Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

3 minuty temu, Butler napisał:

Przyjmuję to na klatę i wierzę że to z przymróżeniem oka było.

Było. Ale takie leciutkie mrugnięcie tylko.  Nie mam nic przeciw temu co robisz, nie moja sprawa. 

Mam po prostu inny ogląd na świat i życie. 

Mam wnuczkę w wieku podobnym do Twojego syna. Wolę wybrać się z nią na wycieczkę rowerową niż montować jej głośniki w każdym zakamarku pokoju  i zaszczepiać pierdolca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Fandiscopolo napisał:

Klasyk. Chyba mój ulubiony film sensacyjny. 

@Butler Jaki film zrobił na Tobie szczególne wrażenie pod względem audio w twojej jaskini?

PS "Pierdolec" to przecież nic obraźliwego.

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Butler napisał:
52 minuty temu, Fandiscopolo napisał:

Nie rozumiem co smiesznego moze byc w braku posiadania tv?

Znam takich co traktują to na równi z brakiem posiadania komórki czy konta bankowego. Może nie tyle co śmieszne, ale na granicy z dziwactwem wzbudzającym parsknięcie ubolewania, wydaje mi się że tak jest to przez niektórych traktowane.

Ja nie znam ani jednego takiego. To chyba nawet lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bebop napisał:

Wolę wybrać się z nią na wycieczkę rowerową niż montować jej głośniki w każdym zakamarku pokoju  i zaszczepiać pierdolca. 

Młody trenuje piłkę nożną. Treningi 4 x w tygodniu plus mecz ligowy w niedzielę także to nie jest dzieciak który siedzi w domu. A film to na tapecie teraz ma The Green Mile 1999. Lubi dobre kino na wieczór, to co mu będę żałować.

21 minut temu, Bebop napisał:

Nie mam nic przeciw temu co robisz, nie moja sprawa. 

I tego się trzymajmy.

22 minuty temu, Bebop napisał:

Mam po prostu inny ogląd na świat i życie. 

Kropka.

18 minut temu, Adi777 napisał:

Jaki film zrobił na Tobie szczególne wrażenie pod względem audio w twojej jaskini?

Yyyy... Dźwiękowo? The Super Mario Bros. Movie w oryginalnej ścieżce TrueHD Atmos. Efekty na poziomie filmów pokazowych reklamujących systemy wielokanałowe. Bardzo fajnie animacja pod tym kątem zrealizowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym alko, to miałem nieco podobnie, ale po jakimś czasie przywykli. Najbardziej mnie to irytowało tu, w Holandii. W piątek po pracy większość osób piła piwo. Po 245 tłumaczeniu, że nie piję alko w końcu to pojęli 🤣

Adrian, you are Polish. You drink alkohol.

Ja pier...

12 minut temu, Butler napisał:

Yyyy... Dźwiękowo?

Tak, miałem na myśli dźwięk. Myślałem, że napiszesz o jakimś hicie akcji lub filmie wojennym, a tu proszę, coś całkiem innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Heat też musi u Ciebie fajnie brzmieć 🙂, a jeśli chodzi o połączenie audio i video - w tym wypadku audio to raczej głównie muzyka, to przykładowo Pachnidło: Historia Mordercy. Oglądałbym i słuchałbym 🙂 Podobnie Amadeusz, Cienka Czerwona Linia, czy Barry Lyndon.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Butler napisał:

Będziesz w Gdańsku po tym jak się ogarnę w ciągu kilku miesięcy to się odzezwij.

Cieszę się , że optymiści nie wyginęli :) 

Zakres poniżej :) 

 

10 godzin temu, Butler napisał:

ale remont reszty parteru w trakcie i niezbyt chętny jestem by kogoś zapraszać. Pokój dla syna priorytet, później kąt dla córki, a na koniec łazienka która swoją młodość miała jeszcze w ubiegłym wieku i po prostu wstyd przynosi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2023 o 13:02, tomek4446 napisał:

Mam ! Mam drzwi !!!

Do końca już tylko :

meblarz - w przyszłym tygodniu

kamieniarz - w przyszłym tygodniu 

malowanie salonu - po jego odgruzowaniu

założenie grzejnika w sypialni - w przyszłym tygodniu

założenie oświetlenia w sypialni

i ... ze dwa lata sprzątania. :) 

IMG_0696.JPG

IMG_0710.JPG

Szczęściarz! Gratuluję!

