę dźwiękową, napisaną do kolejnego filmu z mojej listy absolutnie ulubionych: Noc na Ziemi:

BEEA2C5A-806C-494E-99B9-13F366E52A39.thumb.jpeg.043e0ee5fca8d03a237ded04ac81b8f8.jpeg

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Adi777 napisał:

Prawdopodobnie mój number one w całym jazzie. Perełka. Cztery utwory, natchnione brzmienie, mistyczny klimat, bardzo rozbudowane instrumentarium, między innymi harfa, skrzypce, tambura, flet, saksofony. Bajka 😍

@sonique Polecam 😉

Dziękuję kolego! Miło mi niezmiernie, że tak o mnie dbasz:)

Widzę, że mam tę płytę zaznaczoną ale nie pamiętam abym słuchał. Wrócę ze spostrzeżeniami wkrótce;)

Tymczasem wczoraj przesłuchany nowy nabytek. Polecam.

7FF00531-54A5-49B3-871C-05CF076B64A2.jpeg.2d784669c5022e085a5748b7f2ca55cb.jpeg 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy lubię... Nie tylko uszami odbieram muzykę, dodatkowe bodźce wyczuwalne fizycznie w takiej muzyce, to mnie wprowadza w niesamowity trans. Tym bardziej że w końcu długo budowany system spięty z TA Altitude16 i Amplitude16. Cholera, wczoraj cały dzień kalibrowałem, a teraz nie mogę wyjść z jaskini... Do rana będę tu siedzieć jak nic. Żona w pracy, dzieci śpią dwa piętra wyżej, a ja o drugiej w nocy jak nic przy 80dB (i więcej) "wygrzewam" sprzęt :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Butler napisał:

Tym bardziej że w końcu długo budowany system spięty z TA Altitude16 i Amplitude16.

Stary , ja nawet nie wiedziałem , że cóś takiego istnieje. Poczytałem trochę o tym , sam procesor to jakaś kosmiczna technologia. Wygląda strasznie profesjonalnie , moja Yamaszka przy tym to jak zabawka. Gratuluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...