Skocz do zawartości

Na czym siedzicie (chcielibyście siedzieć) słuchając muzyki?


MarcKrawczyk

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
7 godzin temu, Marek333 napisał:

Dziękuję, chociaż z Aliex raczej nie zamawiam takich rzeczy... Do tego limity ok 150 EUR o ile pamiętam , gdy przekroczymy to odechciewa się całego tego sprowadzania ..
Pozdrawiam serdecznmie

M.

legalna inspiracja wzorem projektantów  CHARLES & RAY EAMES (ochrona praw autorskich już przedawniona od kilkunastu lat )

https://www.superwnetrze.pl/fotel-z-podnozkiem-91x89x85cm-quadre-vip-orzech-biala-skora,t157773.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest piękny, tak kolorystycznie(czarnego nie nie było)jak i formą, bo widziałem dużo ciekawsze, ale jest tak wygodny - przynajmniej jak dla mnie - że musiałem go mieć. Stwierdziłem że większośc czasu i tak patrze tylko na podłokietniki, a nie na całość z pozycji obserwatora, wiec  niech  będzie wygodny.

Dodatkowo ma funkcje  bujania, wiec można się odstresować ;-).

 

IMG_20240214_084049.jpg

IMG_20240214_084011.jpg

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
23 minuty temu, Kraft napisał:

Może tylko 15 sekund  dzieli nas od nowego, lepszego świata. 

Nowe, nie zawsze znaczy lepsze. Szczególnie w rzeczach o których decydują księgowi.

Odnośnie tych dziwnie wygiętyych dyfuzorów - może to jakaś atrapa na żabkach jak kiedyś firanki, rozsuwana specjalnie do zdjęć.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 16.03.2024 o 09:42, Kraft napisał:

Może niech się ta AI zabierze lepiej do zaprojektowania idealnych kolumn. Może tylko 15 sekund  dzieli nas od nowego, lepszego świata. 

Dnia 16.03.2024 o 09:56, Artur Brol napisał:

Jeśli te AI takie zdolne jest,  to może dostaniemy coś nowego.

 

WhatsAppImage2024-05-06at12_26_20.jpeg.ea0616e959f27e1bfac21a021a6e868c.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy małym metrażu może zabraknąć podłogi😉. Dlatego regał wskazany bo nie wszyscy lubią słuchać cały czas tego samego brzmienia we wszystkich rodzająch muzy. No, ale CO KTO LUBI.

PS. Tu też trochę dodatkowego sprzętu po bokach. Do innych rodzajów brzmienia trzeba przenosić na środek? I zamiast przyjść, właczyć i słuchać to trzeba się ,,użerać,, z przenoszeniem , przełączaniem, podłączaniem itd. 😀. I w miarę tych czynności cała chęć słuchania gdzieś znika. Przynajmniej u mnie. Dlatego mam wszystko na ,,dotyk,, i już gra.😉

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...