Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

@JaZzTo nie plaga tylko brak chęci do dyskusji z wiedzącymi lepiej.  Zeby nie było - jestem już dawno po drugiej dawce i wbrew sugestiom Dzika nie jestem antyszczepionkowcem, a tym bardziej, w odróżnieniu od Niego jestem jak najdalszy od konfabulacji, co usiłował mi kiedyś sugerować i za co dostał bana. Trzeba miec tupet aby insynuować komuś kłamstwo bez żadnych podstaw. Takich ludzi pojawia się coraz więcej na forum i dlatego coraz więcej próśb o usunięcie konta ludzi mających faktyczną wiedzę na podstawie własnych doświadczeń. Jeszcze trochę i zostaną sami wiedzący lepiej, a czerpiący swą wiedzę nie z własnych doświadczeń, a z tego co wyczytali. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rega napisał:

wbrew sugestiom Dzika nie jestem antyszczepionkowcem, a tym bardziej, w odróżnieniu od Niego jestem jak najdalszy od konfabulacji, co usiłował mi kiedyś sugerować i za co dostał bana. Trzeba miec tupet aby insynuować komuś kłamstwo bez żadnych podstaw.

Który raz już piszesz, że to dzięki tobie dostałem bana? Wstaw sobie to może w sygnaturę.

Nie dostałem bana za zarzucanie ci konfabulacji, tylko za prześmiewczy styl, w jakim to uczyniłem. Btw nadal uważam, że to, co wtedy napisałeś nie trzyma się kupy. Powątpiewanie w historie anonimowych ludzi z internetu to nie kwestia tupetu, tylko dystansu i zdrowego rozsądku. Nie mam żadnych podstaw nie aby ci nie ufać, ale żeby ci ufać - i vice versa.

No ale dajmy spokój waśniom i pozwólmy Sanwigowi odejść w spokoju. NA PEWNO nie życzy sobie tutaj żadnego rozdzierania szat nad swoją decyzją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JaZz napisał:

Dzik jawnie przyznał się do trollowania. Ja w sumie nie wiem dlaczego on tu dalej jest... 

Też tego nie rozumiem, jako że groziłeś mi już banem kilka razy. Może więc w końcu mnie... a, no tak, zapomniałem, że nie jesteś moderatorem i tylko próbujesz moje usunięcie sprowokować.

Nie pamiętam, abym jawnie przyznał się do trollowania - przyznałem się do robienia sobie żartów, ale to chyba widzi każdy.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JaZz napisał:

Serio groziłem? Też nie przypominam sobie. Pamiętam że pisałem, że należy się. 

Grozić - straszyć czymś, zapowiadać coś złego

IMO twoje sugestie jak najbardziej wpisują się w powyższą definicję.

5 minut temu, JaZz napisał:

Żart jest kiedy większość się śmieje,  a ty po prostu denerwujesz (nie chcę bluzgać)  ludzi. 

Skąd wiesz, że większość się nie śmieje? Bo kiedy zawisa kolejna kłótnia o np. kable, to zawsze pojawia się tych samych kilku użytkowników, którzy uznają się za reprezentację całego forum i piszą o wielkim upadku obyczajów, domagając się rozdania czerwonych kartek. Może milcząca większość się właśnie śmieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli można prosić - również proszę o usunięcie mojego konta i jeśli koje posty nie znikną to przynajmniej niech będą oznaczone jako "gość".

Z góry dziękuję.

PR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę wpisów Trolla, czemu nadal tu jest? zachodzę w głowę, niestety powtarza się historia jak z Tomkiem, brak szybkiej decyzji o usunięciu tylko pogarsza sprawę, Niestety są osoby co przynoszą więcej szkody niż pożytku, ale jak to mówił kolega ....xxx ożywiają dyskusje, no, chyba nie jest tak do końca, bo ja widzę coś zupełnie odmiennego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi777 napisał:

Ale Wy się spinacie, śmieszne to. Trochę więcej luzu i dystansu do siebie. Polecam, przydaje się.

Nom po kilku latach zmienisz zdanie ;). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sanwing napisał:

Nom po kilku latach zmienisz zdanie ;).  

