Skocz do zawartości

Najtańszy NOWY zestaw do przyjęcia :)


Julaos86

Recommended Posts

4 minuty temu, Dedal75 napisał:

Jacek ,  uwierzyłeś w to co napisałem  🙆 .

Widzę że się faktycznie wkręciłeś by Koledze pomóc.🤪

Tak.

Myślałem , że jak mnie cytujesz, to odpowiadasz poważnie 😉

Dobrze, teraz połączyłem kropki czytając cały Twój post jeszcze raz.

Za szybko reaguję

🤭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DiBatonio napisał:

A najmniej zaangażowany autor 😆😆😆

Autor pracuje do późna... zdjęcia pokoju z pracy nie zrobię haha tak jak widać to będzie mój 1 zestaw stereo z prawdziwego zdarzenia... planuję/planowałem pojechać do top hifi i na bank to zrobię :) i myślę ze takim audiofilem jak Wy nigdy nie bede a juz na pewno nie bede takim uzytkownikiem forum hehe w kazdym razie chcialem pod postem zobaczyc jakies konkretne propozycje... a 2 post napisałem, gdyż pod poprzednim było 0 odpowiedzi na poziomied, inaczej niż tutaj :) i wiem ze sie znacie ale odpuscicie sobie Wasze klotnie, prawda ostatecznie jest taka ze kazdy sobie usiadzie w SWOIM domu i bedzie sluchal SWOJEJ muzy.. a mi zalezy tylko na tym zeby kur... brzmialo to lepiej niz obecnie z jakichs multinarzedzi czy glosniczkow jbl .... aha i posiadam pelno plyt cd i troche gramofonowych, dlatego nie tylko streaming... zalezalo mi na cd szczegolnie ale juz wiem ze to sporo do dolozenia i najwyzej pozniej ...

P.S. kto mi polecił jak mam szukać na allegro... to akurat umiem...

332822629_233047939067197_8421236710280787720_n.jpg

Edytowano przez Julaos86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować ale o tym nie mam pojęcia choć z chęcią bym taki złożył .

No ile tam od ściany do otworu  drzwiowego 160/180 cm , kolumn nie wysuniesz bo wejście jest i stół.

No ale Mateusz kolor R3 potrafił wybrać więc i zestaw da radę, zaproponować , sorry Mateusz ale zrobiłeś mi dzień 😊

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Julaos86 napisał:

a mi zalezy tylko na tym zeby kur... brzmialo to lepiej niz obecnie z jakichs multinarzedzi czy glosniczkow jbl

 

29 minut temu, DiBatonio napisał:

Chyba dochodzę do wniosku, że ta Yamaha PianoCraft była strzałem w dziesiątkę

@Julaos86 a ta ściana z lewej to nośna ? Bo jak nie nośna to po delikatnym wyburzeniu spokojnie wchodzi .....

IMG_3420.JPG

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczadupa ale taki xajas mimo wszystko dużo bardziej ogarnia podstawy z akustyka niż ty kolego

Przynajmniej nie słyszałem od nikogo byś miał akustykę w miarę dopracowana aby system dobrze brzmiał.

W warunkach autora tematu raczej ciężko by było co kolwiek wcisnąć żeby to jakoś zagrało, zapewne już słuchawki w tej cenie zagrały by bardziej naturalnie z równą barwą niż kolumny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kaczadupa napisał:

Się nabijasz Tomku a tu masz poradnik jak ustawić Heco Aurora 1000.

Zawsze mnie to fascynowało. Oglądam katalogi z kolumnami i na większości ........są jakieś takie bezprzewodowe i stoją dokładnie tak jak te Heco :) 

Pytałem kiedyś w Top Hi Fi o co tu chodzi . I mi wytłumaczono , że w 90% wybierać przychodzi Pan domu z żoną , przy czym Pan domu ma niewiele do gadania , bo żona rządzi wystrojem i traktuje kolumny jako mebel. Taki sam jak szafeczka na buty. Marketingowcy się połapali co i jak i wycieli wszelkie okablowanie , kolumny metr od ściany i takie tam . Ma być równo , schludnie i nie rzucać się w oczy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...