Skocz do zawartości

Kable dla zaawansowanych


RoRo

Recommended Posts

12 godzin temu, DiBatonio napisał:

Żebyś zobaczył,  zemoze zagrać inaczej=lepiej i praktycznie zawsze tak jest.

Nadal nie kumasz.

To jest dopiero brak argumentów.

Naprawde myślisz, że ktoś to zrobił, bo miał kaprys?

Myślę,, że raczej z innego powodu. 

Nadal nie kumasz.

A ja kiedyś mialem bardzo budżetowy system bez akustyki i też myślałem, że gra fajnie. 😁

Zrozumiałem, że jednak nie , kiedy zacząłem kombinować z adaptacją akustyczną. 

A pierwsze co zrobiłem to zmieniłem najpierw sprzęt, zanim doszedłem, że wystarczyło przysiąść nad poprawą akustyki.

Widzę, że nadal nie kumasz.

Ale ty koleś jesteś ........... * :D Jeździj po kraju i zmuszaj ludzi do ulepszania zestawów audio i akustyki bo ty zobaczyłeś, że można lepiej :D
Ale nie. To Ci co kabli nie słyszą są nienormalni :D
No ja jebie xD Nikt nic nie kuma tylko jaśnie pan wielmożny wie najlepiej :D

O nie!!!!!!! Mam sprzęt X i akustykę Y i podoba mi się to co słyszę i nie mam zamiaru nic ulepszać. Skandal :D

* tu wstawić wybrany przez siebie epitet :>>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rafał S napisał:

Witold ( @Wito76 ) może podpowiesz Grześkowi jakieś skrajnie różne brzmieniowo, niedrogie interkonekty do sprawdzenia, czy w jego systemie kable grają, czy też nie?

Szczerze mówiąc cholerny bałagan w tym wątku a z tego co zdązyłem się właśnie zorientować to jakiś Bachmut dział się tutaj przez weekend. Sporo chyba zostało też wycięte przez RoRo. Cofnąłem się ze 3 strony wstecz, ale nie widzę/nie znalazłem zapytania @Grzesiek202. Odeślę więc do działu Nasze Testy - tam na górze jest mój amatorski test kilkunastu IC, może coś podejdzie. Z tamtego testu moje podium to Fezz FAC01, Neotech 5220 i Atlas Equator Integra.

Hehe, jak kable to zawsze podobny skład w dyskusji. A w przypadku "niesłyszących" (nie mówię o tych z orzeczeniem ZUS) to już raczej takie systemowe podejście. Kable są przezroczyste i nie mają żadnego wpływu, transporty grają identycznie, zasilanie nie ma znaczenia - i co tam jeszcze ślina na język przyniesie, bez właśnej próby sprawdzenia. Nie jestem oczywiście obiektywny i neutralny w wyrokowaniu i ocenianiu, ale "słyszący" raz słyszą a raz nie i to im się chwali. Nie jest to w każdym razie taka jednoznacznie zafiksowana, uparta postawa "nie bo nie". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wito76 napisał:

"słyszący" raz słyszą a raz nie i to im się chwali.

Ja też nie jestem neutralny, nikt chyba nie jest... Ale "słyszący" słyszą czasem więcej niż faktycznie mogą. Baaa... Najlepsze są różnice wychwycone w tym samym zestawieniu sprzętu. Nie będę komentować czy biżuteria wpływa na tor, ale chęć bycia elitą audiofilską u niektórych powoduje że zatracają się obiektywnym postrzeganiu dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcinmarcin napisał:

Bez jaj, mam wyebane na to co ktokolwiek myśli o mnie, ale lubię dobre granie

Mam to samo, ale dla niektórych to sens życia co sobie o nich myślą inni. Zerknij na te instagramy, fejsbuki... Z kapelusza tego nie wyciągam. Słyszę - jestem kozak. A im bardziej barwny język go opisujący, tym więcej belek na ramieniu w towarzystwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eMBe napisał:

Ale ty koleś jesteś ........... * 

Pewno nie bardziej niż Ty-koleś.

4 godziny temu, Butler napisał:

Nie będę komentować czy biżuteria wpływa na tor, ale chęć bycia elitą audiofilską u niektórych powoduje że zatracają się obiektywnym postrzeganiu dźwięku.

Jaką elitą?

