Skocz do zawartości

Jamy Jaskinie czy po prostu pokoje Audiofila


MarcKrawczyk

Recommended Posts

50 minut temu, Adi777 napisał:

Ja mam ciężko ostatnimi czasy 😏

Zluzuj z siłownią ;). 

Sory ale kurcze ciężko mi sobie wyobrazić jak to można czasu nie znaleźć na coś co nam sprawia radość. Są oczywiście okresy w życiu gdzie roboty po pachy, ale na wszystko czas powinien być. Nawet jak byłem mały w żniwa na wsi był czas by wieczorem zjeść loda, pójść nad rzekę, odetchnąć wstawało się o 4 na grzyby, potem obejście, krowy, pole, obiad i na nowo. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi777 napisał:

To nie tylko siłownia Panie ;)

Ale możesz jeden trening zmienić na godzinę z muzą 😆

Ja tam latam o 6 rano do 8 przed robię dzieciakom kanapki, żona budzi. Wracam na chatę zaworze do szkoły i lecę do roboty. W ni dziele też jadę sobie na rower o 6 do 9-10 żeby potem czas był dla rodzinki i na muzyczkę. Może kwestia ułożenia już sobie grafiku. Choć czasem się coś wykracza jak teraz z choroba ale do ogarnięcia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artur Brol napisał:

Wszystko fajnie, dopuki wlasciciel nie pozegna sie z tym padolem.

Juz widze miny tych co to beda musieli posprzatac a nie beda mieli pojecia z czym maja do czynienia.

Oby im kurde ręce uschły jak tkną to bez wiedzy i nie daj Panie Boże wywalą....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Artur Brol napisał:

Juz widze miny tych co to beda musieli posprzatac a nie beda mieli pojecia z czym maja do czynienia.

Świata czy też miejsca absolutnie doskonałego się nie sprząta. Tam takie pojęcia jak bałagan i konsekwencja sprzątania czyli  porządek nie istnieją.

Edytowano przez rpm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...