Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

To, jak co wygląda ma niewielkie znaczeniu w porównaniu z tym jak brzmi. Np mój wzmacniacz jeden z kolegów nazwał elementem ruskiego czołgu, a załoze się, że gdyby go uslyszał to chciałby go mieć. Poza tym żarty żartami, ale trzeba uważać co się pisze o rzeczach posiadanych przez innych bo czasem można kogoś niepotrzebnie urazić. To co się komu podoba jest indywidualną sprawą właściciela. Może jestem tradycjonalistą, ale osobiście uważam, ze wzmacniacz Bogusława jest bardzo ładny wizualnie, co nie zmienia faktu , że nie wybrałbym hybrydy mając możliwość posiadania pelnej lampy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie używają swoich napędów to jeszcze nic nie znaczy, ten DAD to bardzo stary sprzęt. Wiesz nie chce bronić bo nie mam w tym interesu ale z jakiegoś powodu nowsze transporty czy odtwarzacz CD Cyrusa zdobywają nagrody. Jest jeszcze jedna rzecz jaka powoduje że napęd czyta w taki a nie inny sposób - mianowicie oprogramowanie tego link niestety nie pokazuje.

A i może nie do końca dobry wątek,  jest ten dotyczący krytyki sprzętu, możesz administracje poprosić o przeniesienie 👌

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna większość firm Europejskich używała napędów Philipsa. Głównie dlatego że poszczególne modele były dość długo dostępne. Cyrus stosunkowo niedawno ( czyli w ostatnim dziesięcioleciu ) wziął się za opracowanie własnych napędów i to jest pewien ewenement bo w czasach gdy wielu producentów zaczęło przechodzić na bardzo tanie z rożnych źródeł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzuciłem tego żeby jakoś szczególnie dopiec Cyrusowi. Choć napęd Philipsa to jedno, a to że ten konkretny pochodził z discmana to ktoś mimo wszystko może czuć się oszukany. 

Patrząc na to z innej perspektywy, czasami można znaleźć tanie  transporty (jak niektóre odtwarzacze DVD), które nie muszą specjalnie ustępować tym drugim, ładnie opakowanym wersjom hi-end. 

Gdzieś jeszce widziałem kiedyś "przepakowany" amplituner w wersji kilkukrotnie droższej :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home  Miałem jechać do kolegi na odsłuch (kupno z importu, jak u niego), jakoś się nie złożyło, później chciał nawet podesłać (jak już chciał sprzedać) ale znasz mój ograniczony zachwyt do kuriera. Nie wiem czy jeszcze pamiętasz, ale pytałem Ciebie (jeszcze na AS) o dostępność u dystrybutora, odpisałeś że tylko "trójka" jest, a było to zanim kolega kupił.  RV4 porównywał z Vincentem, notabene z waszego salonu, który oczywiście nie dotarł w wyznaczonym terminie. Fragment...."Witam, dziś dotarł Magnat. Niestety nie dotarł jeszcze Vincent, wiec nici z porównania"

jest jeszcze inna wzmianka..... "tak dla informacji. Byłem na odsłuchach w S4Home i z ciekawości zagrałem Magnatem z Heco The New Statement - trzeba przyznać że zgrywa się wspaniale z jednym ale. Trzeba grać dość głośno"........'Za to jak zestawiłem Magnata z Dali Rubicon 8, to zabrzmiało kompletnie"

a to inny fragment korespondencji.... 

"Dzień dobry,

McIntosh wprowadził do swojej oferty hybrydową integrę Ma252. Cena na razie nie jest budżetowa, ale może wkrótce spadnie.

Ciekawe jak zagra?

Ps. Jakbyś już był na zakupie wzmacniacza, to daj znać. Jeśli mi się uda posłuchać mcintosha i mi podejdzie to może będę się pozbywał Magnata"

 

Dziś sam ma MA252 a kolego poszedł w lampowce i po wielu testach i odsłuchach, ostatecznie stał się właścicielem Leben 600

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2019 o 08:41, Bogusław Kożyczkowski napisał:

@S4Home  Miałem jechać do kolegi na odsłuch (kupno z importu, jak u niego), jakoś się nie złożyło, później chciał nawet podesłać (jak już chciał sprzedać) ale znasz mój ograniczony zachwyt do kuriera. Nie wiem czy jeszcze pamiętasz, ale pytałem Ciebie (jeszcze na AS) o dostępność u dystrybutora, odpisałeś że tylko "trójka" jest, a było to zanim kolega kupił.  RV4 porównywał z Vincentem, notabene z waszego salonu, który oczywiście nie dotarł w wyznaczonym terminie. Fragment...."Witam, dziś dotarł Magnat. Niestety nie dotarł jeszcze Vincent, wiec nici z porównania"

jest jeszcze inna wzmianka..... "tak dla informacji. Byłem na odsłuchach w S4Home i z ciekawości zagrałem Magnatem z Heco The New Statement - trzeba przyznać że zgrywa się wspaniale z jednym ale. Trzeba grać dość głośno"........'Za to jak zestawiłem Magnata z Dali Rubicon 8, to zabrzmiało kompletnie"

a to inny fragment korespondencji.... 

"Dzień dobry,

McIntosh wprowadził do swojej oferty hybrydową integrę Ma252. Cena na razie nie jest budżetowa, ale może wkrótce spadnie.

Ciekawe jak zagra?

Ps. Jakbyś już był na zakupie wzmacniacza, to daj znać. Jeśli mi się uda posłuchać mcintosha i mi podejdzie to może będę się pozbywał Magnata"

 

Dziś sam ma MA252 a kolego poszedł w lampowce i po wielu testach i odsłuchach, ostatecznie stał się właścicielem Leben 600

Przez mgłe ale pamiętam.

Co do kurierów to myślę że już w samym tym wątku poruszaliśmy ich temat tyle razy :/ no nic działą to jak działa.

W tej samej cenie przewożą paczki listowe do kolumnę więc :/ działa to jak działa.

Jakoś faktura trafia zawsze na czas :D:D:D:D taki czarny humorek

Ale już tak z czystej ciekawości. Może by wrzucić jakieś inne kolumny do Ciebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,  ja tam do moich Heco jestem przywiązany,  no może nie łańcuchem, ale jednak. A co byś proponował? 

Może lepiej zapytaj jak Poseidon głośnikowy,  zakupiony u S4.
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...