Skocz do zawartości

Świat seriali.


Recommended Posts

3ci odcinek był spoko , 1 scenę łóżkową przewinąłem , poznaliśmy osobę po drugiej stronie radia , z którymi biznesy robili , dla mnie  im mniej zombi tym lepiej , oraz gdyby producenci mieli zrobić tylko to co w drodze to w 3odc by się sezon zakończył ;)

Na pewno jakość realizacji wysoki poziom , choć ten odcinek zbulwersuje

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kaczadupa napisał:

Joel zaraz zaśnie na planie..., itd.  "Trawa" w ustach biegaczy jest zabawna, a oni powinni autentycznie przerażać.

I gdy dzisiaj spodziewałem się najgorszego nagle dostałem, jestem  przekonany,  najlepszy odcinek z całego pierwszego sezonu.

W znacznej mierze się zgadzam, choć dla mnie ta dysproporcja nie jest aż tak duża. Pierwsze dwa odcinki też miały swoje momenty (choć było ich mniej), a trzeci jednak przesadnie rozłożył akcenty. No i ten nieprawdopodobny zbieg okoliczności - puenta dominującego wątku trzeciego odcinka niemal zbiega się z nadejściem dwójki głównych bohaterów (tak wynika z piosenki kończącej pierwszy odcinek).

@J4Z - ale się postarałem unikać spoilerów tym razem - doceń. ;)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe filmy i seriale na platformach VOD w lutym

1.02 Miliony Gunthera – Netflix
3.02 Drogi Edwardzie  – Apple TV+
7.02 Cormoran Strike: Niespokojna krew  – HBO Max
7.02 Szpieg wśród przyjaciół – HBO Max
8.02 Wszystko, co żyje – HBO Max
9.02 Ty – Netflix
10.02 U ciebie czy u mnie? – Netflix
17.02 Carnival Row – Prime Video
17.02 Dziewczyna i kosmonauta – Netflix
17.02 Oszustwo – Apple TV+
17.02 Za lepsze – Apple TV+
22.02 Rozterki Fleishmana – Disney+
24.02 Mamy tu ducha – Netflix
24.02 The Consultant – Prime Video

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pałac" to nowy serial limitowany produkcji HBO. W głównej roli wystąpi Kate Winslet, za scenariusz odpowiedzialny jest natomiast Will Tracy, znany m.in. z nagradzanej "Sukcesji"

HBO udostępniło pierwsze zdjęcie z planu swojego nowego serialu. Limitowana, czyli zamknięta w kilku odcinkach seria, ma mieć tytuł "The Palace" ("Pałac") i opowiadać historię roku spędzonego w murach tytułowego pałacu w nieznanym, współczesnym państwie europejskim, w którym rozpada się właśnie reżim. Data premiery nie jest jeszcze znana.

z29430983ICR,-The-Palace---Palac----nowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się jeszcze świetny serial komediowy "Wilfred". Chyba nie jest dostępny w żadnym serwisie streamingowym.

Jak ja kocham znerwicowanych bohaterów, tu jest tego pod dostatkiem. Elajah Wood w świetnej formie, no i tytułowy Wilfred.

wilfred17.PNG

Ryan Newman (Elijah Wood) jest pogrążonym w depresji młodym człowiekiem, którego nic nie cieszy, postanawia więc popełnić samobójstwo. Gdy bohater próbuje odebrać sobie życie, sąsiadka Jenna (Fiona Gubelmann) prosi go o opiekę nad jej psem, Wilfredem (Jason Gann). Ryan, w przeciwieństwie do reszty świata, nie dostrzega w Wilfredzie czworonoga, a postrzega go jako człowieka.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Skończyliśmy oglądać "Troubled Blood" - piątą część cyklu "C. B. Strike". Te cztery odcinki to jedna z lepszych odsłon serialu. Formuła klasycznego kryminału z dopracowaną warstwą obyczajową. Podtrzymuję, że Holliday Grainger jest idealną Robin. (Momentami przypomina mi trochę Julianne Moore z czasów jej młodości.) No i świetna czołówka. :)

 

Znalazłem tylko wersję z poprzedniej części, ale chyba jest identyczna jak w ostatniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, J4Z napisał:

W między czasie pocisnąłem kilka sezonów Parks & Recreation, porównywany często do The Office (US). No, moim zdaniem obok niego nie stał. Według mnie niezły, ale nierówny i zaczął przynudzać. Może kiedyś wrócę. 

Pozdr. 

Obydwa stworzone przez tego samego gościa https://m.imdb.com/name/nm0199948/?ref_=tt_cl_scc_1

Jak dla mnie Parks to 8/10 a The Office 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczęliśmy "Mare of Easttown". Nie wiem, czemu tyle z tym zwlekałem. Oczywiście była już mowa o nim w tym wątku ( @J4Z i @Asia ), ale w przypadku takich produkcji, nigdy dość reklamy. Tylko jedna nagroda Emmy dla Kate Winslett? Wręczyłbym jej tych statuetek cały bukiet. Mimiką, każdym ruchem, gestem pokazuje naprawdę wielką klasę aktorską. Gdyby to był film kinowy, to na luzie wzięłaby Oskara.

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...