Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 534 tematów w tym forum

    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
  1. Wzmacniacz do 400zl?

    • 6 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
  2. Amplituner

    • 6 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 7,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  3. Kolumny podstawkowe/monitory

    • 6 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 664 wyświetleń
  4. Co polecacie?

    • 6 odpowiedzi
    • 668 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  5. Marantz PM7000 - jakie kolumny do 35m2?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  6. Jaka antena???

    • 6 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  7. jaki wzmacniacz?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  8. Jakie stereo pod telewizor

    • 6 odpowiedzi
    • 846 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
  9. Przedwzmacniacz lampowy

    • 6 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
  10. Glosniki do 1500 Pln

    • 6 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  11. Wieża

    • 6 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Witam forumowiczów Dzięki zmianie mieszkania na większe mogę spełnić jedno z rzeczy które chciałem mieć a nie miałem wcześniej możliwości, a było to posiadania wzmacniacza z kolumnami podłogowymi  salon w którym sprzęt by się znalazł ma 22m2 Troszeczkę spędziłem czasu na różnych filmach z opiniami na temat sprzętów na YT. I po pewnym czasie wybór padł na głośniki marki Indiana Line Diva 5 i widzę, że pewna firma sprzedaj je w zestawie z wzmacniaczem Yamaha R-N600A. Nie wiem czy to dobry wybór czy jednak Wasza wiedza może zaproponować coś ciekawszego. Zależy mi na możliwości uruchamiania muzyki z takich serwisów jak TIDAL, Spotify itd. w przyszłości planuję dokupić odtwarzacz CD. Muzyka jaką słucham to różne gatunki muzyczne zaczynając od Hansa Zimmera, zespołu Genesis, Kings of Leon, Mumford and Sons, Coldplay, Taco Hemingway kończąc na Rammstein  dlatego wychodzę z pomocą do bardziej obeznanych osób w tematyce audio. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam 
    • Tzn doprecyzujmy. Tobie chodzi o kolumny podłogowe jako surround tak? Powiem szczerze że i mnie bardzo kusi taki eksperyment. Oczywiście kinowi puryści zaraz Ci powiedzą że nie ma to sensu bo i tak odetniesz pasmo na 80Hz a reszte zagra sub. Ale jest jedno "ale". Wcale nie musisz ich odcinać. Po prostu nie bo nie. To twój system i Tobie ma sie podobać Prawdę mówiac to jestem bardzo ciekawy jak się spisze rasowa kolumna podłogowa puszczona na full band/large jako surround. Ma ktoś taki setup na tym forum?
    • Do tego Marantza nic nie mam. Deczko na papierze słaby mocowo, ale ogólnie bardzo ciekawy produkt. Podane dane to nie dane producenta, a faktyczne Waty zmierzone aparaturą, ciężko temu zaprzeczać że w tej kategorii to najsłabszy amplituner na rynku. Co nie znaczy że nie może być wystarczający. https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/amplitunery-av/3616-marantz-cinema-70s
    • Czekamy z niecierpliwością! 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...