Skocz do zawartości

Uniwersalna integra do 12 tys. zł?


Rafał S

Recommended Posts

Nie mam już Atolla żeby Ci pożyczyć, ale w Q21 nie robią problemu. Możesz sprawdzić z „200” czy „300” (ja jestem fanem „200”) a jak nie podejdzie oddasz i nikt nie będzie miał żalu.
He he, żeby nie było jak u mnie z interkonektem : przegadałem i przeteoretyzowalem bez sensu tydzień zamiast pożyczać i słuchać jak zagra w rzeczywistości :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Na Temat Audio napisał:

jeśli szukasz minimalistycznego wzmacniacza, który może fajnie zagrać z Canto to poszukaj jeszcze Sugdena A21SE. Sprzedając kiedyś Canto Grandy kilka razy łączyłem to właśnie z Sugdenem. Masz pełny minimalizm, żadnych zbędnych dodatków, klasa

Dzięki. W sieci (HiFi i Muzyka) pisali, że Sungden nie jest do ciemnych i gęstych kolumn. CG oczywiscie nie są naprawdę ciemne i gęste (to jednak nie Dynaudio). Słuchałeś tego połączenia? Sprawdzało się w rocku (średnica)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafał S napisał:

Dzięki. W sieci (HiFi i Muzyka) pisali, że Sungden nie jest do ciemnych i gęstych kolumn. CG oczywiscie nie są naprawdę ciemne i gęste (to jednak nie Dynaudio). Słuchałeś tego połączenia? Sprawdzało się w rocku (średnica)?

Dlatego poleciłem Ci modele A21SE, która gra szybciej i bardziej otwartym dźwiękiem niż zwykły A21. Tak słuchałem takiego połączenia, rekomenduję z autopsji.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dedal75 napisał:

In200 ma bułę na basie  , no ale próbuj 😊 . Pzdr

In200 już przeskoczyłem. Nie wchodzi w grę. Co do Twojego pytania o przeciąganie dźwięków - sam zauważyłeś kiedyś, że Sol II nie jest idealny do rocka. U mnie objawia się tak, że dźwięki długo wybrzmiewają. Jest to super w kameralnej muzyce akustycznej, ale  w szybkim cięższym rocku kolejne nuty nakładają się na siebie, bo stare jeszcze nie wybrzmiały, a już napływają nowe. I wtedy robi się klucha na średnicy.

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Na Temat Audio napisał:

jeśli szukasz minimalistycznego wzmacniacza, który może fajnie zagrać z Canto to poszukaj jeszcze Sugdena A21SE. Sprzedając kiedyś Canto Grandy kilka razy łączyłem to właśnie z Sugdenem. Masz pełny minimalizm, żadnych zbędnych dodatków, klasa A

To też ciekawa opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał S napisał:

In200 już przeskoczyłem. Nie wchodzi w grę. Co do Twojego pytania o przeciąganie dźwięków - sam zauważyłeś kiedyś, że Sol II nie jest idealny do rocka. U mnie objawia się tak, że dźwięki długo wybrzmiewają. Jest to super w kameralnej muzyce akustycznej, ale  w szybkim cięższym rocku kolejne nuty nakładają się na siebie, bo stare jeszcze nie wybrzmiały, a już napływają nowe. I wtedy robi się klucha na średnicy.

Tu raczej akustyka się kłania.

Baltlaba nie słuchałem, kiedyś rozważałem jego zakup. 

Koniecznie sprawdź końcówkę z Gustardem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromBorg napisał:

Nie namawiam już, ale taki opis basu w Atollu to dowód, ze albo opisujący nigdy go nie słyszał, albo słuchając miał problemy laryngologiczne. Chorowac rzecz ludzka :)

 

Nie mogę znaleźć zdjęcia in200 jak i in100 w moim pomieszczeniu ale miałem też zestaw że zdjęcia które wstawię ale coś mi nie wychodzi. 

Faktycznie nie czuje się dziś najlepiej 😏 Pzdr 

Ooo 

aa16975b15605973med.jpg.051360e6f78ab155c88490261f1ca69e.jpg

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dedal75 napisał:

 

Nie mogę znaleźć zdjęcia in200 jak i in100 w moim pomieszczeniu ale miałem też zestaw że zdjęcia które wstawię ale coś mi nie wychodzi. 

Faktycznie nie czuje się dziś najlepiej 😏 Pzdr 

Ooo 

aa16975b15605973med.jpg.051360e6f78ab155c88490261f1ca69e.jpg

 

 

Trzeba było je jeszcze kołderką otulić bo zdecydowanie za duży przepływ powietrza tam w tej konserwie zostawiłeś. Cos mogło się nie przegrzać. Pewnie wtedy grałby jeszcze lepiej.
Nie będę zaśmiecał Rafałowi wątku. Glos swoje teorie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałes ze go nie słuchałem  , niskie  to najgorsza jego strona . No ale jak widzę zawsze coś , pewnie masz srebrny więc gra inaczej 🤣 , zagrywka typowa dla pieniaczy . Pzdr 

Ps sorry Rafał . A i jeszcze jedno np z dynaudio tym bardziej mi się nie podobało .

@soberowyma srebrnego i właśnie kontrola , szybkość i różnorodność niskich na +

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dedal75 napisał:

Sugerowałes ze go nie słuchałem  , niskie  to najgorsza jego strona . No ale jak widzę zawsze coś , pewnie masz srebrny więc gra inaczej 🤣 , zagrywka typowa dla pieniaczy . Pzdr 

Ps sorry Rafał . A i jeszcze jedno np z dynaudio tym bardziej mi się nie podobało .

@soberowyma srebrnego i właśnie kontrola , szybkość i różnorodność niskich na +

Nieee, u mnie nie ma czegoś takiego tym bardziej z Xavianem. Odpalam Diana Krall i jest pięknie. Włączam Lady Gaga utwor Telephone i jakby grało radio w kuchni, zero emocji. Myślę, że u Rafcia klimat zbliżony i chyba rozumiem o co mu chodzi.

 

Edytowano przez soberowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...