Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Przy pasywnych jeszcze jakoś takie tłumaczenie "łykam", aczkolwiek wnerwiało mnie to bardzo gdy szukałem kolumn dla siebie. Przyznam szczerze, że szanuję firmy, które podają cenę za parę, a nie za jedną sztukę. W przypadku aktywnych, gdzie fizycznie kolumny są różne, mamy do czynienia z nierozerwalną parą. Cena, którą podajecie na stronie dotyczy prawej czy lewej na zdjęciu poniżej?
  3. @JF01 mogę rozważyć pozbycie się swojego rezerwowego Denona PMA-925R. Po pełnym przeglądzie i serwisie (u forumowego specjalisty, więc sprawa do natychmiastowej weryfikacji). W razie czego pisz pm.
  4. Today
  5. @Pitt39 odpuściłeś 357, ale ono Ciebie nie odpuściło…
  6. Bo jest chyba tak, że podawana jest cena za 1 sztukę, choć nie można takiej jednej sztuki kupić, nawet przez pomyłkę.
  7. Tutaj przemek może mieć nosa. Dobry trop moim zdaniem. W TV powinieneś poszukać ustawień dźwięku/hdmi i przełączyć na bitstream/passthrough (w sony chyba coś tam 2.0, Butler będzie wiedział). Napisz co to za TV, ewentualnie wrzuć to co widzisz w ustawieniach.
  8. Utwór nie w "moim" gatunku, ale przykuł uwagę. Świetny ostatni akt po 4:05. Unkle - Looking for the Rain ft.Mark Lanegan, ESKA
  9. Na zdjęciu Adama na poprzedniej stronie… a teraz moje ulubione wzornictwo końca XX wieku w nowej odsłonie, The Beosystem 72-23: Nordic Dawn Limited Edition
  10. Używam oryginalnych ścieżek dźwiękowych, a tryb inteligentny w telewizorze jest wyłączony. Nie widziałem żadnych opcji do ustawiania dźwięku w samym telewizorze, ponieważ po podłączeniu amplitunera jedyną widoczną opcją jest informacja, że źródło dźwięku pochodzi z zewnętrznego urządzenia Denon AVR 1800H. Może problemem jest fakt, że na razie używam tylko trzech głośników, czyli fronty i centralny? Filmy z innych źródeł niż internet działają poprawnie bez ustawienia tej opcji dialog enhancer
  11. Dla fanów Audii Flight 35% rabatu na urządzenia tej marki. Wiele innych rzeczy w naszym salonie ze względu na niedawne otwarcie także w super cenach.
  12. Od "ciśnięcia" na szosie są inne typy rowerów. To jest rower miejsko-trekkingowy, a więc te kilkanaście dekagramów w ebiku, nie ma żadnego znaczenia. Muszę przyznać, że piękny, a kolor zarąbisty, pozazdrościć
  13. Rzecznik konsumenta powinen się tym zainteresować. Coś mi się wydaje że takie praktyki nie są zgodne z prawem. Zestaw aktywnych kolumn jest przecież nierozdzielny.
  14. Ktoś kiedyś zaczął w ten sposób, a potem przez wszystkie porównywarki cen trzeba było się dostosować
  15. To dla Ciebie powinno mieć małe znaczenie, bo każdy ma inny gust i coś, co jednemu się spodoba, tak Tobie nie musi Kolumny mogą teoretycznie pasować do Twojego opisu, ale potem stwierdzisz, że barwa na wyższej średnicy to nie Twój świat i pomysł idzie do kosza. Wpadnij na odsłuch, podziałamy
  16. Słuchać Bowersa to słuchaliśmy, ale tu chodzi o bardziej bezpośrednie porównanie jednak No i QR 1 SE też jeszcze u siebie nie mieliśmy.
  17. Kolega @Murciano wcześniej wyliczył, że około 2 tysiące taniej. Jakieś 5512 zł wyjdzie.
  18. Moja Roma do wzięcia w razie czego.
  19. Discover the heartbeat of electronic music at Volumo. Browse our curated store filled with tracks from top DJs, available for download in MP3, WAV, AIFF, and FLAC formats. Let https://volumo.com/ be your go-to destination for all things electronic!
  20. Nie przeszkadzają mi te dodatki dla Dj-a, natomiast zagłębiając się w temat natknęłem się na gramofon - Technics SL-1500C wiem, że cena jest znacznie większa od Pioneer PLX 1000 i oba chyba są na pasku ale pytanie jest zasadnicze czy warto wyłożyć więcej kasy i kupić Technics. A może jednak są one do siebie podobne i nie warto przepłacać i lepiej zostać przy Pioneer ?. Dziękuję za odpowiedź
  21. Koszt wysyłki traktowany jest jak składowa ceny. Doliczą podatek i cło. Tak przynajmniej mi UC robił gdy kilka razy coś z USA czy Kanady ściągałem.
  22. Panowie proszę o zmianę nastawienia i zajęcie się w dyskusji merytorycznie tematycznym zagadnieniem, a nie wzajemnym podszczypywaniem się. Dyskutujcie na argumenty, nie na uszczypliwości. Miłego dnia życzę. M
  23. A gdzie Ty widzisz kolor frontu? Przeca fronty są oklejone taśmą. 😉
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...