Skocz do zawartości

Focal Kanta No2 czy Gato FM-30 | Odsłuchy w Q21


Recommended Posts

Francuski Focal Kanta No2 czy duńskie Gato FM-30. Obydwie wyjątkowe kolumny.

Focal zachęca nieznanym dotąd połączeniem technologii Beryllium z najnowszą generacją głośnika wysokotonowego IAL3 z Flax, zarówno dla przetworników średniotonowych, jak i niskotonowych. Rezultatem jest precyzyjne, szczegółowe brzmienie pełne ciepła i muzykalności.

Gato to smukła i dyskretna wolnostojąca kolumna głośnikowa, która wyróżnia się nie tylko pięknym stylem i elegancją, lecz także doskonałym brzmieniem. Model ten dostarcza perfekcyjnie czysty, naturalny dźwięk z mocnym, punktowym basem i z łatwością dopasowuje się do wystroju i akustyki pomieszczenia odsłuchowego.

Już dzisiaj umów się na odsłuchy w salonie stacjonarnym Q21.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 1.Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin (dalej zwany także "Regulaminem") określa zasady wykonywania i korzystania ze świadczonej drogą elektroniczną usługi, polegającej na umożliwieniu użytkowania forum internetowego, dostępnego pod adresem http://www.forum.audio.com.pl/ (dalej zwanego także "Forum").

(...)

§ 2.Zasady korzystania z Forum

1. Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Usługodawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.

2. W szczególności niedozwolone jest:

(...)


2.5. Umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, przekazów zawierających linki do prywatnych stron www oraz treści zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam, że nasze najbardziej popularne obecnie manufaktury uważają tweeter z paczek Gato za bardzo przeciętny. Nie wiem czy mają rację ale jako, że zawsze opowiadają dużo o jakości wszelakich przetworników, zwłaszcza tych najnowszych i najdroższych to chyba są obiektywni. Pytanie co prezentuje gwizdek z Focala.

43 minuty temu, Kraft napisał:

Z opisu wybieram te.

A ja postawiłbym na Kanty, patrząc przez pryzmat posiadanego obecnie toru. Oczywiście monitory Kanta. Na szczęście nie stać mnie na taki luksus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kaczadupa napisał:

Miałem dwukrotnie do czynienia z tym tweeterem i mnie nie porwało. Satori też u mnie był ale nie w wykonaniu Gato a znowu naszych. No i nie. Poprawnie ale bez szału.

Aplikacja też się liczy. Papirusowego Satori słuchałem w trzech konstrukcjach. Dwa razy rewelacja. Raz niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Butler napisał:

§ 1.Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin (dalej zwany także "Regulaminem") określa zasady wykonywania i korzystania ze świadczonej drogą elektroniczną usługi, polegającej na umożliwieniu użytkowania forum internetowego, dostępnego pod adresem http://www.forum.audio.com.pl/ (dalej zwanego także "Forum").

Jesteś pewien, że to dotyczy też branży?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaczadupa napisał:

Tak tylko dodam, że nasze najbardziej popularne obecnie manufaktury uważają tweeter z paczek Gato za bardzo przeciętny. Nie wiem czy mają rację ale jako, że zawsze opowiadają dużo o jakości wszelakich przetworników, zwłaszcza tych najnowszych i najdroższych to chyba są obiektywni. Pytanie co prezentuje gwizdek z Focala.

Szkoda tylko, że w manufakturach jest problem z powtarzalnością i jakością wykonania. Można mieć dobre przetworniki, aczkolwiek liczy się produkt końcowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maxredaktor napisał:

Jesteś pewien, że to dotyczy też branży?

Nie, nie jestem. Może @MariuszZ by to wyjaśnił.

1 godzinę temu, J4Z napisał:

Branża jest na innych zasadach. 

Innych czyli jakich? Regulamin forum jest jedno. Ani słowa o "branży" i wybranych punktach które jej by nie dotyczyły.

https://forum.audio.com.pl/guidelines/

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J4Z napisał:

Może się reklamować w tematach, podawać linki do swoich ofert itd. Jest to normalne na forach. Nie rozumiem skąd zdziwienie.

Regulamin forum.audio nie przewiduje tej "normalności" o której piszesz. Jeśli jest tak (a często jest) na innych forach, to odpowiednie zapisy widnieją w regulaminie. Tu tego nie ma, pierwszy wpis @Q21 łamie § 2 Pkt. 2.5. 

5 minut temu, J4Z napisał:

Gorzej jak bezczelnie syfią dublując w tematach. Co q21 praktykuje i ignoruje wpisy na ten temat. 

Tobie przeszkadza jedno, mi drugie. Ja w swojej branży grube pieniądze wydaję by na forum tematycznym się zareklamować. Po prostu mnie irytuje jak ktoś nagina zasady czerpiąc zyski nie ponosząc żadnych kosztów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, J4Z napisał:

Mówię, regulamin jest niedorobiony. 

Jest jaki jest.

22 minuty temu, J4Z napisał:

Skąd wiesz ze nie ponoszą żadnej opłaty?

A ponoszą?

22 minuty temu, J4Z napisał:

Tu Cię boli?

Hehe, może... ;) 

Nie to że boli. Uważam że powinno być po prostu uczciwie i transparentnie. Coś tu nie halo jak codziennie jesteśmy zasypywani autopromocją jakiegoś salonu audio który z forum zrobił sobie tubę reklamową. Od tego są wykupione banery, z tego forum czerpie korzyści. 

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, seba3002 napisał:

Miałem tam konto, bo zaprosił mnie jeden z moderatorów, któremu sprzedawałem kiedyś kolumny. Niczego merytorycznego we wpisach na tamtym forum nie zauważyłem. 

Hmmm.

Seba, ale kiedy to było? 

W sumie nie dla każdego to forum podobnie jak NA, tam słyszą wtyczki, bezpieczniki i podstawki pod kable.

Zresztą też switche i inne routery o czym można ostatnio poczytać na AS.

 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...