Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

12 godzin temu, Rafał S napisał:

Długo zwlekałem z zakupem czekając, aż znajdę gdzieś taniej używany egzemplarz, ale w końcu szarpnąłem się na nówkę i nie żałuję. Ależ im ten blues płynie. Trzeba się przyzwyczaić do dźwięku (szczególnie w pierwszym kawałku jest bardzo surowo), bo całość - jak informuje zespół - nagrano specjalnie na żywo w studiu z niskim sufitem. Ale, jak już się wejdzie w ten klimat, to jest naprawdę pięknie... :)

Świetny ten blues. Nie jestem wielkim fanem ale taki blues to mogę słuchać godzinami.

Dzięki!

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2022 o 12:01, sonique napisał:

Dzięki!

Cała przyjemność po mojej stronie. :)Gov't Mule jak trzeba, to zagra wszystko, zresztą mają na koncercie takie rzeczy jak wspólny album koncertowy z Johnem Scofieldem, swoje wersje Pink Floyd czy dub. Nie mówiąc już o koncercie Deepest End w hołdzie swojemu zmarłemu basiście. Polecam szczególnie w wersji DVD - kogóż tam nie ma na basie i nie tylko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na poprawę humoru i dla tych co pamiętają te piękne maszyny. Tekst genialny. 

 

 Ogólnie polecam przypomnienie sobie całej płyty Wałów Jagiellońskich " Etykieta Zastępcza". Jeszcze tylko taki mały wtręt. Katuje w tym tygodniu muzykę z lat 80 i 90-tych.  I tak jak na w/w płycie każdy utwór jest inny melodycznie , każdy ma swój charakter , każdy jest jakąś opowieścią. okazuje się , że można było pisać teksty bez " aaaa" , " ooo " , co 10 sekund. Można było pisać prostym językiem / Maanam , Perfect , Budka Suflera .... /. Co się kurna wydarzyło po 2000 roku ? Byłem na koncercie Maleńczuka ,gdy właśnie zwrócił na to uwagę , mamy za mało tekściarzy  z prawdziwego zdarzenia , rzemieślników , za to całą lawinę beztalenci nadrabiających pianiem brak pomysłu na utwór.

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi777 napisał:

@DiBatonio Podobno ta płyta brzmi tragicznie. Nie wyobrażam sobie jej nie słuchać 😀

 

Trudno o jakość w takich gatunkach muzycznych.

Najzwyczajniej  nie słucham tego gatunku muzyki, dla mnie jazgot.

Nie mój klimat, ale tak jak pisałem w innym wątku....

Niejestem masohistą.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...