Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Miedziane 😉. A tak poważnie to moim zdaniem do budżetowego systemu nie ma co wymyślać jakiś audiofilskich kabli. Zwykły miedziany kabel ze szpuli powinien wystarczyć.
  3. Czemu zawsze polecacie triangle?
  4. T+A też już swoje lata mają - ok 25 - ale to gra ... najmłodsze ( 3 lata ) to Mangaty - niby daj radę ale .....
  5. Kolejka wydłuża się, przyklepałem już na styczeń ....
  6. Nie wiem w jakim budżecie coś faktycznie możemy zbudować optymalnego, napewno nie jest to 10 000 raczej strzelałbym 3-4 tys a oczywiście jak bedzie taniej tez super.
  7. A może mi ktoś cos napisać o tym s303 miał ktoś z tym jakąś styczność ?
  8. Podaj proszę jeszcze budżet, w jakim możemy poruszać się.
  9. @Krzysztof29 łał! Super to wszystko wygląda, zwłaszcza te stare kolumny. Gratuluję całej kolekcji 🙂
  10. Potwierdzam Moja alpha też była na serwisie u Mariusza @Marr Polecam ,tylko daleko od Warszawy.
  11. Do tych kolumn Tandberga polecam TR2055. Mam, używam i uwazam że mało który wzmacniacz dorówna tej parze.
  12. To teraz ja lecę z głowy po kolei: Wzmacniacze/Amplitunery: 5 (zostały 3) Monobloki: 1 Gramofon:2 (został 1) Szpulowiec:1 Kolumny:2 (zostały 1) Kable RCA: 6 (zostało 5) Kable zasilające: 5 Listwa zasilająca:1 Kable głośnikowe: 3 Pre gramofonowy: 1 Lampy ECC83: 3 pary (została 1) DAC: 1 Odtwarzacz strumieniowy: 1 (zostało 0) Wkładki gramofonowe: 3 (została 1) Akcesoriów: mnóstwo Muzyka: Płyty winylowe: 80 szt. Jeśli chodzi o to jak zmieniło mi się postrzeganie świata audio, ponieważ rok temu byłem posiadaczem zestawu HK 3770 +2 kolumn (przeznaczonych do kina domowego) KEF KHT + 2 kabli głośnikowych Melodika.......w kolejnym odcinku 😁
  13. Hej, na początku chciałbym Was powitać i podziękować za dodanie do tak zacnego grona. Znalazłem się tu ponieważ jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o sprzęt audio. Chciałbym zbudować sobie w rozsadnych pieniadzach sprzęt do pokoju 18-22 m2 system audio, głownie do słuchania muzyki typu elektryczna, techno, house, minimal. W tej chwilii posiadam wzmacniacz DENON PMA-500AE do tego 2xjbl one control i jakies dwie kolumny od starej wiezy. Przede wszystkim chciałbym głębie jak i bas. Jesteście w stanie zmontować nie drogi sprzęt ? Streaming muzyki glownie z tv badz tabletu. Fajnie by bylo jakby mozna bylo podlaczyc sprzet do tv.
  14. to 30% tego co posiadam ....... Ale jakoś z wiekiem ciągnie do "starego " - najmłodsze Tannoy'e - ok 25 lat , Acr RP 300 - ok 35 lat a Tandbergi - bagatela ok 45 ...
  15. Pożycz sobie i się przekonaj. Fafniak ma chyba namiar.
  16. Cały czas bije się z myślami czy kombinować znowu z czymś tanim tak do 1500-1800 czy jednak coś z większymi możliwościami
  17. Nie wiem ile roboty robi teraz ten DAC z tym co mam ale nie narzekam ani trochę Przekonam się kiedyś jak popróbuję innych bo teraz nie mam odniesienia. Inferno, tak - ADI robi za pre.
  18. Odświeżę kotleta.;D Nic bym nie zmienił - choć zmieniłem wiele - a w sumie to dodałem ... bo wszystko zostało ... stan na kwiecień tego roku i obecnie ...
  19. On wygląda też super, @JohnDoe u Ciebie robi też za PRE tak?
  20. Pewnie jak u każdego są lepsze i gorsze modele
  21. Today
  22. Mało popularny ten DAC ale może jeszcze kogoś zainteresuje. Otóż w nowej odświeżonej wersji wymieniono kość z AK 4490 na AK 4493 AKM, podobno dodano nowy filtr o nazwie Low Dispersion (piszę podobno gdyż nie widzę tego w nowym manualu a jedynie na tamtejszym forum wpisy użytkowników). Dodatkowo nowa wersja RME ADI-2 DAC posiada większy, nieco bardziej rozbudowany pilot. Tyle co do zmian technicznych, o tych słyszalnych nic nie wiem.......... Linki do forum i strony RME jeśli ktoś ciekawy: https://forum.rme-audio.de/viewtopic.php?id=29603 https://www.rme-audio.de/adi-2-dac.html
  23. No i u mnie zmiana z Music style 500 na Celan gt302, ale nie grały Jeszcze ani minuty bo kończę prawie 3 miesięczny remont. A i standy jeszcze też nie przyszły. Pzdr
  24. @Mariusz Ożga w Warszawie lub okolicach z mojego doświadczenia nie ma nikogo dobrego.....wręcz przeciwnie. Jeśli w grę wchodzi wysyłka to nikogo lepszego jak @Marr nie znajdziesz. Pozdrawiam
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...