Skocz do zawartości

MARANTZ CD6007, DENON DCD-900NE czy ROTEL CD14


gogiel

Recommended Posts

22 godziny temu, gogiel napisał:

Fajnie by było używać USB skoro już ma taką funkcję. Co rozumiesz "przez USB słabą ma obsługę". 

Wolno indeksuje utwory. Dawniej kompletnie nie czytał FLAC, teraz słyszałem że się zdarza ale ma z nimi problem.

18 godzin temu, gogiel napisał:

Swoją drogą ceny tych odtwarzaczy w naszym kraju w porównaniu do zachodnich sąsiadów mocno poszły do góry. 

A masz możliwość kupić tam?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam możliwość kupna w Niemcowni ale chciałem zostawić kapitał rodzimym firmą. Niestety patrząc na ceny będę zmuszony kupić u Niemca. 

2 minuty temu, gogiel napisał:

Tak mam możliwość kupna w Niemcowni ale chciałem zostawić kapitał rodzimym firmą. Niestety patrząc na ceny będę zmuszony kupić u Niemca. 

https://www.expert.de/shop/unsere-produkte/tv-audio/hifi-anlagen-komponenten/cd-player/12288025255-cd6007-schwarz-cd-player.html?adword=zentrale_tgads%2Fmain%2F12288025255-cd6007-schwarz-cd-player&campaignid&adword=PMax_WP_EEC_ssc_VK250bis500/12288025255&gclid=Cj0KCQiAtICdBhCLARIsALUBFcHNF67Kx3HIdM2_81pxae5TJAVtwWFoKZQjDAtTTzOc22yzlL5HPx4aAsAjEALw_wcB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Całkiem dobre opinie wśród budżetowych mają CD NAD, ale nie sprawdzałam tylko czytałam. A może raczej szukać po prostu transportu?

Ja kupiłam z drugiej ręki kombo Musicala M3SCD.  Jest w nim dac oparty na niemodnym Burr Brown 😉 i gra całkiem przyjemnie choć zdecydowanie nie transparentnie. Pasuje mi to urządzenie bo dzięki dużej ilości złącz mogłam wyczyniać różne kombinacje sprzętów zanim kupiłam osobny dac.

@lpomis a jak Yamaha ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia - ja też mam ,,niemodny,, Burr Brown i ... nie narzekam, zresztą Sama go słuchałaś. Sama kość nie decyduje w znaczącym stopniu o brzmieniu. Oczywiście, słychać ,,naleciałości,, ale w bardzo dużym stopniu decyduje tzw otoczenie. Na razie nie mam zamiaru wymieniac.

PS Miałem budżetowego NADa Cd 545 BEE - zdecydowanie najsłabszy z CD, które miałem okazję mieć, pomimo dość pokaźnego rozbudowania wewnętrznego. Ma już innego właściciela.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam w tej cenie Meridiana z drugiej ręki 506.20 lub 506.24. 

Świetne urządzenia, wygląd super, budowa solidna, dźwiękowo w okolicach 1.7-2.2 tyś jeden z fajniejszych CD. 

Sam nie wiem czemu ale te trzy firmy z tematu nigdy mnie nie przekonywały choć mają zapewne kilka świetnych urządzeń. 

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...