Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

To ja tylko dodam od siebie że porównując  Smart powera(zwykłego nie plus) z psx-r do wzmacniacza 8a też z psx-r(zasilając  sekcje niskotonowa w paczkach ) muszę przyznać że wygrana należy się wzmacniaczowi za lepszą kontrolę, szybkość oraz wygaszanie basu.Jest on też na moje ucho bardziej sprężysty oraz mocniejszy w wybrzmiewaniu.Instrumenty są wierniej odtwarzane. Piszę oczywiście o tym co słyszę u siebie w systemie porównując te dwa urządzenia.

Pozdrawiam

Roro ale nam system marzeń stworzyłeś 😉😁 Może podliczymy koszty koszty tego systemu?😁To może być ciekawa informacja jak kogoś poniesie fantazja. 

Policzyłem koszty i poza jednym elementem dvd które wziąłem używane reszta jest nowa

cena całkowita to 13024gb co daje przy obecnym kursie 62515zl😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kaczadupa napisał:

Tyle samo ma W.

Też nie widzę żadnych informacji o zmianie mocy po podłączeniu psx-r na stronie Cyrus-a czy nawet na jakiś angielskich forach.Pewnie z psx -em zasilanie jest rozbijane na poszczególne elementy co odciąża zapewne trafo we wzmaku i pozytywnie wpływa na samo odtwarzanie

Inferno--kabelki wyglądają zacnie..Już je masz podłączone czy dopiero dostaniesz?

Pozdrawiam

Edytowano przez Darek Zuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inferno napisał:

Darek Zuk Już je mam, to moje foto ale jeszcze nie podłączałem. Porządne przewody ale żaden hajend bo zbyt tanie 🙂

Myślę że inwestowanie zbyt dużych funduszy w druty przy naszym sprzęcie jest i tak zbędne..Jak najbardziej dobre jakościowo jak i brzmieniowo pod gust tak  bez szaleństwa..Ciekawe jak Ci wypadnie brzmienie na nich..

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa z tym traceniem  dźwięku.Ja jak w końcu zawitam do Polski na stałe to chyba sobie sprawię kable od Pana Marka  .Ceny są całkiem ok a jeśli chodzi o ich wykonanie to wygląda to naprawdę dobrze.

Na razie na tym połączeniu o którym piszesz mam furutech za to  dac do 8a mam chord i jest całkiem miło. Porównania jakby mogło być lepiej czy gorzej narażone jeszcze nie było.. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko porządnie wykonane, ale i dobrze grające :-)

Poza tym od Pana Marka Brożka można wypożyczyć kable i posłuchać ich u siebie (w typowych długościach-bo jak sobie wymyślisz jakąś dziwną/niechodliwą konfigurację/długość to może być problem).

Pozdrawiam

PS. Darek-niekoniecznie musisz czekać aż do powrotu do Polski...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poczekać RoRo . Mam tylko 9 miesięcy do powrotu do Polski na stałe a do tego w ciągu roku zmieniłem tyle elektroniki że cierpliwość mojej żony już się skończyła. Za dużo się dzieje i wszystkie środki idą treraz na wykańczanie lokum w Polsce 😉W przyszłym roku coś pomyśle z kabelkami m&b bo już pisałem z Panem Markiem i wygląda to naprawdę ciekawie. Słuchałeś tych kabli z Cyrus- ami?

Pozdrawiam
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem z topowymi sprzętami Sansui.
U siebie mam tylko cyfrowego XLRa Cristal Digital, więc tego do Cyrusa nie podłączę...

Możesz napisać do Witka w klubowym wątku o kablach p. Marka

Pozdrawiam
PS. Przy okazji - pliiis do wszystkich - nie cytujcie całej wypowiedzi poprzednika, bo to nie ma sensu (a w dodatku mam jeszcze robotę ze sprzątaniem Forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Poruszalem ten temat w kilku wątkach ale odpowiedzi ani odzewu wielkiego brak. W kolumnach podłączonych do Cyrusa One w wysokotonowych po przyłożeniu ucha bezpośrednio do głośnika słychać delikatne popiskiwanie czy też jak ktoś określił "pipczenie". Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi skąd to zjawisko się bierze. A dzwoniłem już i do salonu, w którym kupiłem i do polskiego dystrybutora. Rozmawiałem nawet z wystawca na AVS ale ten udzielił mi tylko lakonicznej odpowiedzi czy mi ten dźwięk przeszkadza 🙂. Dodam, że w kolumnach podłączonych do Cyrusa One cast na AVS to samo zjawisko występowało. Zasadniczo mi ten dźwięk nie przeszkadza, gdyż słychać go tylko z odległości ok 10 - 15 cm i to trzymając ucho vis a vis tweetera, ciekawi mnie tylko czy to jakiś niezamierzony kiks ze strony producenta czy po prostu tak już jest i tyle. Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...