Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

13 minut temu, Palmos napisał:

Raczej nie ma takiej możliwości.

Ja teraz z kompa rzadko słucham.

Ale w telefonie możesz słuchać offline. Wtedy tidal ściąga na telefon pliki muzyczne w znanym sobie formacie i nie można ich uruchomic poza tidal.

No, to jeszcze ostatnie pytanko...Skoro nie można pobierać z konta "via plus", to z takiego w pełni komercyjnego,  z tego za 39,99?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eltanianin napisał:

No, to jeszcze ostatnie pytanko...Skoro nie można pobierać z konta "via plus", to z takiego w pełni komercyjnego,  z tego za 39,99?

Też nie można.

Możesz pobrać dany album do aplikacji na smartfonie, a później nawet off line odtwarzać, ale pliki nie są fizycznie zapisane w formacie flac i każdy utwór=plik.

To tak nie działa, a piractwo miałoby się w najlepsze, chociaż i tak jest w cholerę stron do pobierania całych płyt nawet w jakości HiRes.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DiBatonio napisał:

To tak nie działa, a piractwo miałoby się w najlepsze, chociaż i tak jest w cholerę stron do pobierania całych płyt nawet w jakości HiRes.

Nie, chodzi mi o piractwo, tylko pytam, bo dopiero poznaję te usługi. A gdzieś wyczytałem, że niby można.... i że tylko wtedy niby jest rzeczywiście ten hi-res, jak się ściągnie., bo inaczej, czyli on-line, ponoć  serwer przycina jakość. a sam jestem ciekaw, czy usłyszę, to hi-res. Pierwszej młodości nie jestem, to i ucho też pewnie zwapniałe nieco 😛

....ale, może jednak, to było zanulowana informacja o piratowaniu...  :)
a że jest za free od tego plusa, no to aż głupio nie wziąć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eltanianin napisał:

"Twoja subskrypcja jest zarządzana przez użytkownika PLUS.
Odwiedź stronę Strona PLUS, aby zarządzać subskrypcją."

Tak to powinno wyglądać. Wszystko jest w porządku :)

Na podstronie plusa możesz zarządzać ewentualną płatnością po upływie 12 miesięcy.

Dnia 5.12.2023 o 13:12, Palmos napisał:

Chyba że się ma telefon w plusie...

https://www.plus.pl/tidal

Zgadza się. Patent działa też w klasycznym Plusie. Tak czy inaczej - jeśli ktoś nie ma numeru w tej sieci to starter Plusha za 5zł jest najprostszą i najtańszą opcją.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Bardzo dobra cena, ale coś mi tu nie gra. Normalnie wykończenie w orzechu jest najdroższe w tych Elacach. A tutaj BS403 w orzechu stoją za 499€, a tymczasem w białym lub czarnym lakierze za 588€. Podejrzewam, że coś może być na rzeczy, może są mocno zakurzone;)

Swoją drogą obecna cena Carin w Topie też jest dobra, 3400 za monitory to, że tak powiem, uczciwie skrojona oferta.

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomasz1w napisał:

Bardzo dobra cena, ale coś mi tu nie gra. Normalnie wykończenie w orzechu jest najdroższe w tych Elacach. A tutaj BS403 w orzechu stoją za 499€, a tymczasem w białym lub czarnym lakierze za 588€. Podejrzewam, że coś może być na rzeczy, może są mocno zakurzone;)

Pózniej doczytałem, że te akurat to są nówki , ale ze zwrotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Zna ktoś tą stronę?

Nakręcam kumpla na nie.

Ale nie chciał bym go utopić :/

14 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Pózniej doczytałem, że te akurat to są nówki , ale ze zwrotu.

Też spoko.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Zna ktoś tą stronę?

Nakręcam kumpla na nie.

Ale nie chciał bym go utopić :/

 

 

Widzę że strona według Trusted Shops Guarantte ma 4,95 na 5 możliwe, czyli sklep bardzo pewny.Cennik wysyłki do Polski do wagi 14,9kg to 39,99 a od 15kg do 31,4kg to 64,99euro.

Jest też taka adnotacja brzmiąca w tłumaczeniu tak:

Dostarczamy Twoje towary wyłącznie za pośrednictwem DHL. Gwarantuje to największe możliwe bezpieczeństwo.

Wysyłka na terenie Niemiec jest bezpłatna w przypadku zakupów o wartości 20,00 € lub więcej.

 

Jeżeli przedmiot posiada tę notatkę - do wszystkich krajów nie zostaną naliczone żadne koszty wysyłki!!!

