Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

Przypominam ponownie , można ignorować użytkownika po całości - nie wiem czemu jeśli komuś nie podoba się cały czas co ktoś pisze nadal go czyta zamiast wcisnąć ignoruj ? :D

Co prawda dziwnie się klika jakiś temat a tam pustka poniżej "nowych" postów ,ale jest spokój , nie przychodzą też powiadomienia jak ktoś taki Nas zacytuje :P 

Kiedyś miałem swoje fora/www/irc itp. - sporo czasu leciało by się tym zajmować także nie dziwie się ,że moderacja nie chce za bardzo ingerować - nie ma po prostu czasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JaZz napisał:

Moderacja nie ma czasu na moderowanie? 

Jak masz parę set postów do sprawdzenia by rozsądzić to nie masz czasu.

8h spania , 8h pracy , dojazdy , zakupy , obowiązki domowe , rodzinne , itd. itp. nie wchodzisz na forum by mieć 3ci etat :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JaZz napisał:

Tych co nie widzą jak forum upada i tak nie przekonam,

Dla właścicieli odnośnikiem kondycji forum jest pewnie ilość kliknięć.

Trzeba by wiedzieć ile było w poprzednich latach a ile jest teraz i dopiero byśmy wiedzieli czy z ich punktu widzenia upada czy wręcz przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, HQ150 napisał:

Dla właścicieli odnośnikiem kondycji forum jest pewnie ilość kliknięć.

Trzeba by wiedzieć ile było w poprzednich latach a ile jest teraz i dopiero byśmy wiedzieli czy z ich punktu widzenia upada czy wręcz przeciwnie.

jesteś na forum 8msc i masz 1816 postów - obstawiam ,że 90% to bzdety i pisanie by mieć +1 post //przemnożyć to przez innych trolli i nie chce się przeglądać tematów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kubakk napisał:

jesteś na forum 8msc i masz 1816 postów - obstawiam ,że 90% to bzdety i pisanie by mieć +1 post //przemnożyć to przez innych trolli i nie chce się przeglądać tematów

O widzisz jakie celne spostrzeżenie.

Od razy mnie wywal do ignorowanych będzie Ci łatwiej się po forum poruszać. Wpisy jednego trolla już masz z głowy.

Cholera tak szybko mnie rozgryzł.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

 jak nawijał DGE: "sypie łeb popiołem"- ja tak co wieczór w akcie pokory ;)

No to jest jakiś trop.

Ale to robisz przed kąpielom czy po? A może zamiast?

Może jakąś samokrytykę by skrobnąć ?

 

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Dziękuje koledzy ... i koleżance, za dobre słowo.

Sprawa mojej rezygnacji z uczestnictwa tutaj, ma wcześniejsze podłoże.  Dziś nie chodzi dokładnie o TomekN (chociaż po jego "pożarze" na forum, zacząłem wątpić w sens przebywania tutaj) ani o Dzika (jego wpisów nie widzę dzięki opcji "ignoruj") ale widzę te "gorące" wpisy innych i zastanawiam się? , ile to, jedna osoba potrafi napsuć krwi innym, swoimi wpisami i dlaczego to nadal trwa? Piszemy/pisaliśmy, co zrobić z takimi osobami z szefową, ja obstawałem za usuwaniem, dla dobra tego Forum, ale szefowa nie podzielała mojego zdania, zostałem też zapewniony ze obrażanie innych nie będzie tolerowane i będzie już tu porządek, więc zostałem. A teraz mamy kolejne "gorące" wpisy i dużo negatywnych wibracji na forum, sprowokowane przez ..... taką tolerancje.

Dziś przeczytałem wpis naszej/waszej szefowej i widzę, że tu się już nic nie zmieni. Miedzy słowami można wyczytać ze Dzik i jemu podobni ze względu (czy na pewno) na tolerancje nie będą usuwani z forum, a nadzieja, że jakby przerwa w pisaniu, miała zmienić charakter danej osoby i do powtórnych "zamieszek" nie dojdzie ... mnie nie przekonuje.

@Bogusław Kożyczkowski
Jak to "już nic się nie zmieni"? Przecież poszły już bany i paru użySZKODNIKÓW dostało wolne!

Pozdrawiam
PS. Williams w F1 odzyskał formę po tym, gdy usunięto szkodnika - u nas na Forum też dobra forma powraca 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Zauważyłem, że nastrój na forum jak na obiedzie u babci. Normalnie... dmuchawce latawce wiatr... i nie wiem co jeszcze... może spotkania oazowe młodzieży...            Niesłychane, nigdy tego nie widziałem 😆

 

Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać bo jest lekki bałagan a ja późno wróciłem z pracy i padam na pysk. Krótko więc napiszę, parę słów tylko. Jest kilka (pewnie nawet więcej niż kilka) osób na forum, które lubię i trochę szkoda byłoby trzasnąć drzwiami ot tak.

Poza tym, od paru lat jestem mocno podjarany na pewne kolumny których nigdy nie miałem odwagi kupić (zawsze obawiałem się, że to wielkie niezgrabne szafy i rozwalą mi dom). Ostatnio padło (gdzieś w wątku Asi chyba) kilka zdań na temat tych paczek i znów mnie ciągnie żeby je kurna wreszcie może mieć (?)  Ciągle jednak mam zbyt małą wiedzę na temat tych kolumn i niestety, bez forum sobie nie poradzę. Będę więc miał kilka pytań, na pewno do Pana Romka @Rega i może innych znających obiekt mojego pożądania. 

Jak już Was wykorzystam jak cwaniaczek i będę wiedział wszystko co mnie interesuje, wtedy sobie pójdę.  Ale, że wszystkiego nie wie nikt, tak, że ten...

A teraz robię sobie wolne od forum na kilka dni, może tygodni, zobaczymy jak będzie.

Dobranoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...