Znam dwie osoby, które można do niej zaliczyć,  to był  nieżyjący już Sly i pewien kolega spod Chodzieży Mariusz, którego zdjęcia systemu krążą po internetach i podobno pochodzą z Rosji.  😉

4 godziny temu, Butler napisał:

Słyszę - jestem kozak. A im bardziej barwny język go opisujący, tym więcej belek na ramieniu w towarzystwie.

To co napiszesz tym, którzy barwnie opisują brzmienie wzmacniaczy, zwłaszcza,  gdy jest to Naim? 🙂

7 godzin temu, eMBe napisał:

To Ci co kabli nie słyszą są nienormalni :D

To jest tylko Twoja opinia, bo ja tego nigdzie nie napisałem.

4 godziny temu, Butler napisał:

Nie będę komentować czy biżuteria wpływa na tor

Szkoda, bo jeszcze jakiś czas temu też  bym tak napisał. 

Ale nie chcę enty raz podawać przykładów, które nie raz już opisywałem na tym forum.

Chyba, że poprosisz  😉

4 godziny temu, Butler napisał:

Najlepsze są różnice wychwycone w tym samym zestawieniu sprzętu.

Bo to najlepsza metoda, zmienna jest wtedy tylko jedna np. testowany kabelek. 🙂

7 godzin temu, eMBe napisał:

Mam sprzęt X i akustykę Y i podoba mi się to co słyszę i nie mam zamiaru nic ulepszać. Skandal

Żaden skandal. 

Jednemu wystarczy do odpychania się Fiat Punto, a drugiemu Mercedes S klasy.

Wolny wybór...

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DiBatonio napisał:

Żaden skandal. 

Jednemu wystarczy do odpychania się Fiat Punto, a drugiemu Mercedes S klasy.

Wolny wybór...

Tak tak. Słynne porównywanie klas sprzętu do samochodów :D
A jeśli to wolny wybór to z łaski swojej na uj drążysz tyle tematów pisząc ludziom o tym, że "można lepiej"?
Naprawdę myślisz, że Ci co zainteresowali się nawet w minimalnym stopniu tematem audio nie są tego świadomi?
W ciul ludzi ma "Punto" i jeździ zamiast słuchać w garażu co może być nie tak.
Zmień ksywę na DiBetonio.
Bez odbioru.

Edytowano przez eMBe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆😆😆

5 godzin temu, eMBe napisał:

jeśli to wolny wybór to z łaski swojej na uj drążysz tyle tematów pisząc ludziom o tym, że "można lepiej"?

A co, nie można lepiej?

Masz ewidentny bul dupy chłopie....

5 godzin temu, eMBe napisał:

Zmień ksywę na DiBetonio.

W rewanżu,  Tobie proponuję na eMBeTon.

5 godzin temu, eMBe napisał:

Bez odbioru.

Zatem nie zaglądaj, nie czytaj i nie pisz tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DiBatonio napisał:

Znam dwie osoby, które można do niej zaliczyć

Ja nie znam żadnej, ale takich co myślą że się do niej zaliczają to na pęczki. Aspirujących to już w ciul.

23 godziny temu, DiBatonio napisał:

To co napiszesz tym, którzy barwnie opisują brzmienie wzmacniaczy, zwłaszcza,  gdy jest to Naim?

A co to Naim? :D Napiszę to co Tobie. Im barwniej, tym lepiej, ale ja tego nie kupuję.

23 godziny temu, DiBatonio napisał:

Bo to najlepsza metoda, zmienna jest wtedy tylko jedna np. testowany kabelek. 🙂

No nie... Ja pisałem o odczuwanych różnicach w tym samym zestawieniu a nie podmianie czegokolwiek (wtyczki, kabla itd). Wystarczy zasugerować że coś się zmieniło (a wcale nie) i niektórym palma zaczyna odbijać.

5 godzin temu, eMBe napisał:

Tak tak. Słynne porównywanie klas sprzętu do samochodów

Wbrew pozorom często takie porównania mogą być trafne.

5 godzin temu, eMBe napisał:

Zmień ksywę na DiBetonio.

20 minut temu, DiBatonio napisał:

W rewanżu,  Tobie proponuję na eMBeTon.

Gratuluję Wam obu. Myślę że Pani w zerówce będzie co miała opowiadać rodzicom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...