Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. 7 od góry. 899 zł, cena za parę. https://allegro.pl/listing?string=Pylon monitor&bmatch=baseline-n-cl-ele-1-5-0329&order=d Pozdrawiam PS. Zapytaj czy są całe przetworniki, poproś o dokładne zdjęcia.
  3. Ich propozycja 3500, nie wiem czy to duzo czy malo, ale widzialem ze mozna o 200zl wiecej miec gdzies gratis kable lub sluchawki, a nawet podstawki ori do nich. 1Ender - nie moge znaleźć
  4. Dzięki. Aktualnie nawet w PL nie mają 4mm2 na stanie. Cena w zasadzie identyczna jak na ebayu. Jeszcze poczytam o innych typach i zobaczymy co z tego wyjdzie.
  5. Rada z oczyszczeniem umysłu niewątpliwie dobra, tylko, że w tym czasie czkałem już na sprzęt. I od czwartku stałem się posiadaczem Acoustic Energy EVO. Teraz czas na "metalowy wzmacniacz". Właściwie nic innego, odpowiedniego (i ciekawego...) niż @1Ender wskazał na początku wątku (Rotele i Cambridge Audio) nie namierzyłem. Chyba, że ktoś? Coś? To znaczy ma inny pomysł. Pozdrawiam świątecznie.
  6. Zaciski głośnikowe w tym wzmacniaczu wymagają gołych kabli. Być może akceptują też końcówki "widły". "Banany" raczej nie wejdą (no chyba że wzmacniacz bardzo się Tobie spodoba i będziesz chciał wymienić sobie zaciski głośnikowe na bardziej uniwersalne). Poniżej masz link do kabla zakończonego z jednej strony "widłami" a z drugiej "bananami" (oraz zdjęcie ze strony Q21) https://www.q21.pl/chord-signature-speaker-links.html Pozdrawiam
  7. Spokojnie możesz kupić takie dwuletnie kolumny gdy dostaniesz rabat względem fabrycznie nowych. Pozdrawiam
  8. Diamond monitor, Za 899 zł są powystawowe z pełną gwarancją na allegro. Cena za parę.
  9. Bogdan, czy przez ostatni miesiąc udało się już Tobie pograć wystarczająco długo? Myślałeś o lepszych bezpiecznikach do Twoich nowych sprzętów? Pozdrawiam
  10. Ceny za niektóre gramofony u tego sprzedawcy faktycznie są dość wysokie. Ale warto zadzwonić i pogadać, a potem zobaczyć i posłuchać niektórych gramofonów. Sprzedawca handluje gramofonami i pewnie ma spore doświadczenie, a wybierając używany gramofon (zresztą nie tylko gramofon...) warto kupować z odbiorem osobistym i sprawdzeniem sprzętu. Zaś co do preampu gramofonowego - zdecydowanie warto kupić używany, firmowy preamp zamiast nowego (oszczędzasz co najmniej 50%). A tam zazwyczaj nie ma co się popsuć... Pozdrawiam PS. Faktycznie jak sam napisałeś - nie ma co kupować gramofonów po DJ.
  11. Today
  12. Sprzedam przewód zasilający Furutech Alpha Nano OFC FP-S020N na wtykach serii FI-11 wersja gold o długości 1,5 metra i wtyki bananowe Chord dwa komplety po cztery sztuki. Kupione u polskiego dystrybutora, posiadam dowody zakupu. Mogę wysłać za pobraniem. Ceny: Furutech 730,. Chord 190,. plus koszty wysyłki. E-mail z_dudek@wp.pl Tel. 791 718 115
  13. Kupiony przez eBay https://ebay.us/TuJgAF Otrzymałem w 10 dni od zakupu, przypadkiem wybrałem przesyłkę nierejestrowaną. Ciężko wypowiadać się o zmianach,,bo miałem ich trochę ostatnio.W porównaniu z van damme Blue studio grade 2,5mm,utemperowana góra i bardziej dociążony dòł pasma.Uważam że w tej cenie jest warty uwagi.