Ja właśnie wyp.....łem ekipę za sp...nie plytek! 4 tygodnie i kupa kasy w błoto! 🤦

Kolejny miesiac u teściowej 😭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2023 o 12:25, slaw0001 napisał:

Ja właśnie wyp.....łem ekipę za sp...nie plytek! 4 tygodnie i kupa kasy w błoto!

Sławek to tylko płytki i czas. Na okres remontu trzeba gruntownie przebudować swój system wrażliwości. Miałem klienta, który na czas budowy domu założył sobie pocztę " tylkospokojnie@ ........ " :) 

Dnia 27.08.2023 o 12:25, slaw0001 napisał:

Kolejny miesiac u teściowej

Współczuję ....... teściowej :) 

No cóż, nie wszystko jest tak jak byśmy chcieli. Tydzień temu miałem się wyprowadzić od znajomych do domku , a nadal nie jest to realne. Dead line mam w czwartek. Nie mam wszystkich mebli i to mnie wstrzymuje. Meblarz zrobił mi szafki do łazienki na głębokość 30 cm. powinny być 20 cm. Przekonywał mnie , że nie było tego wymiaru na projekcie i ot , tak sobie przyjął te 30 cm. Nadmienił bym przesunął oświetlenie w łazience o 11 cm. , bo mu te szafki nie wejdą :) Wymiaru owszem nie było , ale do cholery rysunek jest w skali i wystarczyło wziąć linijkę , zmierzyć i by już wiedział , że to 20 cm. Szafki do przerobienia , a to znowu potrwa.

Przewożę graty sukcesywnie i trudno , najwyżej będę żył jak na walizkach przez jakiś czas. Jaki , nie wiem , bo nie mogę wymusić jakiegokolwiek ostatecznego terminu zamontowania mebli.

Z dobrych wieści mam blaty w kuchni i łazience. Powiem wprost , tak profesjonalnej ekipy to bardzo dawno nie widziałem. Najwyższy poziom tak kultury jak i organizacji pracy. Panowie zrobili mnóstwo rzeczy których nie musieli / wkuli blat w ścianę , wycieli otwory w szafkach na węże od pralki i zmywarki , zabezpieczyli blaty środkiem , przesunęli rewizje pod wanną .... /. Byli z tych co wszystko się da . Miałem szczęście i decyzja o wywaleniu poprzedniego kamieniarza była właściwa.

IMG_0757.JPG

IMG_0758.JPG

IMG_0759.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audiowit napisał:

Tomek, współczuję blatu w kuchni.

Co jest z nim nie tak?

Akurat stołu szklanego sobie nie wyobrażam. Chyba co minutę bym go czyścił 😆

30 minut temu, audiowit napisał:

Tomek, współczuję blatu w kuchni.

Co jest z nim nie tak?

Akurat stołu szklanego sobie nie wyobrażam. Chyba co minutę bym go czyścił 😆

 

received_212980531457146.jpeg

received_211873005191076.jpeg

received_844039050602341.jpeg

received_1765423803928009.jpeg

I po tynkowaniu. Zabrakło mi trochę tynku glinianego do sypialni. Zamówiłem 10 worków, ale przywiozą go dopiero jutro, więc albo będę go kończył sam - jedna ściana, albo dam tam coś innego, najprawdopodobniej płytkę ceglaną.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

 

IMG_0757.JPG

IMG_0758.JPG

IMG_0759.JPG

Super Tomku .

Ja z racji tego że się tym parałem i pasy robocze z płytek ,kamienia itp mi się już znudziły, zrobiłem szkło też popularne ale z prawdziwego zdarzenia czyli szklo podwójne hartowane z kupnem projektu i lekko go przerabiając . 

Chcieliśmy więcej życia w kuchni , fronty są różnego  koloru stonowane ale jednak .

IMG20210325085758.jpg.ade392f6993cd5a6c95db9315a8a2289.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, audiowit napisał:

Tomek, współczuję blatu w kuchni. Też popełniłem ten błąd.

Chodzi o to , że będzie widać okruszki ? Zobaczymy , ponoć ten granit jest niezniszczalny , czas pokaże.

6 godzin temu, Adi777 napisał:

I po tynkowaniu.

Duży progres , gratuluję :)

5 godzin temu, Dedal75 napisał:

Chcieliśmy więcej życia w kuchni , fronty są różnego  koloru stonowane ale jednak .

Świetnie to wygląda , radośnie i nie szablonowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...