Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 576 tematów w tym forum

    • 5 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 72 odpowiedzi
    • 16,4k wyświetleń
  1. Modernizacja zestawu

    • 2 odpowiedzi
    • 923 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 841 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  2. Onkyo tx 8250

    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  3. Amplituner albo całość

    • 11 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  4. głośniki

    • 1 odpowiedź
    • 730 wyświetleń
  5. Przedwzmacniacz do końcówki mocy.

    • 3 odpowiedzi
    • 998 wyświetleń
    • 143 odpowiedzi
    • 32,7k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  6. wymiana głośników

    • 0 odpowiedzi
    • 619 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 8,3k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 46 odpowiedzi
    • 6,5k wyświetleń
  7. Subwoofer do CXA80

    • 9 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • zmiana kolumn też, miałem w głowie pozostanie przy KEFie i dokupienie reszty setu z linii Q. Co do pre - fakt, przeoczyłem  
    • No taką podjąłem decyzję. Może błędną ale i tak już jest za późno. Panele są położone. Zasugerowałem się sprzętem kolegi z pracy.  Co do salonu to nie będę pisał tu o który  bo nie o to chodzi żeby się z kogoś śmiać czy komuś ubliżać (znany salon). Wiecie co, ile osób tyle opinii. Wczoraj np kupowałem DVD i w salonie zapytałem o to co wam tu napisałem. Pan mi doradził żeby wszystko podłączyć poprzez HDM do Amplitunera i sam Amplituner do TV też przez HDMI Tak jak wyżej pisał PanKlor.  Dlatego byłem zdezorientowany i chciałem Was poprosić o pomoc. Reasumując. DVD i Dekoder TV bezpośrednio do TV przez HDMI i Amplituner do TV także przez HDMI ?  Czy jednak wszystko do Amplitunera a sam Amplituner do TV ? Rozumiem że podłączanie wszystkiego przez Amplituner da najlepszą jakość ? Po prostu muszę kupić 2 kable HDMI jeszcze. A przy HDR i 4K nie są to tanie rzeczy
    • Ja bym jedna porównał WiiM Amp z Arylic H50 przed zakupem. Tym bardziej,  gdyby to miało być do plumkania w tle.  Mocy mniej, ale ma wejście Phono i wyświetlacz na froncie... no i to wszystko za 400PLN mniej niż WiiM Amp.
    • Tak właśnie zamierzam, pasywnie próbować ile się da żeby to jakoś wyglądało w przestrzeni do życia - a z resztą walczę DSP. Typowe pułapki basowe raczej nie łapią się na tak niski zakres - 40Hz. Pułapka z Mega Acoustic strojona jest na 50Hz z pochłanianiem 0,69 na 40Hz. Czy to jedyne sensowne rozwiązanie na walkę z taką niską częstotliwością w tym narożniku?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...