Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 582 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 987 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 726 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1k wyświetleń
    • 37 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
  1. jaki odtwarzacz sieciowy

    • 4 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  2. Rel T9i czy S2

    • 10 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
    • 40 odpowiedzi
    • 17,3k wyświetleń
  3. DAC do 600zł 1 2

    • 26 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  4. Amplituner ONKYO TX-8130

    • 3 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 872 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  5. Zworki do BL40MK3

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Jak zostawisz mu po te 15-20 cm wolnego z każdej strony to pewnie będzie ok.
    • Ja ci nie podpowiem, bo nie jestem fanem tych niskich modeli AS 201 czy AS301.  
    • Witam Remont powoli idzie do przodu , kable audio położone. Mam pytanie odnośnie przyszłej szafki RTV(jeśli chce na wymiar to już muszę się na coś powoli decydować). Samą szafkę raczej chce podwieszaną od dołu na tyle aby wjechał odkurzacz, max 15cm. Szerokość raczej max 180cm(ściana ma 290cm), jeśli okażę się że subwoofer ma być obok. Po przeczytaniu kilku wątków, wiem, że najlepszym wyjściem będzie ustawienie amplitunera na szafce, jednak "osoby trzecie" próbują mnie zachęcić do umieszczenia go w szafce. Zakładając, że mogę zrobić ją na wymiar i zapewnić prawie dowolną przestrzeń, uważacie, że cały czas do zły pomysł? Btw: kanał do TV w ścianie nie jest na środku bo był po staremu po zmianach lokatorskich na mniejszy telewizor, ale to i tak będzie wszystko zasłonięte.
    • Witam, salon 32m2, kanapa w 1/3 powierzchni, byłem na odsłuchu Monitor Audio Bronze 200 vs 500, 500 trochę więcej basu, ale jak mi zmienili w pewnym momencie to się nie zorientowałem Potem inny salon, pokój wytłumiony i porównywałem Polk ES55 vs Dali Oberon 5. Odpadły Oberony, bo jakoś tak bez wyrazu grały. Najbardziej zależało mi na porównaniu ES55 vs Monitor Audio Bronze, no ale nie mieli. Jeszcze zastanawiam się nad Polk Audio R500, ale nie ma do odsłuchu. Cenowo wypada to tak od najniższej: 1. Polk Audio ES55, 2. Polk Audio R500 (niestety zagranica, więc jakieś komplikacje w przypadku gwarancji) i nie słuchałem,  3. Monitor Audio Bronze 200, 4. Monitor Audio Bronze 500 Nie bardzo wiem czym się kierować. Najchętniej to zapłaciłbym jak najmniej, no ale te MA Bronze 500, to też są w zasięgu budżetu, tylko zastanawiam się czy jest sens płacić ponad 2x więcej. Chyba, że ryzykować w ciemno Polki R500?  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...