  14. https://www.markgrantcables.co.uk/uk/speaker-cables/van-damme-2-x-6mm-hi-fi-speaker-cable-up-lcofc-unterminated/ Pozdrawiam PS. Sklepu nie znam 😝
  15. Nie musisz monobloków stawiać przy kolumnach-możesz je postawić w szafce jak zwykły wzmacniacz i dać normalnej długości kable glośnikowe. Inwestycja w kable też nie musi być od razu. A poza tym -czy jesteś pewien że chcesz zestaw lampowy? Pierw trzeba lamp posłuchać czy jest to Teoje brzmienie. Tranzystorowe zestawy dzielone (monobloki, nie wspominając o końcówce mocy) zaczynają się od dużo niższych kwot. Pozdrawiam
  16. Im bardziej się w ten temat zagłębiem.....tym bardziej koszta rosną 😂 Fakt.... min 8 tyś trzeba dać za monobloki do tego preamp liczmy 3 tyś. za używkę. Do tego kupmy 3 w miarę dobre kable zasilające (1200zł) , 4m ,,lepszych" kabli głośnikowych (800zł nie licząc konfekcji) no i 2 platformy aby mono postawić obok kolumn (brak miejsca na stoliku to raz, a dwa że wg zaleceń jak najkrótszy przewód monoblok-kolumna) Rogoz - najbiedniejszy model? 1100zł za parę.....no ok za 50% tego też się "coś" kupi. Suma.....jakieś 13-14 tyś. Wiecie czego się boję? Jak Wam powiem że jestem ,,zakochany" w Yamaha AS 1100 i co powiecie na zestawienie go z kolumnami xxxxx - to KTOŚ to słyszał, ktoś testował itd, baaaa.....pojadę do salonu i poproszę o odsłuch z Zensor 7, a Tu......Kupuję kota w worku za uśredniając 13 500zł bo prawdopodobieństwo że ktoś te czerwone mono zestawił z pre Abrahamsen i kolumnami Dali.....jest mniejsze jak w lotto. Ale się nie poddaję.....wtorek/środa zadzwonię do Sinus
  17. Zanim jeszcze zdecyduje sie na odsluchy emitow, wpadly do mnie na odsluchy, juz przekraczajac budżet ale za to grajace chyba to czego szukalem pylon diamond monitor...graja na prawde bardzo poprawnie, nic nie pieje nie drazni ucha, bas schodzi fajnie dla mnie wystarczajaco nisko i szybko... Słucham i nie denerwuje mnie nic. Mam je do srody...zobaczymy co dalej. A jeszcze jedno, jak kolumny sa ze sklepu i jest na nich nr seryjny i rok w ich przypadku 2017...mozna takie brac jak sa w lepszej cenie, czy lepiej nowe zamawiac, pytam czysto teoretycznie jak to wyglada.
  18. Bardzo dziękuje za podpowiedzi. Na papierze są różnice między pioneerem, a proponowanymi ampli, jednak z braku wiedzy w temacie całkowicie zdaję się na Was. Czy za wybrane tu zestawy można zapłacić w ratach 0%? To mógłbym poszeżyć zakres budżetu. Jeślu tak to propozycja zestawów się zmienia? A po wtóre: choć kolumny podłogowe są do przełknięcia to zdecydowanie bardziej pasowałyby takie do powieszenia na ścianie.
  19. Gdzie w UK można je dostać z wysyłką do PL? U nas znalazłem tylko 4mm2. Coś jeszcze jest godnego polecenia w tym budżecie?
  20. W 3-4msc niektóre lampy poszły 20-30% w górę ... @Fafniak napisz do sinusaudio , pewnie doradzi lepiej niż my
  21. Dobra, to jeszcze ostatecznie dwa modele: -JBL endurance peak - Jabra Elite 65t Te JBL maja idealną dla mnie konstrukcje jeśli chodzi o bieganie - prawdziwie bezprzewodowe i na pałąki, ale BT tylko 4.2. To będzie można odczuć?
  22. Dopiero teraz miałem okazję sprawdzić kolumny. Szumu praktycznie w ogóle nie słychać. Muszę przełożyć ucho do kolumny, żeby coś usłyszeć. Dźwięk podoba mi się nawet w tych śmiesznych kolumienkach Philipsa. Jeśli chodzi o nowe kolumny, to chyba zdecydowałbym się na tę drugą opcję. W pierwszych nie podoba mi się brak siatki. Szkoda, że nie są też troszeczkę mniejsze. Mam mało miejsca w pokoju. Chyba muszę pomyśleć o stojakach. Jeśli idzie używane kolumny, to nie mam pojęcia co wybrać. Ciągle czekam na jakieś propozycje.
  23. Ciężko będzie zrobić monobloki do 8tysi te czerwone to jakieś 11-13tyś - oczywiście miej w głowie ,że odpowiedniki zachodnich producentów to 30-50tyś zł gdzie płacisz za markę oraz dystrybucję. Natomiast w cenie 7800zł masz takie coś https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-lampowy-pp-kt88-12bh7-12au7-sinusaudio-7144514070 Możesz zapytać o monobloki hybrydowe czyli lampy sterujące , tranzystor w mocy
  24. A sluchawki z dobrym basem na przechadzke po miescie z dobrym wygluszeniem? Cena liczmy okolo 700zl
  25. Kolega nie napisał nic, ani o powierzchni, ani jakiej muzyki słucha, ani jaki dźwięk lubi, ani jaki budżet posiada na całość!! Może najpierw to Pozdrawiam
  26. To rozumiem że wolałbyś ten wzmacniacz voice-kraft ...coś tam od tego Cambridge Audio?? Mój Cyrus nie jest produkowany w Chinach, żaden z elementów. I podtrzymuje zdanie mimo wszystko że: mogę zaryzykować tezę iż Cambridge zagra lepiej.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...