Skocz do zawartości

Piłka s? – kopana... Czyli mistrzostwa i nie tylko


Recommended Posts

Taki poziom piłki mamy od lat, do awansu na duże imprezy to wystarcza, dalej już niestety nie. Drużynie narodowej kibicuję już ponad 30 lat i zdążyłem przywyknąć. Pewnego poziomu się nie przeskoczy, zobaczcie jakie wyniki mają nasze drużyny w europejskich pucharach, to niby skąd mamy mieć lepszą kadrę? Dobrze, że my tu mamy jeszcze inne hobby 😉  Pozdrawiam serdecznie

Adam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mimo iż za każdym razem grozi mi zawał. Zauważyłem, że brakuje nam podstaw piłkarskiego rzemiosła. Po pierwsze muszą się nauczyć wyprowadzać piłkę spod własnej bramki. Rzadko kiedy udaje się do połowy boiska. 

Po drugie, więcej ruchu na boisku. Stagnacja, czekanie na piłkę, brak wyjść do piłki to jedyne co mi utkwiło w pamięci po dwóch meczach. 

Może za dużo oczekuje ale to przecież profesjonalni gracze są, a sprawiają wrażenie strasznej amatorszczyzny. 

Jestem rozczarowany 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MariuszZ napisał:

Obejrzałem mimo iż za każdym razem grozi mi zawał. Zauważyłem, że brakuje nam podstaw piłkarskiego rzemiosła. Po pierwsze muszą się nauczyć wyprowadzać piłkę spod własnej bramki. Rzadko kiedy udaje się do połowy boiska. 

Po drugie, więcej ruchu na boisku. Stagnacja, czekanie na piłkę, brak wyjść do piłki to jedyne co mi utkwiło w pamięci po dwóch meczach.

Jestem rozczarowany 😎

Zgadzam się w 100%, za wolno wyprowadzany piłkę, za słaby pressing z naszej strony... i jakoś to ustawienie z trzema obrońcami i wahadłowymi mnie nie przekonuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku nasza megagwiazda jak zwykle zawiodła . Przy całym szacunku dla dokonań Lewego dla INNYCH zespołów ,w reprezentacji od dawna jest porażką jak dla mnie . Rozumiem nawet,że nie strzela , bo zwykle ma za towarzyszy tylko obrońców przeciwnika ,ale też nie kreuje , a przede wszystkim nie KAPITANUJE drużynie . Najwięcej wkładu daje w żenujące tłumaczenia postawy zespołu po kolejnych zawalonych meczach . Ale nie chcę się tu pastwić nad Lewym ,bo jego dokonania w innych okolicznościach przyrody mówią same za siebie . Najdziwniejsza jest postawa polskich dziennikarzy i kibiców w porównaniu do zagranicy , tam piłkarze są bezwzględnie rozliczani z wyników przez media , kibiców , zarządy-często lecą głowy trenerów ,piłkarze wylatują z kadry. U nas , gdy przepełzną /przeczołgają się w eliminacjach to mówi się , że przeszli😀/wyszli😀 . A każdy drobny sukces w morzu porażek,jak np. lepiej zagrany fragment meczu,  urasta do rangi drugiego Wembley. No i te bicie piany z byle czego-piłkarze wsiedli do samolotu ,piłkarze wysiedli przed hotelem.... Dla kontrastu ,  kolega kibic opowiedział mi o obrazku z internetu: niemieccy kadrowicze siedzą z bagażami na peronie czekając na pociąg...😀 . Dobrze ,że jestem nieco odseparowany od tego zgiełku,mecze oglądam w gościach . Poza domem nie brak mi tv ,tylko stereo ,posłuchałoby się 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...