Bezpłatna wysyłka do wszystkich  krajów dostawy 

Ale wydaje mi się , że jednak zagranicę trzeba się liczyć z podanymi danymi za wysyłkę zależnie od jej wagi.

https://csmusiksysteme.net/Versand-und-Kosten/

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Widzę że strona według Trusted Shops Guarantte ma 4,95 na 5 możliwe, czyli sklep bardzo pewny.Cennik wysyłki do Polski do wagi 14,9kg to 39,99 a od 15kg do 31,4kg to 64,99euro.

Zakadalbym raczej drugą opcję, bo waga będzie lekko ponad 15 kg. Na darmowe wysyłki międzynarodowe DHLem czy innym kurierem bym nie liczył. Wysyłki za granicę są kilkukrotnie droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2023 o 10:46, Tomasz Kluczynski napisał:

Widzę że strona według Trusted Shops Guarantte ma 4,95 na 5 możliwe, czyli sklep bardzo pewny.Cennik wysyłki do Polski do wagi 14,9kg to 39,99 a od 15kg do 31,4kg to 64,99euro.

Jesli wewnatrz niemiec wysyłaja za darmo to transport do Polski też mam free

Dnia 8.12.2023 o 12:34, Rafał S napisał:

A ja ponawiam pytanie: czy ktoś ( @Top Hi-Fi & Video Design ) zna kolumny podstawkowe ELAC Concentro S 503? Trójdrożne monitory z wooferem 18cm za niecałe 20k (wcześniej cena wyjściowa 34k) to ciekawa opcja. Tylko jak grają i czy faktycznie są dostępne w Polsce? :)

Mają w Gdańsku. W Krakowie ich nigdy nie było. Miałbym już posłuchane

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2023 o 08:03, Piotr Sonido napisał:

Zna ktoś tą stronę?

Nakręcam kumpla na nie.

Ale nie chciał bym go utopić :/

Też spoko.

 

W razie czego cena na Vele spadła też tutaj: https://hidden-audio.de/product/elac-vela-bs403-regallautsprecher-stueckpreis-heimkino-1012182/

 

Na wszystkie kolory.

Ktoś miał do czynienia z tym sklepem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Majko napisał:

W razie czego cena na Vele spadła też tutaj: https://hidden-audio.de/product/elac-vela-bs403-regallautsprecher-stueckpreis-heimkino-1012182/

 

Na wszystkie kolory.

Ktoś miał do czynienia z tym sklepem? :)

Tak to jest porządny, i pewny sklep,można kupować bez obaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość na ebay Kleizingen chce sprzedać fajne trzy miesięczne kolumny Paradigm Founder 80F.Co dwa dni zjeżdza z ceny.Na początku stycznia cena była 3200euro,dzisiaj 2700euro za parę co daje około 11700zł plus wysyłka 100euro na palecie. W Polsce za takie kolumny trzeba zapłacić co najmniej 19 tys za parę. Może za dwa -trzy dni jeszcze zjedzie ze 100euro niżej.

https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/highend-lautsprecher-paradigm-founder-80/2578820522-172-4449?utm_source=email&utm_medium=system_email&utm_campaign=email-responsive/followAd/priceChange&utm_content=Button-view

Gość pewny i niezawodny, ma konto ponad 9 lat i dobre recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2023 o 12:17, Majko napisał:

Mega oferta, przy przedpłacie na konto jest jeszcze dodatkowy rabat i z przesyłką wyjdzie ok. 4500 zł za nówki! Jeszcze kilka miesięcy temu używane 403 chodziły na olx po ok. 6000 zł. Tylko brać!

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2023 o 12:17, Majko napisał:

W razie czego cena na Vele spadła też tutaj: https://hidden-audio.de/product/elac-vela-bs403-regallautsprecher-stueckpreis-heimkino-1012182/

 

Na wszystkie kolory.

Ktoś miał do czynienia z tym sklepem? :)

Na prawde sztosik.

Kurde na ile musiały by spaść 409ki żebym je łykną? Zaczynam o tym poważnie mysleć :P

1 godzinę temu, tomasz1w napisał:

Mega oferta, przy przedpłacie na konto jest jeszcze dodatkowy rabat i z przesyłką wyjdzie ok. 4500 zł za nówki! Jeszcze kilka miesięcy temu używane 403 chodziły na olx po ok. 6000 zł. Tylko brać!

Nadal tak stoją. Nawet poprzednia, kwadratowa, seria jest droższa niż te nówki!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomasz1w napisał:

20K za kolumny to nie moje rejony...

Jasne, po prostu myślałem, że może za granicą są lepsze okazje. Na zasadzie: skoro u nas 20k, to może tam do upolowania za 15, albo i 10 z outletu. Ale chyba niekoniecznie... A swoją drogą - obecne ceny Veli 407 faktycznie są już b. kuszące. Klasowe podłogówki po 11400 za parę w cenie wyjściowej. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...