Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 545 tematów w tym forum

    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  1. Marantz PM6006 + Deli Oberon 7 + słuchawki?

    • 4 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 960 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  2. wzmacniacz

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 835 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  3. wzmacniacz yamaha rs-501

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 760 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  4. Infinity Kappa 8.1 + lampa

    • 4 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  5. Yamaha R-N602 - Pytania

    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 884 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  6. Proszę o poradę - schemat pokoju

    • 4 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Droczę się trochę;) Choć w średniowieczu też pewnie można było się w zimie spocić i nie każdy marzł… zależało to często np. od tego… którą komnatę w zamku się zajmowało…;) Np. Krzyżacy w Malborku mieli centralne ogrzewanie, które nie było jakieś super nowatorskie jak na tamte czasy co oznacza, że większość ówczesnych zamków była w podobne wyposażona. Ciepło rozprowadzane było do najważniejszych komnat. Współczesne nowoczesne domy to już takie małe ekologiczne elektrownie. Gdy wszystko zostanie dobrze zoptymalizowane to nawet w dużych domach rachunki za ogrzewanie znikome a więc jest zachęta do większego grzania. Ja w takim domu jednak nie mieszkam. Rachunki wyższe ale klimat też wspaniały…;)
    • Widzę że bez odsłuchu się nie obejdzie... Jesteście okrutni (oczywiście mówię to z uśmiechem). Spodziewałem się odpowiedzi typu: kupuj kolumny A bo B i C nie spełnią twoich oczekiwań. Z odsłuchem jest taki problem: etat, firma, gospodarstwo i 2 małe dziewczynki które lubią spędzać czas z tatą. Nie mam czasu jeździć po polsce i szukać swojego ideału, jestem z okolic Stalowej Woli i często bywam w Rzeszowie służbowo tu są dwa salony audio, Nautilus i tak znienawidzony przez niektórych TopHiFi. Możecie polecić jakieś salony z południowo - wschodniej polski w których odslucham najwięcej z wymienionych kolumn?
    • Witam, proszę o pomoc w wyborze bo specyfikacja na papierze to jedno a chciał bym w miarę dobry sprzęt stoję przed wyborem sprzętu już można powiedzieć wiekowego bo Yamaha Ysp 4000 bądź Sony XF9000 i teraz moje pytanie co będzie lepszym wyborem Yamaha czy nieco nowszy Sony z Dolby Atmos? 
    • Szukam C2301 najlepiej po renowacji . Jeżeli ktoś na forum planuje sprzedać proszę o kontakt. 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...