Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 588 tematów w tym forum

    • 66 odpowiedzi
    • 12,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
    • 45 odpowiedzi
    • 9,4k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 979 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 39 odpowiedzi
    • 9,2k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  1. Kolumny podłogowe do 2500 1 2

    • 32 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  2. Pioneer vsx-329

    • 1 odpowiedź
    • 820 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  3. Nad c356bee produkcja

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 588 wyświetleń
  4. Stereo do salonu 30m2

    • 13 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  5. Audiolab 6000a dopasowanie kolumn

    • 12 odpowiedzi
    • 8,2k wyświetleń
  6. Jaki Wzmacniacz

    • 7 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 8,8k wyświetleń
  7. KEF Q750 czy Q550

    • 5 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 657 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Lubię Qudrala, choć kolumn jeszcze nie słuchałem, ale wzmak Qudral Aurum A9 to jak dla mnie prawdziwa bestia i kiler w nawet dużo wyższej cenie niż można go w tej chwili dostać , czyli w przeliczeniu na złotówki wraz z przesyłką do Polski ,wychodzi 5600zł. Ma tylko jedną wadę, jak ktoś chce słuchać źle zrealizowanego i brzmiącego materiału, to on to od razu pokaże, ale dla audifili ,którzy korzystają z dobrych zródeł to świetna okazja. Co do kolumn pewnie bym chciał spróbować, tylko mnie trochę ogranicza mój metraż ,no i w sumie nówki Cantony Reference 8k kupiłem równo rok temu, a grają dopiero od grudnia, to raczej nie będę dłuższy czas nic zmieniał. Choć siedzi mi w głowie wymiana na podstawkowe Cantony Reference 9 z nowej serii, które grają lepiej, ta nowa seria brzmi rewelacyjnie.To duże monitory i w moich 21,5m2 świetnie by się sprawdzily.Problem to cena, można by je dostać nówki sztuki jeszcze w kartonach za 2900euro para,a w salonach są za 3600euro,doliczyć jeszcze sporo za podstawki,to jednak dla mnie za dużo. Musiał bym sprzedać wtedy swoje 8k, a nie chciał bym za dużo na nich stracić ,by za dużo nie dokładać do 9tek. Tak, że narazie to tylko takie przemyślenia. W tescie te nowe 9 były ocenione na równi z Dynaudio S40, a jako gorsze uznano Elac Vela BS 404. Te nowe czarne 9 są dla mnie zajebiście piękne w tej swojej okrągłości.Mają jak na monitory dobry bas bo spory jest ten głośnik nisko średniotonowy.W wersjach podłogowych 7 ma je mniejsze dopiero 5 ma tej wielkości. A wracając do kolumn Qudrala te akurat ,które wstawiałem, teraz szybko się sprzedały, bo to była okazja.Ale jest parę kolumn Qudrala w świetnej cenie, ale niestety też białych, a takie jak dla mnie odpadają. https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/quadral-aurum-orkan-8-viii-in-weiss-hochglanz-gebraucht/2735148171-172-4440 https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/2x-quadral-aurum-montan-vii-lautsprecher/2746312481-172-24578 https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/quadral-aurum-wotan-viii-weiss-top-zustand/2720083254-172-4427 A nie dokończyłem, jeszcze jestem w Warszawie, słucham cały czas tego Qudrala z Eversolo DMP A8 i coraz bardziej mi się podoba.Gra to zdecydowanie lepiej od Arcama SA30,którego sprzedałem, nawet bez ogłaszania,zresztą nawet wiesz komu, bo jest z niego, a szczególnie z jego Diraca bardzo zadowolony.Ja nie musiałem poprawiać akustyki salonu, to tyle co nim poprawiłem trochę środek pasma w moich kolumnach, by grały cieplej.Teraz mam dwa dacki z A9 i A8 ,(Burr Brown i AKM), które grają cieplej niż Sabre z Arcama. Niestety w czwartek z rana znów muszę jechać do Niemiec. Termin do lekarza, no i dalej rehabilitacja po wypadku.Może w lipcu znów przyjadę na dwa tygodnie.
    • Tylko pod warunkiem, że kupisz pilota uniwersalnego. Innej opcji przy braku HDMI nie widzę. 
    • W sensie zgrania. Chodzi obsługę jednym pilotem. Bo będę miał podłączenie cincz cincz i optyk. HDMI nie ma
    • Wiim Amp - TPA3255, ESS 9018 K2M -> SNR 98 dB, THD 92dB Wiim Amp Pro - TPA3255 z filtrem PFFB , ESS 9038 Q2M -> SNR 128 dB, THD 105dB Takze duzo lepszy singnal to noise ratio. Biorac pod uwage ze to tylko 120 W przy 4 Ohm, bo moc wersji Pro sie nie zwiekszyla, a szkoda... to warto aby przy wiekszych poziomach glosnosci gral czysto.  Ma jeszcze lepszy BT bo 5.3 z 5.1 i Wifi 6 - ale to juz jak dla mnie kosmetyka. Ewentualnie Wifi sie przyda tym co ich router obsluguje + mieszkaja w bloku i maja duzo sieci dookola.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...