Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. a to bym poprosił o jakieś dokanałowe ;D
  3. douszne: dokanałowe: W tym przypadku nie chodzi o rekomendację akurat do tych słuchawek, tylko czym się różnią.
  4. a jaka jest różnica między dousznymi a dokanałowymi ?;d bo w sumie nigdy nie słyszałem o dokanałowych
  5. Tak , są wokółuszne. nie zauważyłem ze chcesz douszne. Z dobrymi dousznymi będzie trochę problem. Łatwiej o dokanałowe.
  6. Na ten temat sa rozne opinie i niektore kolumny potrzebuja wiecej miejsca inne mniej. Duzy wplyw na to ma akustyka pomieszczenia docelowego czyli Twojego pokoju.
  7. Chyba z tym się mogę utożsamić w mojej sytuacji. Łatwiej mi będzie zacząć od wkładki bo i tak planowałem odświeżyć. Po tym zabiegu mogę się dalej zastanawiać nad pre - hegla i głośników na razie nie ruszam, bo relatywnie są najdroższą częścią zestawu. Planowałem wkładkę bliżej 1000pln, a tu bardziej widzę okolice 1700 dla nagaoki. No i czy nagaoka ogrzeje mnie w te mroźne dni?
  8. one nie sa przypadkiem nauszne ?
  9. No to połowa zrobiona :). Teraz rozłącz > Zestaw słuchawkowy JBL GO hands free < i połącz z > Słuchawki JBL GO Stereo < . Zestaw słuchawkowy JBL GO hands free nadaje się do gadania na komunikatorze i w tym trybie działa mikrofon. Słuchawki stereo trochę mylą, ale tak to wygląda w wykonaniu ludzi z Microsoftu . W tym trybie słucha się muzyki, nawet gdy to monofoniczny głośnik. Napisz czy pomogło. ps. Ikonkę słuchawek i opis urządzenia możesz sobie zmienić.
  10. Sam mam amplituner slim marantza. Niestety nie miałem okazji porównać go do jego większych braci. Ale moim skromnym zdaniem do niewielkiego pomieszczenia i do niewymagających kolumn w zupełności taki sprzęt wystarczy. A jeśli ktoś chce więcej mocy zawsze w przyszłości można wykorzystać końcówkę mocy do napedzenia przednich kolumn.
  11. ShareAze

Laik pyta.

Super pomysł i propozycja. Ale stale muszę mieć na względzie ograniczenie finansowe. Ale jeżeli są głosy że, to się lepiej sprawdzi niż mini wieża może warto poszukać bazy z wejśćiem na CD plus głośniki. Co do pomysłu z stanem pod kolumny myślę, że też jest do zrobienia:)
  12. MobyDick

Laik pyta.

To wystarczy dokupić najlepiej BD z wyjściem koaksjalnym cyfrowym ( 1 RCA ). Wiele z nich obsługuje streaming po sieci. np. taki Blu-ray Sony S4200
  13. Dziekujemy. Fajnie, ze takie cenne informarcje wracaja i inni uzytkownicy moga sie czegos dowiedziec. Tego bardzo nie lubimy. Masz racje ciezko bedzie nie majac tego kolo siebie. Najlepszym rozwiazaniem bedzie wypozyczyc Missiony lub Onkyo i samemu porownac poniewaz sam widzisz jak wazny jest odsluch.
  14. Dziś na ekranie amplitunera pojawił mi się komunikat "not connected" pomimo poprawnego połączenia z domową siecią wifi. Działa sterowanie ze smartfona, wybór i odtwarzanie radia internetowego. Jednak kiedy chcę wybrać radio internetowe za pośrednictwem pilota amplitunera to nie ma takiej możliwości bo cały czas mam komunikat "not connected". Nie wyszukuje też żadnej sieci w ustawieniach. Co robić?
  15. Jeszcze dywan, zasłony i przewody jak trochę pograją. Pzdr
  16. Today
  17. Głośnik był w opcjach jako mikrofon, jednak jak go wyłączyłam to nadal dźwięk jest taki sam. Screen ustawień po zmianie. Co do sterowników bluetooth to są oryginalne z win10.
  18. Czy ktoś z szanownych klubowiczów byłby w stanie napisać które z poniższych starych już kolumn mają możliwie szeroką scenę i dość muzyczne brzmienie? Rozglądam się za tanim używanym zestawem podstawkowych kolumn stereo i chciałem zasięgnąć opinii fanów HECO odnośnie tego jaką specyfiką brzmienia charakteryzują się te oto stare modele: Interior Reflex 20 MK2 Interior Reflex 25H Interior Plus 2000 Parafrazując stare hasło - ktokolwiek słyszał. ktokolwiek wie?
  19. ShareAze

Laik pyta.

Jeżeli chodzi i sprzęt tego typu posiadam tylko telewizor.
  20. Hej. Ostro przymierzam się do kolejnego już zestawu stereo. Zostaje amplituner Onkyo HDMI. Do tego kolumny, jakieś. Powiedzcie jak z akustyką?
  21. Tak , większej obudowie jest więcej audiofilskiego powietrza ☺ Jeszcze lepiej jakby obudowa miała 50 cm wysokości. W dobie mikroprocesorów i cyfrowych końcówek mocy nie ma sensu budować wielkich klocków Wiele gniazd wejść z tyłu już się nie montuje ( s- video , komponent itp ) Preferujesz telefony komórkowe w wysokiej obudowie ?
  22. DEMOLKA

Streamer

Skoro na starszym modelu jest juz zadowalajaco to jest szansa ze nowszy moze grac lepiej. Nawet wizualnie jest juz na plus. Coraz bardziej sie do tego urzadzenia przekonuje a z czasem moze wlasnie jakis dac wpadnie.
  23. Rozumiem że volumio trafiło do śmietnika a nie malina. Jaki obraz w takim razie proponujesz?
  24. MobyDick

Laik pyta.

Masz moze DVD lub BD lub CD z wyjściem cyfrowym ? to rozwiązało by odtwarzanie płyt CD. Z nowych kolumn możesz kupić do tego np. Magnat Quantum 723 za 1090 zł z wysyłką.
  25. Ten NAD c658 w sumie trochę kusi. Nie miałbym co prawda jednego 'klocka' tylko dwa, ale jakość dźwięku z tych dwóch (Primare jako wzmacniacz + robiący wszystko C658) byłaby pewnie lepsza niż z jednego urządzenia all-in-one. Naciągnąć trochę budżet i kupić jeszcze kartę MDC-HDM2 do której podpiąć 3 urządzenia AV i TV na wyjście...? Dźwięk też byłby pewnie lepszy niż z wyjścia optycznego z TV... Ma ktoś c658? Przejrzałem cały wątek na https://www.avsforum.com/forum/90-receivers-amps-processors/3038854-official-nad-c658-thread.html - trochę ludzie narzekają, ale parę poprawek już wydali przez ostatni rok - także wydaje się, że jest to już całkiem dopracowany product. No i Dirac może być też ciekawy...
  26. misiek x

Laik pyta.

Miałem kiedyś Yamahę Pianocraft MCR 550 i grało to naprawdę bardzo przyzwoicie w 18m2. Poczytaj o tym modelu w necie.Zostanie ci jeszcze troszkę na płyty cd. Jedyna modyfikacją jaka zrobiłem to wywaliłem cieniutkie kabelki które łączyły zestaw z kolumnami i kupiłem zwykły grubszy kabelek miedziany na metry.Koszt 5zł za metr. Pozdrawiam ps-słuchałem podobnej muzyki-cięższy rock-było super
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...