Skocz do zawartości

Uniwersalna integra do 12 tys. zł?


Rafał S

Recommended Posts

5 godzin temu, FromBorg napisał:

Z nimi jak z Studio 16 Hertz CANTO GRAND NEW. Oczarują wymiarami i wyglądem a po jakimś czasie człowiek sie zorientuje, ze choćby wszystko zmienił to i tak się nie zgra :D. I trzeba zmienic kolumny... 

Rzecz gustu i charakteru. Niektórzy są bardziej stali w uczuciach i skupiają się na  pozytywach. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są kolumienki wysokich lotów. Hegel H95 to już max. do nich.

13 godzin temu, FromBorg napisał:

z Studio 16 Hertz CANTO GRAND NEW. Oczarują wymiarami i wyglądem a po jakimś czasie człowiek sie zorientuje, ze choćby wszystko zmienił to i tak się nie zgra :D. I trzeba zmienic kolumny... 

 

Baltlab i BRIGHT MK5 odradzam, chociaż jak już to ten drugi.

Baltlab nie jest do budżetowych monitorów (nie mówię tu o wycenie procucenta) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fantomas napisał:

To nie są kolumienki wysokich lotów. Hegel H95 to już max. do nich. (...) Baltlab nie jest do budżetowych monitorów (nie mówię tu o wycenie producenta)

Hegel H95 to z pewnością dobry wzmacniacz dla osób lubiących tego typu granie. Ja akurat wolę trochę bardziej soczysty dźwięk, choć ma on swoje słabe strony i należy unikać przesady - stąd ten wątek. :)

Rozumiem, że z Rotelem i podłogówkami BMN odnalazłeś szczęście. Jeśli tak, to mógłbyś okazać wspaniałomyślność osobom, które wciąż go szukają i być wstrzemięźliwy w komentowaniu ich zakupów. :)

2 godziny temu, moss napisał:

Tylko że tych pozytywów w tych kolumnach nie znajdziesz.

Wyobraź sobie, że już znalazłem. :)Wiem, że zawsze można lepiej i doceniam Twoje opinie i rady. Zapisałem je sobie w głowie. Dziękowałem Ci już za nie w odpowiedzi na wiadomości prywatne i teraz dziękuję ponownie. Być może kiedyś też zainteresuję się monitorami aktywnymi. Na razie staram się cieszyć tym, co mam. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mi to nie przeszkadza. W końcu to ty wywalisz 20 tyś w błoto a nie ja. Zresztą nie jestem tu jedyną osobą która mówi ci , że s16hz to zły wybór. Sory za szczerość , ale tak poprostu już jest. A ja nazywam poprostu rzeczy po imieniu . 

Rozumiem fascynującie Panem Grzegorzem. Zobaczymy jaka ona będzie jak dowiesz się prawdy o tym panu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Amarok napisał:

Odsłuchy i cierpliwość zostanie wynagrodzona, ale no ta inflacja...te 12 tys z każdym dniem tracą na wartości. 😉

Dlatego wcześniej napisałem o skoku w bok, a nie przeskoku do góry, znając wartość obecnego wzmacniacza. Oczywiście, zawsze można powiększyć budżet, ale to już pozostaje w gestii samego autora wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam testy i zdjęcia produktów 16 hz i wiecie, jakoś nie przekonują. Tzn testy euforyczne, ale opisy w sprzeczności ze zdjęciami. Kolumny brzydkie, słabo wykonane, zrobione po najmniejszej linii oporu. Jak boazeria z lat osiemdziesiątych.
Jeśli tak jak na tym zdjęciu wygląda terminal kolumn za poł miliona to ja dziękuje. Źle wycięty, źle spasowany o estetyce kranu z Czarnego Kota.. 
Firma sili się na ekskluzywność, ale we wszystkich projektach brak polotu, elegancji i wyczucia.
 

7_edit_140581440644172.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...