Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

  • 1 month later...

@MariuszZ Pytanko. Co jakiś czas przestawiają mi się stacje radiowe. Tj. mam ustawione lokalne ,czyli nasze rodzime. Włączam ustrojstwo , klikam w radyjko i gram. Ale nie zawsze , jakiś czas temu ,oraz dzisiaj rano włączyłem i lista zaczyna się od Radia Paradise i dalej jakieś stacje ze zgniłego zachodu zamiast naszych katolickich ,patriotycznych . Trochę to wkurza.

A jak tam u Ciebie , radyjko śmiga bez zarzutu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tomek4446 napisał:

A jak tam u Ciebie , radyjko śmiga bez zarzutu ?

Hej, 

Nie pamiętam ale sprawdzę jak tylko uporam się z porządkami w moim bałaganie audio. Kupiłem jakieś stoliczki z tego sklepu, który linkowałeś gdzieś tam w międzyczasie i czekam na pomoc sam wiesz kogo żeby te wszystkie kredki, mazaki, podręczniki, bibuły, kartony zabrała co się z tego biurka wysypały jak je przez balkon wyrzucałem 🤣

Na razie sprzęt kurzy się pod schodami. Mam nadzieję, że nie za dlugo to potrwa 😉

20240911_091321.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MariuszZ napisał:

Kupiłem jakieś stoliczki z tego sklepu, który linkowałeś gdzieś tam w międzyczasie

Stoliki są fajne. Postawili na rozwój intelektualny. Składanie tego ustrojstwa to jakieś pięć poziomów wyżej niż kostka Rubika :)

8 minut temu, MariuszZ napisał:

jak je przez balkon wyrzucałem 🤣

Ty to odważny jesteś , szacun :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2024 o 08:58, tomek4446 napisał:

A jak tam u Ciebie , radyjko śmiga bez zarzutu ?

Dzisiaj odpaliłem i tam gdzie mam ulubione zaznaczone jest po staremu, a lokalne są lokalne. 

Pojawił się nowy firmware. Za kilka dni pewnie się zaktualizuje streamer. Można pewnie samemu przez USB. Może coś poprawili więc zachęcam do upgrade.

http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/new-version-v1-3-20-for-dmp-a6-dmp-a8-release.98955/

Moje ulubione po kilku miesiącach nie zaglądania wyglądają tak samo. 

Screenshot_20240913_103509_EverSolo Controller.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...