Skocz do zawartości

Impuls Audio Norte - Kraftest (mini)


Kraft

Recommended Posts

chcąc zachować powtarzalność testów obecny wzmacniacz jest elementem obowiązkowym i nie podlega wymianie, inna sprawa, że chcąc być obiektywnym względem charakterystyki/grania poszczególnych monitorów biorących udział w testach Kraft`a  powinien być pod ręką co najmniej jeszcze jeden amplifier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

Kraft`a  powinien być pod ręką co najmniej jeszcze jeden amplifier.

Ok. Ale niektórzy uważają, że źródło jest najważniejsze. Więc powinienem mieć też pod ręką alternatywne źródełko. A kable? Może one są u w danym zestawieniu niedopasowanym, wąskim gardłem? Kolejny komplet albo dwa. Żródło źródłem, a co z praźródłem wszelakiego dźwięku, czyli z prądem? No to dorzućmy jeszcze parę sieciówek (obowiązkowo na różnych wtykach). Wymieniać dalej? Zapomnij. W try miga odechciałoby mi się tego testowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kraft napisał:

Ok. Ale niektórzy uważają, że źródło jest najważniejsze. Więc powinienem mieć też pod ręką alternatywne źródełko. A kable? Może one są u w danym zestawieniu niedopasowanym, wąskim gardłem? Kolejny komplet albo dwa. Żródło źródłem, a co z praźródłem wszelakiego dźwięku, czyli z prądem? No to dorzućmy jeszcze parę sieciówek (obowiązkowo na różnych wtykach). Wymieniać dalej? Zapomnij. W try miga odechciałoby mi się tego testowania.

Nie popadajmy już w paranoje...

Najważniejsze w torze audio są kolumny a poźniej wzmak...

To od nich zależy głównie brzmienie systemu bo jak mówią z gówna bata nie ukręcisz;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

@Kraft Planujesz przetestować jeszcze jakieś kolumny podstawkowe z YB Audio?

Nie. Chyba, że coś się trafi psim swędem.

Pragnę jedynie posłuchać jeszcze: ATC, Chario, Dynaudio, Kudosów i Spendorów (ale mogłem coś pominąć:).

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko czego słucham opisuję na forum. To był egzemplarz indywidualnie strojony, więc być może nie reprezentował w pełni firmowego brzmienia. Podłogówki z "pylonowym" SEAS-em na dole i Illuminatorem na górze. Mogłem je tanio kupić, ale nie skorzystałem. Dla mnie były za spokojne. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kraft napisał:

Nie wszystko czego słucham opisuję na forum. To był egzemplarz indywidualnie strojony, więc być może nie reprezentował w pełni firmowego brzmienia. Podłogówki z "pylonowym" SEAS-em na dole i Illuminatorem na górze. Mogłem je tanio kupić, ale nie skorzystałem. Dla mnie były za spokojne. 

Jeśli indywidualnie strojony to pewnie do jakiegoś docelowego pomieszczenia czy pod wzmaka...więc faktycznie nie ma co porównywać stąd proponuję dalej BMNy. Ciekawy jestem jakby z Twoim Marantzem wypadły i co byś o nich napisał;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...