Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dzisiejszy poranek rozpocząłem od bardzo nastrojowego, spokojnego oraz zrównoważonego albumu, jest to najnowsze wydanie z 2023 roku gitarzysty którego jak już pisałem wcześniej bardzo lubię i często sięgam po jego albumy ze względu za nastrój którzy tworzą muzycy oraz realizacje jak i wykonanie. Dominic Miller przez 30 lat nagrywał oraz koncertował ze Stingiem lecz do siebie przekonał mnie  swoimi solowymi wydaniami. Często można go również posłuchać na albumach innych znanych nam muzyków jazzowych. 

Album

Dominic Miller - Vagabond 

vagabond.jpg.75eb6bc73303dcc00ada5131d18a3a60.jpg

 

Pozdrowienia... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak dawano bo w minionym roku przypadkowo wpadłem na album którego wcześniej nigdy nie miałem przymości słuchać. Dziś chciałbym się nim z wami podzielić ponieważ uważam że naprawdę warto warto odświeżyć lub zapoznać.
 

Makoto Terashita meets Harold Land – Topology

 

Pozdrowienia...

a3444350734_16.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wing0 napisał:

Niezawodna.

Przedwczoraj słuchałem tego albumu. Lubię zarówno Melody Gardot, jak i producenta - Larry'ego Kleina. No i pojawia się tu też Larry Goldings na klawiszach. :) 

Bębny w niektórych numerach dla mnie trochę zbyt głośno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc szczerym dopiero nie tak dawno natrafiłem na tą interesującą artystkę.

Znam nie które utwory z jej dyskografii lecz do tej pory nie zagłębiłem się bardziej by poznać jej albumy.

Parę dni temu przesłuchałem jej debiutanckiego albumu i jestem bardzo mile zaskoczony tym wydaniem,

świetnie się tego słucha. Dlatego uważam że warto się tym z wami podzielić być może będzie to dla was też ciekawym odkryciem.

Pozdrowienia...

 Album

Yazz Ahmed "Finding My Way Home"

a2960622359_16.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

W tym utworze wielokrotnie zejścia subbasowe, być może trochę pokój podbija. Wracam często, późnymi wieczorami przy 🥂do tej płyty.

B54E1407-2C95-4E1C-8C9D-E31385C70123.jpeg

Jest to trochę przepompowana płyta z wieloma efektami, ale wybitnie wchodzi w ucho, Melody ogólnie ma świetny głos i płyty bardzo dobre. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, coyote napisał:

Muszę przesłuchać, sprawdzić czy znam ten album bo nie przypominam go sobie raczej...

 

 

20 godzin temu, Tomai napisał:

Z innej beczki...... stare ale jare :)

https://tidal.com/browse/album/1334790

obraz_2024-02-04_221741947.png

niestety nie w moim guście

59 minut temu, maxredaktor napisał:

Nie miałem jeszcze okazji posłuchać najświeższej (chyba) płyty Johna Scofielda i jego przyjaciół, dzisiaj nadrabiam. Sporo rocka w ich jazzowych aranżacjach, bardzo mi się to podoba.

 

obraz.png.564551c1791e3c7219d806b0e53339b4.png

Sprawdzę też niebawem ten album,
już czeka cierpliwe w kolejce na odsłuch...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...