Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

Jakoś nie widzę postępów w odchudzaniu, no chybaże mojego portfela…

To zależy głównie od tego, ile jesz. Wiadomo, naturalne produkty najlepsze, ale to nie zagwarantuje przecież braku problemów z wagą.

Jak chcesz, to możemy Ci tu zrobić jadłospis 😁

Dnia 8.09.2023 o 10:33, Asia napisał:

Miałam już nic nie pisać w tym jadowitym miejscu,

Przesadzasz ;) Jest całkiem spokojnie, a spory czy inne niesnaski zawsze będą. Nie znam utopijnego forum audio ;) Faceci są po prostu bardziej skłonni do takich rzeczy, bardziej agresywni. Właśnie dlatego potrzeba więcej kobiet na forach zdominowanych przez mężczyzn 🙂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Witek ja jakoś bardzo grzeczny byłem zawsze z używkami, może to przez domowe doświadczenia, wiecie jak dawniej bywało. 

Dobrze wyglądasz, nie widać nadwagi, nie ma co też się zarzynać, ja ćwiczę bo lubię jeść hehehehe. 

A już 35 kg poszło. Jeszcze że 4-5 zrzucę, ale tak od października się wezmę bo narazie grille i te sprawy 😆😆😆

A ja byłem bardzo niegrzecznym chłopcem. Tzn w podstawówce i średniej prymus. Studia... rozpiepszalem system i siebie. Ale to co zobaczyłem i przeżyłem moje. W wieku 30 lat się trochę uspokoiłem. Trochę ;)

W każdym razie pod moją nieobecność ( byłem w stanach) pisiory doszły do władzy. Jak wróciłem, zrezygnowały, a jak się uspokoiłem znów zaczęli rządzić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audiowit napisał:

W każdym razie pod moją nieobecność ( byłem w stanach) pisiory doszły do władzy. Jak wróciłem, zrezygnowały, a jak się uspokoiłem znów zaczęli rządzić

Czasem wydaje mi się, że jesteś przyjemnym facetem, albo przynajmniej umiesz nim być. Masz jedną wadę, nie umiesz opowiadać o fajnych ani kiepskich rzeczach w ciekawy zachęcający sposób. 

Zbyt mocno kładziesz nacisk na bycie Caroline Derpienski - albo coś w tym stylu, 

Sorry, mnie to razi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wing0 napisał:

Niby nie ma czegoś takiego jak tendencja do tycia jest to tylko wytłumaczenie obżarstwa, ale z drugiej strony jak porównuje co je np mój szef, a ja to mi trochę światopogląd to zmienia gość 1.9 m wysoki że 4.5 tys kcal dziennie wpieprza 0 ruchu i szczupły ja przy 2.7 muszę zapieprzac 5 razy w tygodniu bo zaraz bym wrócił do stanu sprzed 8 miesięcy :)

Szef moze być np. Ektomorfikiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Jak tam remoncik? 😉 Finito?

jasne , że finito !!! To znaczy będzie jak w ten weekend pomaluje salon / po polsku duży pokój :) / i meblarz zrobi wszystkie szafki do końca , a na razie jest chory. Będę miał z tym pokojem trochę zabawy , bo chcę zmienić układ sprzętu audio , a to niesie za sobą zdjęcie ze ścian kilku półek i obrazów , a więc szpachlowanie ścian itp. Mam na to wszystko 48 godzin i jestem optymistą :) Najgorzej , że mam na jednej ścianie tapetę i ona zostaje. Spoko , z zabezpieczeniem podczas malowania sufitu dam radę. Ale .... kładąc ją wymyśliłem sobie , że będzie po 5 cm odstępu między narożnikami pokoju. A teraz muszę pomalować te 5 cm ściany nie nachodząc farbą na tapetę. Mam oczywiście taśmę malarską , ale nie wiem czy na koniec nie zerwę jej razem z wierzchnią stroną tapety. No , nic , życie pokaże :) 

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Wczoraj rozmawiałem z instalatorem wodno-kanalizacyjnym, będzie działał w przyszłym tygodniu. Posadzkarzy już zaklepałem, żeby nie czekać.

No , to już czas zacząć myśleć o wprowadzeniu się :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma malarska nie koniecznie mocna ale podstawa to krawędź tej taśmy przelecieć z paluszka akrylem rozwodnionym który jak zaschnie tworzy blokadę i farba nie podcieka pod taśmę . A wtedy taśma nie musi już dolegać na tapecie tylko sama krawędź . 

Albo z pędzelka Panie 1cm a reszta mały wałeczek 😉

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkroczę z małym wtrętem: @Asia, pokój miałyśmy zacny i nawet pseudo kawa rano nie była zła, hah. @tomek4446 klimat na podwórku bardzo mi się podobał, tak jak klimat na Piotrkowskiej i klimat Łodzi (tyle, na ile ją znam) :) 

@MarcKrawczyk czy zdjęcie robiłeś u Majlerta? 

Miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...