Skocz do zawartości

Krótka recenzja silikonowych zaślepek RCA


Gość

Recommended Posts

Dnia 13.06.2023 o 11:48, J4Z napisał:

takie niechciane dzieci.

 

3 godziny temu, J4Z napisał:

 

Tu powinien być brak chińskich zerojedynkowców teoretyków, którzy poza swoimi chińczykami i starymi unitrami nic nie mieli. 💩

 

Dnia 12.06.2023 o 20:16, J4Z napisał:

Nie było tego wątku to pajacowali gdzie indziej. 

 

Dnia 12.06.2023 o 15:13, J4Z napisał:

Norma... do wor... do ignora ich. I tak żadnej, ciekawej dyskusji nie przeprowadzisz z takimi

 

Dnia 11.06.2023 o 14:59, J4Z napisał:

od dawna jesteś w ignorowanych, tak samo jak cala banda użytkownikow zachowujących się podobnie do Ciebie.

 

Dnia 11.06.2023 o 22:52, J4Z napisał:

To chyba Ci... Czytałem o nich... Pogromcy duchów voodoo, wojownicy prawdy. W pradawnych księgach audiofilskich ostrzegają przed nimi. 

 

Ciekawe że tez nikt nie ma zamiaru opuścić forum przez "docinki" autora🤔 

Dnia 11.06.2023 o 12:43, J4Z napisał:

Na PW już dwie osoby gratulowały mi świetnej roboty i odwagi. Mają podobne wnioski do moich, ale na forum tego nie napiszą, bo nie mają ochoty czytać docinek w ich kierunku

 

Teraz Ty zacytuj docinki pod Twoim adresem podobnego kalibru co Twoje.

Wydaje mi sie ze chodzi glownie o to by stworzyć "otoczkę" - jacy to (niektórzy) są pokrzywdzeni. 

Bo ktoś wogóle "coś tam" zanegował lub docieka zadajac pytanie. Żal....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2023 o 18:25, slaw0001 napisał:

Ja niczego nie zmieniając raz jestem swoim setem zachwycony a raz załamany a tu proszę!

Dnia 9.06.2023 o 22:38, Chyba Miro 84 napisał:

W moim przypadku może nie od razu załamany, ale stwierdzam fakt iż różnica jest. Zagłębiem temat wielokrotnie i za każdym razem "ląduje" w obszarach wpływu psychoakustyki 🤔

Mowa o graniu sprzetu bez użycia "ulepszaczy".

 

@slaw0001 oraz @Chyba Miro 84 a możecie powiedzieć, czemu nie dążycie do zmian, aby polepszyć brzmienie swojego systemu czyt. sprawiało radość ze słuchania muzyki?

Z założenia hobby, pasja powinna dawać ukojenie, a nie być udręką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lysy napisał:

 

@slaw0001 oraz @Chyba Miro 84 a możecie powiedzieć, czemu nie dążycie do zmian, aby polepszyć brzmienie swojego systemu czyt. sprawiało radość ze słuchania muzyki?

Z założenia hobby, pasja powinna dawać ukojenie, a nie być udręką.

Jakie ukojenie ma dawac ciagle grzebanie w systemie, ktory jest juz na poziomie, ze czerpie sie radosc ze sluchania muzyki? Wyszukiwanie silikonowych zaslepek to czesc "polepszania" brzmienia ku ukojeniu czy udrece?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, J4Z napisał:

Pasją Mirusia jest świrowanie na forum, nie audio. 

Adrianku uspokój się.

28 minut temu, lysy napisał:

@slaw0001 oraz @Chyba Miro 84 a możecie powiedzieć, czemu nie dążycie do zmian, aby polepszyć brzmienie swojego systemu czyt. sprawiało radość ze słuchania muzyki?

A mozesz powiedzieć dlaczego nie czytasz ze zrozumieniem?

 

Przeczytaj raz jeszcze (najlepiej ze trzy razy) te dwa cytaty co cytowałeś. Odpowiedz jest w nich.

😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2023 o 20:48, DiBatonio napisał:

Mamy tu na forum kolegę, który pomimo swojego sceptycyzmu do tematu podjął próbę z wykorzystaniem bezpiecznika i się zdziwił. Na razie kolega nie chce pisać o tym, bo z góry wiadomo kto i z jakimi tekstami pojawilby się  pod jego wpisem. To nie słyszący zabijają to forum, lecz wy z tym swoim nachalnym wyśmiewaniem wszystkiego, co wydaje wam się niedorzeczne. A jednak jak się okazuje działa, wystarczy sprawdzić u siebie.

To i mnie możesz dopisać do listy ukrywających się z bezpiecznikiem :). Na razie jeszcze w rękach kuriera, ale niedługo testy tego voodoo. I jest dokładnie tak jak piszesz, ci którym wszystko gra tak samo niszczą sens wszystkich forów audio. Sporo fajnych osób odchodzi, albo zwyczajnie nie chce im się pisać, bo szkoda nafty na dyskusję z pajacami.

Dnia 13.06.2023 o 12:50, Mariusz Kopacki napisał:

Oczywiscie. Moj system jest wystarczajaco transparentny, by zasygnalizowac wysoka kulture tegoz braku, jego cichsze tlo i lepsze rysowanie u zrodel, co skutkuje brakiem wyjatkowo niekrzykliwym.

To wzięte z materiałów propagandowych twojego WiiM-a ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem zaślepek i w latach dwudziestych obecnego wieku nie planuję tego robić. Mam inne obszary do doinwestowania w swoim audio i inne kierunki, które wyraźnie sprawdziły się u mnie - np. jakość zasilania, znaczenie elementów np kondensatorów które to ewidentnie "grają" i często warto wymienić te fabryczne, okablowanie - i tu widzę pole do progresu, zabawy i rozwijania się.

Ale intuicyjnie, zaślepki mogą mieć jakieś znaczenie, w końcu to jakiś element ekranujący. Zawsze można otulić gniazdo RCA choćby na partyzanta folią aluminową albo taśmą przykleić 1grosz i test gotowy.

I można zakładać kolejny temat - Upgrade sprzętu za 1 grosz.

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...