Skocz do zawartości

Wzmacniacz do B&W 706S2


Grzesiek202

Recommended Posts

38 minut temu, muzofan napisał:

Fajny set, gratulacje 😎. Choć i tak nie upoważnia to wywyższania się. Każdy ma stereo na miarę własnych możliwości 😉

A od kiedy to Kolega Kacper docenia Hypexa? :) No no, kto by pomyślał. 

Ps. Przypomnę, że w NAD M33 mamy jeszcze lepszy bo...  best ever super ultimate one epic orgasmus Purifi. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem aktywnych. Za dużo sprzętu musiałbym spieniężyć. Poza tym pomimo pasywnej zwrotki w kolumnach elektroniką można sporo nadrobić. W aktywnych ATC zbytnich cudów jakościowych nie ma. Od paru osób to słyszałem i prawie każdy wybiera pasywne z lepszą elektroniką i swoim okablowaniem.

Gram na 2 końcówkach mocy (jeszcze rozważam trzecią sztukę) więc dynamiki, uderzenia i energii mi nie brakuje a prawie wyłącznie słucham głośno. Ostatnio zamontowałem ostatni drewniany element układanki Bartka i jest jeszcze lepiej.

Edytowano przez muzofan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kiki2010 napisał:

Nie chcę dołować, ale widziałeś test swojej elektroniki? Szczerze mówiąc dupy nie urywa.

Tak dla Twojej informacji, nie czytuję testów ani recenzji. Czy gdyby ukazał się nieprzychylny test Twoich monitorów, robionych na zamówienie, to byś je sprzedał?😁

Trzeba mieć dystans do świata audio. Wszystko testuję w domu wiec podejmuję świadome decyzje 😉

Widziałeś gdzieś test ATC 150 SL? Ja nie. Kogo nie zapytasz to złego słowa nie powie o tych monitorach. Z MF serii 8 jest podobnie.

Edytowano przez muzofan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kiki2010 napisał:

W przypadku mscalera trzeba tylko wiedzieć o jego problemie. Jak już to się wie, to nic tylko słuchać muzyki.

Zajebisty ten sprzęt musi być.

20tys na zakup sprzętu z problemami, najważniejsze są świadome wybory, to fakt.

😆

 

25 minut temu, kiki2010 napisał:

Aktywne jakby kosztowały z 30 tyś,

Ach te tyśie….

Na przyszłość, piszemy tys, a nie tyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to poprawi Ci humor i połechce ego to masz lepszą elektronikę,w pomiarach, niż ja. Gratulacje😎😎

Już tu dzisiaj napisałem że nie muszę nikomu udowadniać jak mi gra, Ty widocznie już bardziej 😉

Akustykę coś ruszyłeś czy w gołych ścianach hypex gra?

Edytowano przez muzofan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...