Skocz do zawartości

Uniwersalna integra do 12 tys. zł?


Rafał S

Recommended Posts

Dnia 22.07.2022 o 21:41, Rafał S napisał:

Jeszcze jedno. Po ostatnich podwyżkach temat wątku jest już nieaktualny. Najprawdopodobniej nie ma dziś czegoś takiego, jak nowa uniwersalna integra do 12 tys. Niechętnie przesuwam granicę na 15 tys. i nie wykluczam drobnej korekty tej kwoty. Rok temu nie uwierzyłbym, że będę rozważał zakup za tyle. ;)

A już coś słuchałeś ze wstępnego pułapu cenowego? Jakieś konkretne modele wyselekcjonowałeś, czy jeszcze nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lpomis Zainteresowałem się modelami Rega Aethos i Gato Amp 150, ale oba są poza wyznaczoną przeze mnie granicą. Gato ostatnio jeszcze podrożał, poza tym jest duży (głębokość), może być też za gęsty brzmieniowo i mieć za dużo basu. Niemniej, wbrew logice, to właśnie on kusi mnie najbardziej. Mam ogromną ochotę go posłuchać. :)

Przez kilka dni wyjazdu byłem odcięty od internetu. Dziś wróciłem - pozdrawiam wszystkich. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafał S napisał:

Rega Aethos i Gato Amp 150

Ciekawe opcje. Posłuchałbym :)

3 minuty temu, Rafał S napisał:

Przez kilka dni wyjazdu byłem odcięty od internetu. Dziś wróciłem - pozdrawiam wszystkich. :)

Po takim urlopie to powinieneś dziś usiąść do swojego audio i słuchać z bananem na twarzy, a nie myśleć o zmianach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lpomis napisał:

Po takim urlopie to powinieneś dziś usiąść do swojego audio i słuchać z bananem na twarzy, a nie myśleć o zmianach

W tej chwili właśnie tak jest - bo słucham wybranych płyt, które dobrze u mnie brzmią. Ale myślę długoterminowo. Poza tym - pytasz, więc odpowiadam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2022 o 08:06, 1Ender napisał:

Kiedy odsłuch czegoś z DIY? W tych pieniądzach to można super sprzęt kupić już złożony wyregulowany.

Obiektywnie - wiem, że masz rację. Na zdrowy rozum: na pewno da się za tyle złożyć coś sensownego. Ale subiektywnie jakoś nie mogę się do tego przekonać. A już moja Asia jest na maksa na nie. Wrócę do tego, jeśli inne opcje się nie sprawdzą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...., 3 miesiące, 18 stron bicia piany i autor dalej nie ma pojęcia czego chce. 🤣🤣🤣 Zmienić hobby na wędkę, wtedy mniej dylematów a relaks gwaranwany.

Mówiłem i powiem jeszcze raz, zostawić wszystko tak jak jest, tylko te badziewia z S16HZ wyrzucić za okno. Ich żaden wzmacniacz nie uratuje.

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moss napisał:

Ja pie...., 3 miesiące, 18 stron bicia piany i autor dalej nie ma pojęcia czego chce. 🤣🤣🤣 Zmienić hobby na wędkę, wtedy mniej dylematów a relaks gwaranwany.

Mówiłem i powiem jeszcze raz, zostawić wszystko tak jak jest, tylko te badziewia z S16HZ wyrzucić za okno. Ich żaden wzmacniacz nie uratuje.

Pozdrawiam 

Dobra wędka tak powyżej 5k. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 28.07.2022 o 22:03, Rafał S napisał:

@lpomis Zainteresowałem się modelami Rega Aethos i Gato Amp 150, ale oba są poza wyznaczoną przeze mnie granicą. Gato ostatnio jeszcze podrożał, poza tym jest duży (głębokość), może być też za gęsty brzmieniowo i mieć za dużo basu. Niemniej, wbrew logice, to właśnie on kusi mnie najbardziej. Mam ogromną ochotę go posłuchać. :)

Przez kilka dni wyjazdu byłem odcięty od internetu. Dziś wróciłem - pozdrawiam wszystkich. :)

sory, że wskrzeszam dość stary temat, ale słabo tak interesujący wątek się skończył... albo i nie. Pytanie do autora tematu @Rafał S, czy wybór padł w końcu na jakiś wzmacniacz?

Edytowano przez Horadric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Horadric napisał:

Pytanie do autora tematu @Rafał S, czy wybór padł w końcu na jakiś wzmacniacz?

Żeby to jeden. ;) W skrócie: wypożyczyłem wtedy Gato Amp 150 i już prawie kupiłem, kiedy niespodziewanie trafił do mnie Haiku SOL Indigo. Zauroczył mnie on do tego stopnia, że Gato odesłałem, a Indigo kupiłem. A potem zapragnąłem jeszcze więcej i zacząłem się rozglądać za nowymi kolumnami. Skończyło się na tym, że po kilku miesiącach wymieniłem i wzmacniacz i kolumny. A po niecałym roku - ponownie kolumny. Teraz mam tor jak w stopce. Nie planuję dalszych zmian, ale któż może wiedzieć, co życie przyniesie, prawda? :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...