Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tyle tu kłótni, polityki i mnie to nie dziwi ale może podzielimy się naszymi pozytywnymi wspomnieniami.

Widziałem, że ostatnio @Asia w innym temacie dzieliła się pięknymi zdjęciami znad naszego morza. Zeszły rok pod tym względem z wiadomych względów leżał a teraz już można trochę wyściubić nosa z naszych nor.

Wczoraj wróciłem z pięknej Promajny z Chorwacji. Byłem tam już chyba 5-ty raz.

Zdjęcia tylko z telefonu więc wybaczcie jakość.

signal-2021-07-15-201235.jpeg

signal-2021-07-14-194233.jpeg

signal-2021-07-11-203241.jpeg

Napisano (edytowany)

Zachwycające krajobrazy.

To ja może też swoje tutaj wkleję: Polska, Białogóra.

IMG_20210625_103713.jpg

IMG_20210626_102836.jpg

Edytowano przez Asia

Napisano (edytowany)

W Promajnie gdzie byłem masyw Biokovo łączy się z morzem. Tam jest mnóstwo tras górskich, nawet kiedyś próbowałem trochę podejść ale to jest morderstwo.

Przy temperaturze 36 stopni człowiek się czuje jak  w piekle. Myślałem, że mam udar i zawał jednocześnie:-)

Góra Świętego Jerzego u stóp której leży Promajna ma 1762 mnpm. I to jest jednocześnie jej wysokość względna przecież. To robi wrażenie.

signal-2021-07-14-202725.jpeg

Edytowano przez HQ150

Mnie się udało wejść tylko na 300 metrów do punktu gdzie kręcili Grę o Tron. Latem tam jest piekło.

A i trzeba jeszcze pamiętać o jednej istotnej rzeczy. To miejsce gdzie występują najbardziej jadowite europejskie węże.

20180628_184130.jpg

20180628_184656.jpg

Od wczoraj , ósmy raz z rzędu Mazury , "Błękitny Anioł" , Kiersztanowo/k. Mrągowa

odpoczynek od wszystkiego , łącznie z muzą i od dylematów typu " może jednak wysunąć kolumny jeszcze 5 cm. , a nuż będzie lepiej ? " :) 

20210718_181741.jpg

20210718_100425.jpg

20210718_104525.jpg

16 godzin temu, misiek x napisał:

Z tamtego roku , ale juz za 5 dni tam będę . Moje tereny, Góry stołowe. ( okolice Kudowy Zdrój).

Zbliżenie ;)  (tyle, że z 2015 :) )

SM.jpg

@Bahzell u mnie jest odwrotnie , to córka ma patent sternika i czasem mnie zabiera na łajbę :) Sam nie żegluje , ale kocham Mazury , pozostaje mi rower i wycieczki autkiem. Lubię to miejsce / Kiersztanowo/ , mam stąd wszędzie blisko / Reszel , Mrągowo, Ryn, Giżycko, Mikołajki , Kętrzyn / a jak mi się znudzą ludzie, to w przeciągu kilkunastu minut jestem w absolutnej ciszy wśród bocianów , jaskółek .......

36 minut temu, Asia napisał:

O, tam chyba straszy 😉.

😂👍

Właściwie to mam też coś z tamtych okolic, zrobionego w tym roku. Widok z Wysokiego kamienia w stronę Szklarskiej Poręby. Rowery "piętro" niżej. Trochę potu pod górę, ale było warto. Jazda w dół z oszczędnym używaniem hamulców - rewelacja :) 

IMG_20210604_144054.jpg