Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 551 tematów w tym forum

    • 18 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  1. Jamo 477 opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  2. CD czy nowe kolumny?

    • 22 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  3. Moc głośników

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  4. HK 3490 + altusy 200

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  5. Stereo do 3000

    • 16 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  6. jaki amplituner??

    • 5 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  7. Mini Wieża do 1300zł

    • 7 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Wzmacniacz gra tak dobrze jak dobrze brzmi źródło, jeśli źródło brzmi "tanio" to żaden, nawet najdroższy wzmacniacz i kolumny nic już nie poprawią.  
    • Mnie bycie i kierowcą i rowerzystą pomaga w dojeździe żywym z roboty jak poruszam się rowerem  Jak jadę ścieżką i zbliżam się do skrzyżowania to intuicyjnie wiem , jak zachowa się panienka, gdy jej się zapala zielona strzałka do prawoskrętu  Wiem , że nie mam co liczyć na przejazd ścieżką przez skrzyżowanie , bo gość musi wjechać centralnie na ścieżkę , przeta samochód przed nim przesunął się o 30 cm. i nie ważne , że i tak nie przejedzie na tym świetle ,ale jest o te 30 cm. bliżej  Itd. Jazda na rowerze z kolei uczy zachowania za kółkiem. Rozumiem tą osobę i staram się jej na tej drodze nie utrudniać życia.  
    • Dzieki za podpowiedzi. Cos bylo nie hallo i zrestowalem go do ustawien fabrycznych i teraz mam zawsze do wyboru zrodlo hdmi i jest tam widzialny ten Denon. Wczesniej wogole nie bylo opcji wejsc w to menu bo nie bylo widziany pod tym wejsciem hdmi zadne urzadzenie
    • Hej mam takie pytanie i potrzebuje Waszej pomocy poniewaz nie wiem na który gromofon sie zdecydowac mam upatrzone dwa modele: Denon DP450USB oraz Pioneer DJ PLX-1000   Który bedzie lepszym wyborem a moze polecicie cos innego w podobnych pieniadzach plus, minus. Mysle, ze nie mam to wiekszego znaczenia ale gramofon bedzie wykorzystywany w warunkach domowych do odtwarzania w wiekszosci przypadkow muzyki klubowej. Przy okazji mozecie tez polecic jakis dobry kabel podlaczeniowy do tego gramofonu.   Bardzo prosze o odpowiedz z gory dziekuje Pozdrawiam Angeeel
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...