Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Raz na kilka lat przypomina mi się ten kawałek. A w zasadzie cover utworu Cole Portera. Bardzo go lubię. Wykonanie mało znane, a jak znane to zapomniane. A szkoda. Bo grupa była wówczas u szczytu swoich możliwości. I cover im wyszedł przednio! Stylistycznie czuję tu wpływy czasu gdy powstawała Unforgettable Fire, choć utwór został wydany znacznie później.

U2 - Night and Day

Teledysk stworzył sam Wim Wenders.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adi777 napisał:

Zmiana klimatu.

@sonique Lubisz Przybysza z Saturna?

 

Mam do niego stosunek ambiwalentny. Podziwiam go ale póki co nie przełknąłem.

2 godziny temu, Adi777 napisał:

No nie, znowu do Ciebie @sonique 😄 Chyba lubisz ambientowe klimaty, więc powyższy album zapewne znasz.

Nie wiem czy tę słuchałem. Jakiś czas temu jednak przesłuchałem wówczas najnowszą (teraz widzę, że Eno znowu coś wydał ostatnio - się sprawdzi niebawem). I podobała mi się bardzo: Roger Eno and Brian Eno: Mixing Colours. Polecam.

BE5D9B4D-BE6D-452A-8D6A-4D9963AD98A2.jpeg.253c530a46dfe3ac27797be032728eba.jpeg

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Adi777 napisał:

Landquidity słuchałeś? Lżejsza w odbiorze, chyba najwyżej oceniana, ale mnie nie zachwyciła akurat 😉

Słuchałem czegoś ale na pewno nie poznam po tytule. Gdzieś przeczytałem pochlebną opinię. Może bardziej po okładce mi się uda bo te zapamiętuję. A za rekomendację dziękuję. Sprawdzę w stosownym momencie. Jest jednak tyle ciekawej muzyki do poznania, że jak coś mi nie wchodzi to zostawiam na później. Czasem to „później” oznacza za kilka lat…;)

Bardzo mi się ostatnio spodobała poniższa. Dostałem wczesne wydanie na CD. Pachnące epoką. No nie mogłem się oderwać. Mam słabość do tego Niemca…

FC8AADFF-181D-4961-B86C-8221871C7F6F.jpeg.94a36988b763f24504e4b7b8bb6a6464.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sonique napisał:

Słuchałem czegoś ale na pewno nie poznam po tytule. Gdzieś przeczytałem pochlebną opinię. Może bardziej po okładce mi się uda bo te zapamiętuję. A za rekomendację dziękuję. Sprawdzę w stosownym momencie. Jest jednak tyle ciekawej muzyki do poznania, że jak coś mi nie wchodzi to zostawiam na później. Czasem to „później” oznacza za kilka lat…;)

Bardzo mi się ostatnio spodobała poniższa. Dostałem wczesne wydanie na CD. Pachnące epoką. No nie mogłem się oderwać. Mam słabość do tego Niemca…

image.png.63576b4b61d66af043509baadb27bcf6.png

 

15 minut temu, sonique napisał:

Mam słabość do tego Niemca…

Nie dziwię się, potrafi zaczarować 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...