Skocz do zawartości

Krótka recenzja silikonowych zaślepek RCA


Gość

Recommended Posts

@J4ZNo, następny Twój wpis ze stówą potwierdza to że jednak NIE szanujesz.😉 Wiem, ze zartowałeś, bo na tyle to już Cię poznałem, ale jednak wielu młodych ludzi, symbole narodowe traktuje bardziej jak ręcznik niż właśnie symbole. 

@DiBatonio - tak, masz rację. Odchodzimy. Przepraszam i już znikam.  Ale czasem OT jest tak, dla rozluźnienia rozmowy. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Śmiechowy ten wacik.

Lepiej taki niż wycieczki i obrażanie się jeden na drugiego. 

Dla mnie w tym waciku o gumkach brakuje jeszcze (jakże tradycyjnej) wypowiedzi żony i sąsiada. To by było takie żelazne potwierdzenie w dobrym tonie, że gumki jednak działają. 

Edytowano przez Bebop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, J4Z napisał:

ja poprostu nie marnuje czasu na takich jak Pan

Rozumiem, że akceptujesz jedynie klepanie po pleckach ale żadnej dyskusji aby choć trochę udowodnić, że silikonowe czapeczki o grubości 1mm (albo i cieńsze) mogą w jakikolwiek sposób chronić przed szkodliwym promieniowaniem i zmienić brzmienie Twojego systemu o bagatela 5%. 

Serio, nie widzę żadnej logiki w tym wszystkim. Twoje odkrycie porównałbym do cudu na drzewie w Parczewie. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Będą tylko "przychylne" wpisy. 

To będzie  esencja forum i sens jego istnienia. Zero dyskusji i tylko klepanie po pupciach. 

Zamykajcie się już teraz którzy chcecie. 

W worach, czy jak tam sobie nazwiecie. 

Edytowano przez Bebop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bebop napisał:

Rozumiem, że akceptujesz jedynie klepanie po pleckach ale żadnej dyskusji aby choć trochę udowodnić, że silikonowe czapeczki o grubości 1mm (albo i cieńsze) mogą w jakikolwiek sposób chronić przed szkodliwym promieniowaniem i zmienić brzmienie Twojego systemu o bagatela 5%. 

Serio, nie widzę żadnej logiki w tym wszystkim. Twoje odkrycie porównałbym do cudu na drzewie w Parczewie. 

 

 

Nie masz żadnego doświadczenia w tym temacie tylko pajacujesz pod publiczkę. User który przyszedł, zachował się jak człowiek, napisał że testował i nie było wpływu na dźwięk, dostał ode mnie like. Nie wkręcaj mi tu że chce tylko klepenia po plecach. Tak jak napisałem wylądowałeś w worku z podobnymi tobie. To jest ostatni twój post który zobaczyłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...