Nie, na pewno nie. Na pewno też nie będę wyzywał innych od idiotów. Jestem czasami trollem, ale nawet trolle mają swoje granice 😁 

Co Wy z tym usuwaniem konta? Poproszę o usunięcie konta, bo użytkownik X ma inne zdanie niż ja na jakiś temat? Co za Cipeusze 😄

Bez obrazy poproszę 😊

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adi777 napisał:

Nie, na pewno nie. Na pewno też nie będę wyzywał innych od idiotów. Jestem czasami trollem, ale nawet trolle mają swoje granice 😁 

Co Wy z tym usuwaniem konta? Poproszę o usunięcie konta, bo użytkownik X ma inne zdanie niż ja na jakiś temat? Co za Cipeusze 😄

Bez obrazy poproszę 😊

Nie chodzi o odmienne zdanie każdy z nas ma na jakiś temat odmienne. Mi się już przejdała zabawa w fora, tym bardziej że ciężko tu nawet o poradę bo kto ma to niby zrobić? Taki Dzik to tylko katalizator pokazujący że cała zabawa idzie w najgorszym kierunku z możliwych czyli kopiuj wklej z netu na każdy temat obecnie tworzy znawcę w każdej dziedzinie. Pogadać o audio mam z kim także także nie potrzebuje tu konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JaZz napisał:

🤣

Niezłe masz jazdy...

To są typowe zagrywki JaZz mógłbym z nicku wymienić klony Dzika, conajmniej kilku jak nie kilkunastu z ostatnich lat ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dzik napisał:

@Redakcja AUDIO proszę nie usuwajcie konta Sanwiga. Użytkownik zjadł szpinak i zregenerował nadwątlone siły. To był chwilowy kryzys.

Chyba powinieneś się powstrzymać od takich uwag.

Forumowicz poprosił o usunięcie swojego konta, ma do tego pełne prawo. Nikt natomiast nie ma prawa z tego powodu drwić z jego decyzji.

Każdy z nas może zażądać tego samego i nie powinien być za to krytykowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale żeby to zrozumieć to trzeba nie być trollem, czego w tym wypadku nie zaobserwowałem. Dzik potrafi nabijać się z innych. To jego specjalność. Doświadczyłem tego na ,,własnej skórze,, A ja wrecz apeluję do administracji o usunięcie Dzika spośród forumowiczów. Na tym forum takich nie potrzeba. Mając odrobinę honoru sam by zrezygnował, ale czego tu się spodziewać po kimś takim. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, HQ150 napisał:

Forumowicz poprosił o usunięcie swojego konta, ma do tego pełne prawo. Nikt natomiast nie ma prawa z tego powodu drwić z jego decyzji.

Każdy z nas może zażądać tego samego i nie powinien być za to krytykowany.

Why so serious?

Poprosił o usunięcie, a potem poszedł pisać o dupach i idiotach. Zresztą to klasyka Sanwiga, czyli najpierw jechanie z grubej rury, a potem robienie miny kota ze Shreka. A potem znowu z grubej rury.

Nie mówimy o czyimś pogrzebie, czy wielkiej życiowej decyzji, tylko głupim koncie na forum internetowym. Wielki mi powód do powagi. Z odejścia TomkaN były drwiny i beczka śmiechu.

 

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak poprosił o usunięcie konta to w dalszym ciągu ma prawo tu pisać. Jego wybór.

Z odejścia nikogo nie powinno się drwić. Jego wybór.

Jakbyś kogoś złapał na tym, że usuwa jedno swoje konto, żeby potem pisać tutaj z innego to inna sprawa.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HQ150 napisał:

No ale jak poprosił o usunięcie konta to w dalszym ciągu ma prawo tu pisać. Jego wybór.

Z odejścia nikogo nie powinno się drwić. Jego wybór.

Nie neguje niczyjego prawa do czegokolwiek. Zastanawiam się jednak, czemu nie mam prawa z tego żartować? Co nie jest zakazane, jest dozwolone.

Pomijam fakt, że nie mam - jak wyżej sugerowano - satysfakcji z jego odejścia. Czasem się z nim przekomarzam, ale osobiście nic nie mam do tego użytkownika. Żadnych negatywnych emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dzik napisał:

Poprosił o usunięcie, a potem poszedł pisać o dupach i idiotach. Zresztą to klasyka Sanwiga, czyli najpierw jechanie z grubej rury, a potem robienie miny kota ze Shreka. A potem znowu z grubej rury

A nie zauważyłeś że tylko do ciebie z grubej rury jadę tylko ty na to zasłużyłeś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HQ150 a są tacy na tym forum. Dostają reprymendę i .... dalej robią swoją krecią robotę. Afera z kilkoma kontami sprzed kilku miesięcy niczego ich nie nauczyła. Przykład? Proszę bardzo - 10 lipca, godzina 10. Jedna osoba obecna na dwóch kontach. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Nie będę wymieniał bo znowu zostanę pośadzony przez .... o ,,kablowanie,, . Myślę jednak, ze regulamin jest jednakowy dla wszystkich użytkowników. A tu okazuje się że niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...