Skocz do zawartości

Wakacje 2022 r.


Recommended Posts

9 godzin temu, lpomis napisał:

Wszystkie linki które wstawiasz (od kiedy pamiętam) do swojego Google Drive nikt oprócz Ciebie nie może nawet wyświetlić.

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Poprawie się.

14 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

I już wrzesień. ....... a nad wodą? 

A woda była zimna, tak samo jak wiatr z północy. 

 - liczę ze teraz lepiej.

 

 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 minuty temu, gienas napisał:

Bierz mamę i jedź gdzieś.  Choćby na weekend i nie szukaj wymówek, Skrzecząca rzeczywistośc nie ma nad Tobą władzy. ;)

 

Ja pracuję w dzień, mama tylko w nocy (czasami też w sobotę).

Jak pójdzie w piątek na nockę i wróci rano, to prześpi prawie całą sobotę. Zostaje tylko niedziela - 1 dzień, żeby razem sobie posiedzieć i trochę odpocząć. To nawet nie chce się nigdzie wychodzić. Czasem trzeba też trochę posprzątać czy coś. Dzień bardzo szybko się kończy. No i bardzo często boli nas głowa i nic się nie chce robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Staram się jeździć co roku na wakacje. Do moich rodziców oraz dziadków, których mam w okolicach Gór Sowich, także tam jeździmy na wieś co roku albo nawet i dwa razy do roku jak są święta, wakacje itd. Czasami wyjeżdżamy nad morze. Jak mam wolny weekend to z żoną i dziećmi jedziemy do Międzybrodzia Bialskiego pod namiot. Piękna okolica gdzie jest jezioro, a wokół góry, m.in. Góra Żar. Jest tam fajne pole namiotowe Sokół czy jakoś tak.  W tym roku miałem tez być okazję na Rodos, ale od tej zachodniej strony , gdzie jest Morze Egejskie i gdzie są silne wiatry. Teraz w styczniu w lutym myślimy by jechać do Turcji, skorzystać z jakiegoś last minute https://www.traveligo.pl/last-minute/turcja  Poza sezonem chcemy lecieć, w sezonie jest mega drogo. Chyba, że zorganizować podróż na własną rękę, poprzez booking, osobno ubezpieczenia plus loty itd.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

 

Dnia 12.04.2023 o 10:37, tomek4446 napisał:

Dawno nie byłem nad Jeziorem Białym ale widzę , że się sporo zmieniło 😂

 

Pochwaliłem się stroną, zanim jeszcze dodałem wszystkie zdjęcia :) Uzupełnione, zdjęcia stopniowo również będę dodawał, szczególnie te z ogrodu. Domek jest nowy, dostępny dopiero od czerwca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...