Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 588 tematów w tym forum

  1. Problem z dźwiękiem

    • 0 odpowiedzi
    • 567 wyświetleń
  2. PANASONIC SA-BTT465

    • 0 odpowiedzi
    • 608 wyświetleń
  3. Problem z głośnikami

    • 0 odpowiedzi
    • 334 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 726 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  4. Polk audio t50

    • 0 odpowiedzi
    • 173 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 669 wyświetleń
  5. Amplituner

    • 0 odpowiedzi
    • 361 wyświetleń
  6. Yamaha rx-v1067

    • 0 odpowiedzi
    • 175 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 903 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  7. Sony X800 - region free blue ray

    • 0 odpowiedzi
    • 370 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 390 wyświetleń
  8. Zestaw 5.1 do 2tyś zł

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 391 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 761 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 529 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
  9. Pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Czytałem na forum Wiim, że jak ktoś ma wątpliwości co do korekcji góry czy chce zachować dotychczasowy charakter brzmienia ale zredukować dudniące basy, to wystarczy przed pomiarem ograniczyć od góry pasmo pomiaru. Domyślnie jest 40 Hz do 4kHz, ale można sobie dowolnie ustawić. 
    • Obecnie kino 7.1.2 Kolumny mission m34,  centralny mv c, surround m31i Subwoofery 2szt - JBL e150 Atmos sufitowe magnat ic62 pomieszczenie 25m2 wysokość 210cm Wstępnie rozglądam się za czymś co sprawi ,że będę z nowych kolumn zadowolony. Efekt woow. Żebym nie żałował wydanych pieniędzy. Niedawno wymieniłem amplituner Yamaha 683 na Onkyo RZ50 i tak trochę żałuję, że mogłem zainwestować inaczej. Ogólnie to mocne soprany i krzykliwe dzwięki mnie drażnią. Stłuczone szkło itp. Dużo przestrzeni i szczegółów w filmach. Czego oczekuję jeszcze. Ciężko powiedzieć. Ale czegoś lepszego pod każdym względem. 80% kino i 20% stereo. Aktualnie 25m2. Za jakiś czas przeprowadzka na około 31m2 Cena 5-9tys za zestaw 5.0 Proszę o kilka przykładów zestawów + zestaw sufitowych atmos Chyba ,że zwrócić wspomniany amplituner i coś innego? hmm sam nie wiem
    • Jestem ogromnym przeciwnikiem belek ale teściowa chce i koniec. Kupiła jakiegoś panasonica za 600zł i idzie na zwrot. Dostępny na miejscu jest bar500. Czy w tej cenie jest coś innego godnego uwagi? Zastosowanie tv i muzyka z programów tv.
    • @ufo27Obecnie mam denka 2500ne w polaczeniu z 25 Mk II to bas jest potężny, jak słucham cicho to już ma moc od najniższego poziomu,nie potrzebuje więcej   ( zauważyłem, iż te denki kochają grać głośniej )W 35m2 powstaje piękna ściana dźwięku. 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...