Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
RoRo

Gramofony i akcesoria – ciekawe promocje i wyprzedaże

Co jakiś czas w salonach audio pojawiają się ciekawe promocje i wyprzedaże.
Zachęcam do zamieszczania w tym wątku tego typu informacji o gramofonach, przedwzmacniaczach i akcesoriach gramofonowych w sytuacjach gdy są dobre ceny - bo może się to przydać innym użytkownikom!

Na początek – aktualnie w dobrej cenie są dwie takie rzeczy w salonach TopHiFi, czyli w jedenastu miastach icon_smile.gif

gramofon TEAC TN-200 z wbudowanym przedwzmacniaczem (oraz wyjściem USB), aktualna cena 1049zł
http://www.tophifi.pl/gramofony/gramofony/teac-tn-200.html

szczoteczka do płyt firmy Audioquest – aktualna cena 39zł
http://www.tophifi.pl/akcesoria/akcesoria-...czotka-auq.html

Pozdrawiam

Chili.
W Warszawie jest icon_smile.gif

Próbuj dogadać się u siebie, by ściągnęli Tobie w tej samej cenie i z odbiorem w łódzkim salonie.
Jeśli będziesz miał problem - to daj mi znać na PW i dojdą Ci jedynie koszty wysyłki.

Pozdrawiam

Kolego Chili twoja promocja dotyczy CD
Moja Vinyli...
Wiem, wiem z tego pośpiechu...
Pozdrawiam

Nie dość, żem gupi to jeszcze ślepy icon_wink.gif Mea Culpa icon_smile.gif
Udało się komuś kupić coś z tej oferty? Ja szukałem Deep Purpule i w lokalnych biedronach lipa icon_sad.gif
Jeśli autor uzna to za celowe to można usunąć wpisy "zaśmiecające" dobry skądinąd temat.
Pozdrawiam.

Dostałem e-mail z sieci Top Hi-Fi z poświąteczną wyprzedażą do 60%
Może ktoś skorzysta icon_wink.gif
>KLIK<

Antram teraz dopiero zauważyłem, że podałeś link do winyli sprzedawanych w Biedronce. Ciekawe, czy dostępne są we wszystkich, czy tylko w wybranych sklepach. Jednak myślę, że to drugie.
Idąc tym śladem znalazłem też informację, że płyty są sprzedawane również w Lidlu. I jako ciekawostka obok płyt sprzedawane są gramofony marki Hykker. Za jedyne 159 złotych.

Odnośnie biedronek to chyba ktoś z marketingu i zaopatrzenia dał lekko mówiąc "ciała".
W miejscowości w której mieszkam są dwie biedronki i w żadnej z nich nie znalazłem kompletnie nic z w/w promocji.
Ponoć promocja była skierowana do sklepów w większych miastach lub poprostu towaru mieli na tyle mało, że dla wszystkich nie starczyło :/
Napisałem nawet zapytanie do bok-u w tej sprawie i o dziwo odpisali:
Cytat

Szanowny Panie,

W imieniu firmy Jeronimo Martins Polska S.A. pragniemy podziękować za kontakt z
Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
Zapewniamy, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów dotyczący funkcjonowania
sklepów Biedronka jest dla nas bardzo ważny i dokładnie analizowany przez
kierownictwo firmy.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że sprzedaż tego produktu miała być
prowadzona w związku obowiązującą ofertą promocyjną. Niestety z uwagi na
czynniki od nas niezależne, towar nie został dostarczony do sklepów.
Przepraszamy za niedogodności związane z brakiem dostępności produktu.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań by powtórzyć
ofertę w najbliższych miesiącach w najbardziej atrakcyjnej cenie

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

--
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Jeronimo Martins Polska S.A.

Pozdrawiam

Masz rację. Z tego, co ustaliłem faktycznie promocja dotyczyła w większości dużych miast, ale też w skąpym zakresie. Przykładowo w Warszawie po tzw. praskiej stronie, gdzie Biedronek jest od metra, znalazłem bodajże dwa sklepy sprzedające winyle.
Muszę ustalić jeszcze jak wygląda to w Lidlu.

Ja tak tylko dodam do tej całej promocji pewną historię. Otóż sam się zainteresowałem kupnem płyt w Biedronce.... i przypominało to trochę lekki napał społeczeństwa (z resztą mój lekko też) zbliżony do nalotu Luftwaffe. Otóż z samego rana przed pracą wybrałem się do tej sieciówki a tam już od samego otwarcia grono przebierało płyty z wyciągniętym jęzorem zachwytu, że odrobinę taniej, D-Day... Tak trochę jak promocja na kurtki Softshella w Lidlu - walka na dwie rundy, albo my, albo oni. No dobra, pojechałem do drugiej - to samo. W końcu czas naglił, mówię sobie jadę do pracy i najwyżej później podjadę. Jakże byłem zniesmaczony po godzinie 15.00....zjechałem niemalże większość sklepów i zero, dosłownie w Bielsku i okolicach zero.... nie poddałem się. Pojechałem dalej (przeglądając się w lusterku w aucie i krzycząc sam do sienie - Krzychu, Ty idioto...a paliwo, czas? Wyjdzie na to samo jak zakup w normalnym sklepie!). Ale jadę....po 2 godzinach jazdy, staniu w korkach jest, jeeeest!! Deep Purple...Zmęczony jak kundel nawet nie odpakowałem...

Przepraszam za ta historię, ale jakoś z uśmiechem wspominam. Jaki morał - renesans winyli albo post softshell fight...

W mojej biedrze, były, ale wg sprzedawcy tak z godzinę po otwarciu. Słabe to wszystko i nie buduje korzystnego wizerunku firmy.

Cytat

Antram teraz dopiero zauważyłem, że podałeś link do winyli sprzedawanych w Biedronce. Ciekawe, czy dostępne są we wszystkich, czy tylko w wybranych sklepach. Jednak myślę, że to drugie.
Idąc tym śladem znalazłem też informację, że płyty są sprzedawane również w Lidlu. I jako ciekawostka obok płyt sprzedawane są gramofony marki Hykker. Za jedyne 159 złotych.

Z ust mi to wyjąłeś, bo jak w Biedrze czarne płyty to zaraz ruszy się , lub ruszyła na "gwiazdkę" ruch na wszelkie cudowne gramofony Hjundaja i innych Vianco-scaników z usb itp.
Niby nikt nie chcę odbierać innym przyjemności obcowania z muzyką, ale jakoś tak dziwnie ...czy mi się tylko tak wydaje ?

Nie mam gramofonu, świadomie, bo wiem ile to kosztuje kasy, miejsca i czasu, wiem też jak gra dobry gramofon i jak gra taki Hiundaj za 299zł...aż szkoda tych czarnych krążków .
Pewnie sporo osób powie, że czarne płyty to złom po takich eksperymentach i doświadczeniach icon_wink.gif Tak jak by robili renesans kaset magnetofonowych i wrzucili na rynek jakiś magnetofon typu "jamnik dwu kasetowy " i kasety stilon gorzów, też porażka i żaden punkt odniesienia .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0