Skocz do zawartości

Nowe KEF serii R jednak z META


Piotr Sonido

Recommended Posts

13 minut temu, Piotr Sonido napisał:

No i już wiemy.

Nowa seria R wykorzystuje sprawdzona technologię META.

obraz.png.4579712abfdd494c5faf600910b8180c.png

 

W skład R3 Meta - 1899 funtów

R5 Meta - 2999 funtów

R7 Meta - 3999

R11 Meta - 5499

 

https://eu.kef.com/collections/r-series

 

Ciekaw jestem jak duże będą różnice dźwiękowe względem zwykłego r3. Poza nowym kolorem wyglądają identycznie. Pytanie co się zmieniło w bebechach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kraft napisał:

 Wykres charakterystyki częstotliwościowej też się różni. 

Tylko kolumny od pary też się różnią,* więc na ile to są istotne różnice, to nie vwiem. 

*choć u KEFa różnią się akurat niewiele. Pilnują jakości. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w sklepie KEF to 2200 Euro/para. Sugerując się przelicznikami innych dystrybutorów to u nas stawialbym 5299pln-5999/szt. jako cena oficjalna. Z drugiej Strony LS50 Wireless II kosztują u nas mniej, niżby wynikało z ceny wyjściowej 2800euro/para. I pytanie ile z tego sklep bedzie w stanie urwac w ramach rabatu :) 

Edit: R7 dostaly tez fajna wersje kolorystyczną. Niestety też gloss :)

img-pdp-r7meta-stn08-leftclts.jpg_99f213

Edytowano przez szyt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mateolo2 napisał:

Ciekaw jestem jak duże będą różnice dźwiękowe względem zwykłego r3. Poza nowym kolorem wyglądają identycznie. Pytanie co się zmieniło w bebechach

Pewnie takie same jak między LS 50 a LS50 Meta.

Różnica w cenie jak na razie jest spora!

17 godzin temu, Rokownik napisał:

To dobrze, czy źle? 🙄

Dobrze. Grają lepiej. ale kosztują lepiej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cholercia!!

Poczytałem, pooglądałem i w mój ustalony stan poszukiwania kolumn, wdarło się zwątpienie i konsternacja. Azaliż nie byłyby to kolumny skrojone pode mnie? Nie za dużo basu, piękna góra i naturalna średnica.

Ktoś słuchał starszych i wyższych modeli z rzeczoną Metą? Jak to brzmi?

Jakaż szkoda, że nie będzie ich gdzie posłuchać w okolicach Łodzi..... - @RoRo nie mogłem się opanować, wybacz......😪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rokownik napisał:

Ktoś słuchał starszych i wyższych modeli z rzeczoną Metą? Jak to brzmi?

Spokojnie. Meta moim zdaniem brzmią bardzo dobrze, ale nie można powiedzieć, że miażdżą konkurencję. Nawet tę dużo starszą i o lata świetlne mniej zaawansowaną technicznie. Nie nakręcaj się. Posłuchaj z chłodną głową i sam oceń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kraft napisał:

Spokojnie. Meta moim zdaniem brzmią bardzo dobrze, ale nie można powiedzieć, że miażdżą konkurencję. Nawet tę dużo starszą i o lata świetlne mniej zaawansowaną technicznie. Nie nakręcaj się. Posłuchaj z chłodną głową i sam oceń.

Ja bardzo chętnie posłucham jak tylko będzie sposobność. Może jak się produkt trochę na rynku zaadaptuje i pojawią się na niego promocje to zrobię upgrade R11-->R11 Meta :) Who konws?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, FX486 napisał:

Może jak się produkt trochę na rynku zaadaptuje i pojawią się na niego promocje to zrobię upgrade R11-->R11 Meta

LS50 Meta sprzedają realnie taniej niż poprzednią wersję. Mi się taka polityka schodzenia z dobrym dźwiękiem pod strzechy podoba.

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...