Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 881 tematów w tym forum

  1. Sprzęt do muzyki i filmów

    • 9 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 5,2k wyświetleń
    • 74 odpowiedzi
    • 10,6k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 11,9k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
  2. kolumny podłogowe

    • 7 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  3. Zestaw Stereo do 5 tys zl.

    • 7 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  4. Audio ze stream do 4000

    • 14 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  5. stereo do sypialni 16m2

    • 6 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
  6. "Usieciowienie" zestawu

    • 6 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  7. zakupy

    • 1 odpowiedź
    • 845 wyświetleń
  8. Denon dcd 720 ae

    • 6 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 942 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 6,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • @Bartek Chojnacki , @MariuszZ w świetle powyższych pomiarów , jako absorbery pierwszych odbić za kolumnami co byście zaproponowali : https://www.mega-acoustic.pl/sklep/fiberexcellent/ czy https://www.mega-acoustic.pl/sklep/fiberexellentpro-120x60/ inne propozycje również rozważę oczywiście.
    • Używałem wieży Diory ponad 30 lat temu. Tosca ma filtr kontur, który to właśnie daje frajdę przy cichym słuchaniu. Po prostu podbija bas i górę przy niskich poziomach głośności. Nasze uszy to lubią. Nowe sprzęty tego nie mają, dlatego po cichu grają płasko i nijako.  Mogę Ci polecić kupno wzmacniacza Saba MI-215, chodzą po pięć stówek. Jest dużo lepiej zbudowany. I zagra lepiej od Toski, przy każdej głośności. Też ma filtr Loudness. Używam go często (w upały wyłącznie jego) w drugiej odnodze mojego systemu, daje radę i sporo frajdy. Nóżka chodzi sama.
    • @S!N! Patrząc na parametry Diora AWS-303 "Tosca" jakoś mnie nie dziwi, że to był mistrz cichego grania. Właśnie małe tranzystory zawsze grają przyjemnie. Zobacz sobie testy w AUDIO potworów typu Musical Fidelity A1, Soul Note SA710, Naim Nait 50 i tym podobnych o mocach do 30W, ale z uczciwym zasilaniem. Zawsze masz bezproblemowy odsłuch.
    • @michaudio Najwięcej przyjemności i radości z odsłuchu dawały mi jakieś nołnejmy oraz dedykowane podstawki od unitry z lat 80 z toscą 303, która dosłownie chce wyrwać membrany, nie mam pojęcia skąd tam tyle mocy, ale żaden wzmak jakiego słuchałem nie miał takiego powera przy cichym odsłuchu wieczorową porą,  obecnie ten set jest u mojej kobiety i drogie sprzęty nie potrafią tego dogonić, grają przy tym ubogo lub sucho lub męcząco- u mnie zagościły jaspery 18, a trochę tych klamotów miałem i czekają na przeprowadzkę do mniejszego metrażu, więc dopiero po ulokowaniu dowiem się czy będę dalej poszukiwał. Oczywiście nagłośnienie w furze to klasa sama w sobie, tam nigdy nie gra źle, nawet metal i top 1 słuchawki Sennheiser HD 25-C II jakbym to przeniósł na kolumny to byłbym szczęśliwy. Z młodzieńczych lat pamiętam też brzmienie zestawu mojego taty złożonego ze sprzętu vintage, który grał po prostu pięknie na tamte czasy z tego co opowiadał to chyba trochę kosztował.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...