Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

11 godzin temu, Matt Daemon napisał:

A to nie jest tania rzecz 😉

Przekaźnik nie jest tani, czy usługa?

Póki co, to chcę się nacieszyć. Żaden serwis, tylko póki co domowy defibrylator, w postaci pojedynczego wysokiego impulsu podanego z pre, czyli volume na 70% i wstaje do życia! :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu przekaznik to przekaznik, byle pasował rozmiarowo i elektrycznie, w praktyce jednak jest cała masa różnego typu wykonania zestykow, współczesne przekazniki w rozmiarze MY2/MY4 to niestety w większości głównie do zastosowań przemysłowych, wystarczy zerknąć w data sheet jaki jest min prad przełączania oraz napiecie, szybko dojdziemy do wniosku że do zastosowań audio srednio się do nadaję. 

Oryginalne przekazniki o ile nie są wypalone można w prosty sposób oczyścić nie powodując wytarcia napylonej warstwy materiału na zestykach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2024 o 09:25, AutoPirat napisał:

Przekaźnik nie jest tani, czy usługa?

Póki co, to chcę się nacieszyć. Żaden serwis, tylko póki co domowy defibrylator, w postaci pojedynczego wysokiego impulsu podanego z pre, czyli volume na 70% i wstaje do życia! :D 

Tym sposobem szybko zmierzasz do pełnego serwisu ;-) 

Jeżeli ma być dobry/dobrze to i jedno i drugie ha ha ale warto się za temat szybko zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Matt Daemon napisał:

Tym sposobem szybko zmierzasz do pełnego serwisu 😉

Jeżeli ma być dobry/dobrze to i jedno i drugie ha ha ale warto się za temat szybko zabrać.

Tak i dziękuję. Spokojnie :) - zdaję sobie sprawę, żeby na bieżąco reperować usterki.

Idą wakacje, to może i czasu będzie więcej, to się zaglądnie do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Haha, dobre... Może po prostu wiara wie co od kogo kupować a nie jak leci.... Ludzi nie stać na prawdę zwłaszcza gdy chodzi o zarobek... Najlepszy przykład z końcówką z olx.... Nie jest dziwne, że one sprzedają się powyżej 15 tys. bez serwisu a tu taka cena i nic???? Może po prostu ludzie głupi nie są i kojarzą fakty... Ale nic to, spadnie do 9 to się sprzeda 😀

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, czubsi napisał:

Haha, dobre... Może po prostu wiara wie co od kogo kupować a nie jak leci.... Ludzi nie stać na prawdę zwłaszcza gdy chodzi o zarobek... Najlepszy przykład z końcówką z olx.... Nie jest dziwne, że one sprzedają się powyżej 15 tys. bez serwisu a tu taka cena i nic???? Może po prostu ludzie głupi nie są i kojarzą fakty... Ale nic to, spadnie do 9 to się sprzeda 😀

Jest wielu handlarzy niestety, a nie każdy ma dojścia do sprzętu pewnego.  Tym bardziej jak weźmiemy cały przekrój audio nie tylko markę Sansui.

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Marr.

Ponieważ Kolega nie pisze na tym forum, ja w jego imieniu pragnę podziękować za świetną naprawę i serwis 907 Limited. Sprzęt gra wyśmienicie i wszystko jest super. To szczęście mieć taką osobę , która tak wspaniale potrafi przywrócić nasze ulubione Sansuje do życia . Bardzo dziękuję również w moim imieniu.

Pozdrawiam

Jan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

Jak sprawują się Twoje nowe SF w połączeniu z Sansui? Jest duży postęp względem Venere? Mam nadzieję, że masz wreszcie wolny weekend i czas na delektowanie się muzyką i szlifowanie zestawu😎

Pozdrawiam 

PS. Gratuluję zakupu 👍wizualnie na pewno jest dużo lepiej i mam nadzieję, że sonicznie równie dużo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...