Skocz do zawartości

Tour de Pologne Jade 20 w Planeta Dźwięku


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wojtku, trudno mi się wypowiedzieć o zwykłych Jade, bo my słuchaliśmy specjalnej edycji podrasowanej przez Pacułę, którą odebrałem zupełnie inaczej niż te prezentowane podczas AVS.

powiem jedno, dla mnie bomba, jest zejście i gęste brzmienie, do tego rewelacyjna szczegółowość, ale tu jest zupełnie inna zwrotnica i inne strojenie, powstało tylko 18 takich kompletów, ale jest jeszcze trochę wolnych, cena 19 999…

ale i tak najbardziej podobał mi się gramofon Muaraha, idę zbierać kasę…

4AC37471-9473-4944-B5BF-177EC1914F1C.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym pułapie cenowym to już można poszaleć a i konkurencja spora. Problemem byłaby dla mnie natychmiastowa utrata wartości zaraz po zakupie. Podobnie było ze strojoną na modłę HighFidelity serią Emerald. Sam się kiedyś zastanawiałem czy ich nie kupić za 60% ceny wyjściowej w jednym z salonów… potem wciąż je widziałem ponad rok później… nie każdy chce płacić za tuning jakiejś tam redakcji audio…

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

Wojtku, trudno mi się wypowiedzieć o zwykłych Jade, bo my słuchaliśmy specjalnej edycji podrasowanej przez Pacułę, którą odebrałem zupełnie inaczej niż te prezentowane podczas AVS.

Widzę, że to Pacuły robota ten cokół i wyprowadzenie na zewnątrz zwrotnicy, terminale też. 

Na audiofezzowaniu jest ich opis i mała recenzja tych monitorów.  12cali midwoofer kopie pewno ....😉

https://audiofezzowanie.pl/jade-twenty-nowoczesna-nostalgia-z-pylon-audio/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja Cię kręcę. Jakie stalkery tutaj. Człowiek z domu się ruszy i już od razu wyłapią :P

Spodobały mi się Jade 20. Spory dźwięk, duży, nieźle kontrolowany bas, duże źródła, mocny wyższy środek (czasami nieco za bardzo), otwarta góra. Co prawda na zlocie leciały typowe „jakościówki”, no ale taki już urok takich spotkań, musi być efekt wow :)

Bardzo ciekawy był też gramofon. Muarah MT2 Special Edition jeśli mnie pamięć nie myli. To w jaki sposób (opatentowany zresztą) została zrobiona w nim regulacja i utrzymanie odpowiednich obrotów robiło wrażenie.

 

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lpomis napisał:

Ja Cię kręcę. Jakie stalkery tutaj. Człowiek z domu się ruszy i już od razu wyłapią :P

Mężczyzna z gadżetem na kolanach wygląda jak wkurwiony Patryk Jaki. Czy to Ty? 

Najwyższy w granatowym topie z zamkniętymi oczami zdaje się mówić 'skończ już p...lić kolego, zapodaj nutę'. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lpomis napisał:

Spodobały mi się Jade 20. Spory dźwięk, duży, nieźle kontrolowany bas, duże źródła, mocny wyższy środek (czasami nieco za bardzo), otwarta góra. Co prawda na zlocie leciały typowe „jakościówki”, no ale taki już urok takich spotkań, musi być efekt wow 

Wojtek z pewnościa jak piszesz, ciekawe brzmienie, ale wygląd taki dziaderski. Pomimo, że sam zaliczam się do ...... ich bym nie kupił  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ja w ten week. wybieram się posłuchać, bo u mnie w miescie powyższe wydarzenie. 

Nie ukrywam że ładne kolumny od strony estetycznej, to tym bardziej ciekawy jestem ich brzmienia.

No i może jakieś znajomości sie nawiąże, coby swój skromny zestaw pchnąć do przodu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...