Skocz do zawartości

NAIM SUPERNAIT 3


kaczadupa

Recommended Posts

3 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Ale SN3 na Atoma? 😁

Marcin, chcę bezpośrednio porównać Naima Atoma z SN3. Jeżeli się uda, skrobnę parę zdań. Zabiegam też o najnowszego Cyrusa.

11 minut temu, Fonn napisał:

Szkoda, że nie dasz jeszcze szansy sn3

Na ten moment cały czas jest na swoim miejscu i nie widzę, żeby się czymś stresował czy przejął. ;)

10 minut temu, Dedal75 napisał:

Ja nie prowokuje , tylko uważam że tu problemem nie są wzmacniacze 😎. I tyle . Również pozdrawiam 🤜

A jak uważasz, co u Ciebie jest problemem ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dedal75 napisał:

Nie rozmawiamy o mnie , ja szopki nie robię na 2 forach

Żebyś jeszcze stosował wobec siebie rady jakie dajesz innym  na forum... a tak to Twoja bytność na obu forach od jakiegoś czasu jest tylko miernych lotów  trollingiem. 

9 minut temu, Fonn napisał:

Gdzie Atom do Sn3 ,nie ta liga ,Atom gra efekciarsko i nic więcej, no i jest praktyczny.

 

 

Z pamięci też mi się tak wydaje ale do takich monitorów jak ATC scm7 to może być dobry trop, taki zadziorny charakter pieca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kaczadupa napisał:

Żebyś jeszcze stosował wobec siebie rady jakie dajesz innym  na forum... a tak to Twoja bytność na obu forach od jakiegoś czasu jest tylko miernych lotów  trollingiem. 

Z pamięci też mi się tak wydaje ale do takich monitorów jak ATC scm7 to może być dobry trop, taki zadziorny charakter pieca. 

Moje zdanie jest  takie ,że zrobisz mocny krok wstecz z ATomem no ale każdy robi pod siebie.

Stracisz na wyrafinowaniu przede wszystkim,nie wspominając o wydajności prądowej .

Zdziwiony jestem twoją opinią o Hicapie ,cena wiadomo chora..ale rozdzielenie zasilania zawsze jest krokiem do przodu.

Ale jak zabawa to zabawa ,raz do tyłu raz do przodu 😀.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kaczadupa napisał:

chcę bezpośrednio porównać Naima Atoma z SN3. 

Pakuj SN3 i wpadaj do mnie. porównasz z ...no, przecież wiesz :) 

26 minut temu, Fonn napisał:

Gdzie Atom do Sn3 ,nie ta liga ,Atom gra efekciarsko i nic więcej, no i jest praktyczny.

Ja tam lubię granie efekciarskie, a nie jakieś tam ciamciaramcia i dodatkowo jeszcze spod koca :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kaczadupa napisał:

Żebyś jeszcze stosował wobec siebie rady jakie dajesz innym  na forum... a tak to Twoja bytność na obu forach od jakiegoś czasu jest tylko miernych lotów  trollingiem. 

🤔 Ty już dawno się zdyskredytowaleś , nie tylko na forum a i u branży pewnie . Tym mini serialem kabaretowym i  lansowaniem pieców za 2 dychy do mini atc .. więc o radach lepiej nie dyskutujmy. 

Zresztą skorzystałem kiedyś i niestety to była totalna porażka.

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MMarek napisał:

Pakuj SN3 i wpadaj do mnie. porównasz z ...no, przecież wiesz :)

@kaczadupa Adam, nie słuchaj Marka. ;) Do mnie przyjedź, do mnie! Jak porównasz SN3 z moim Haiku (wciąż trochę zbyt miękkim na średnicy), to na pewno od razu przejdzie Ci ochota na pozbywanie się Naima.

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dedal75 napisał:

Ty już dawno się zdyskredytowaleś , nie tylko na forum a i u branży pewnie . Tym mini serialem kabaretowym i  lansowaniem pieców za 2 dychy do mini atc

 

Adam/Kaczadupa wybacz, że w Twoim wątku. 
 

Drogi @Dedal75, witaj.

„Siedzę” na tym forum, ponieważ mam potrzebę zdobywać wiedzę w audio, oraz odczuwam przyjemność, gdy czytam spokojne, wyważone, pozbawione ataków personalnych i związanych z nimi ocen. 

Czy zechciałbyś napisać, jakie to Twoje niespełnione potrzeby spowodowały, że popełniłeś taki wpis jak wyżej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale szanujmy się na naszym jakże kameralnym forum, gdzie większość z nas zna się nawet z widzenia.

Proszę o "zawieszenie broni".

Będzie się nam wszystkim o wiele milej uczestniczyło w forumowym życiu. 

Nie zapominajmy, że w tym temacie piszemy tylko! o martwych przedmiotach... 

Dzięki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fonn napisał:

Szkoda, że nie dasz jeszcze szansy sn3 próbując np na innych kablach sieciowych z pożądnymi wtykami Furutecha fi50ncf to mocno zmienia granie wzmacniacza znacznie zwiększając czytelność basu I reszty.

Dobreeeee 😆😆😆😆

Z sieciówkami jeszcze na takich wtykach to nie pod ten adres kolego.

Chyba jeszcze ze nieznasz Adama.

Pzdr

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, AudioTube napisał:

@Dedal75 

Przepraszam.  Zdaje się, że zbyt pośpiesznie zareagowałem.
 

Mam nadzieję, że spotkamy się na jakimś złocie i uściśniemy grabę. 

Oczywiscie , nie jestem taki zły gość , a Adama lubię 😊  nawet. I nie potrzebnie się uruchomiliśmy .

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fonn napisał:

Zdziwiony jestem twoją opinią o Hicapie ,cena wiadomo chora..ale rozdzielenie zasilania zawsze jest krokiem do przodu.

Nie zawsze. Ja nie byłem w stanie rozpoznać czy Cyrus 8.2 grał z Psxr2 czy bez, a słyszę dużo różnych dziwnych rzeczy 😉 ale to może w dużym stopniu zależeć od pradożernosci kolumn. Z 2 strony w 8.2 zasilacz dodatkowy wspomaga tylko preamp. Ot mystery takie...

Co do Atoma, powiem tyle - nie moje granie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Taka ciekawostka.

Jeżeli ktoś posłuchał Supernaita 3 i mu siadł ale nie ma tylu środków albo zwyczajnie jest człowiekiem oszczędnym to polecam sprawdzić  o połowę tańszego Exposure 2510. W połączeniu z Chordem Qutest różnice między wzmacniaczami są na granicy percepcji.

Minimalnie bliżej średnica i ciut bardziej otwarta na Exposure 2510. Troszkę mocniejszy kop wyższego basu na Expo. Zapewniam, że bez zielonego znaczka za 12kzł da się żyć. A gra równie pięknie, dosłownie klon SNa. Może nawet bardziej udany bo środek bogatszy barwowo.

Warto sprawdzić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...