Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

3 minuty temu, Rega napisał:

Myslę, ze RYBOŁÓWSTWO to raczej gałąź przemysłu. Hobby to raczej wędkarstwo. A to dwie zupełnie różne dziedziny. 

Moim zdaniem wędkarstwo jest równie dobrym hobby jak audiofilstwo. A i zwolenników ma dziesiątki razy więcej niż to drugie. 

I myślisz, drogi Romanie, że wśród wędkarzy też jest tyle sporów? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KrólKiczu napisał:

I myślisz, drogi Romanie, że wśród wędkarzy też jest tyle sporów? 

Ależ drogi Sebastianie - wśród wędkarzy jest bardzo mało sporów. Chyba że o najlepsze miejsce na łowisku😄. Poza tym, nad wodą nalezy zachować ciszę bo ..... ryby nie będą brały, co już samo przez się wyklucza jakiekolwiek głośne potyczki słowne. A biorąc też pod uwagę rozpoczęcie tzw sezonu ogórkowego, co ma odbicie w potyczkach słownych niektórych naszych Szanownych Współforumowiczów, polecam (co robię bardzo sporadycznie) wybranie się na łono natury i kontemplowanie całego otoczenia, łącznie z niskimi tonami trzmieli, jak i wysokimi komarów. Przyniesie to pożytek w postaci odreagowania większości stresów, o które bardzo łatwo czytając posty niektórych. Pozdrawiam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DiBatonio napisał:

Ty naprawdę jesteś w stanie ocenić, że chujnia, raz że po takim nagraniu, a dwa z filmiku nagranego na smartfonie?

 

Podejrzewam, że gdyby Adrian zapodał jakieś akustyczne nagranie jazzowe lub inne, ale spokojniejsze byłoby inaczej.

 

Wiem jak grają nagrania na smartfonie. Nie słyszysz jaka jest akustyka? Nie trzeba do tego profesjonalnych mikrofonów. 

Już pisałem, że nie rozbieram brzmienia systemu na czynniki pierwsze tylko mówię o AKUSTYCE. To o czym Rafał S pisał..., nie podejmuje się, choć pewnie ma rację. 

A kto tu się potyczkuje? Stwierdziłem, że po prostu chujnia z grzybnią i trzeba poprawić. Gdzie tu potyczki.

Potyczki to były kiedyś ;), teraz to już nie ma sensu :).

zresztą kiedyś to było kiedyś ;)

 

 

 

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Szydełkowanie rulez ✌️

Fanatyka oglądnij 🙃

Oglądałem. Spoko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bo bardzo zadko ostatnio tu bywam. A bezemnie wcale nie mniej tych kłótni :).

A żeczywiscie czas spędzony na wędkowaniu i słuchaniu muzyki wydaje się być bardziej relaksującym. Lato w pełni, dzień w ogrodzie lub wyjeździe, a wieczorem muzyka.

A swoją drogą jak Romek postępy w budowie paczek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audiowit napisał:

Wiem jak grają nagrania na smartfonie.

Na srajfonie (i jutubach) to se można... 

Nie wierzę, że oceniasz jakikolwiek zestaw na podstawie takiego filmiku.

Mimo faktycznego jazgotu (zamieszczonego przez @J4Z) - chciałeś się zwyczajnie doyebać. C'nie Witoldzie? 😎

Ićta lepi na pszczoły i bąki popatrzeć, Roman dobrze prawi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam. Stwierdzam, że akustyka pozostawia wiele do życzenia lub pisząc językiem coraz powszechniejszym na tym forum jest zjebana.

Jeśli chcesz Bebop to powtórzę drukowanymi lub jak chcesz wydudnie na tamtamach może lepiej zrozumiesz.

Widzę, że zeczywiscie chłopakom się nudzi na forum i szukają guza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , może ktoś mi coś tutaj doradzi.

Posiadam 2 amplitunery 

ITT 8032

Nakamichi Amplifier 2

Kolumny Gale 3030 i 3020 , ewentualnie też Dali Royal Tower.

Impedancja Gali to 4-8 Ohm , gdzie słyszałem że w takim przypadku powinno się brać pod uwagę 4 Ohmy. Przy 4kolumnach x 4 ohmy wypadkowa =1.

Jak to ugryźć ? 

Pozbyć się zestawu ''Gale'' i podłączyć same ''Dali''

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

(ZADKO) 🤗to coś tu będzie zamieszczane jak będzie pisane tylko chujnia z grzybnią 🤨 

@KrólKiczuprzypominasz sobie by ktoś na zlotach się pokłócił? , a spędzamy tam nie jednokrotnie ponad dobę 😊

Żadko(czyt.rzadko) muszę czytać, że  żeczywiście (czyt.rzeczwiście) niektórzy piszą chujnią z grzybnią. 😉

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Jeśli chcesz Bebop to powtórzę drukowanymi

Drukowanymi to w drukarni, jak już to wielkimi literami.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się że gdyby @audiowit wrzucił (porównawczo do tamtego od użytkownika @J4Z) filmik z tym samym utworem na Jego systemie i w Jego "dopracowanej akustyce" wszystkim by mina zrzedła, jak powinno takie nagranie brzmieć 🤔

Ps: co jak co, ale @audiowit chyba ma tą akustykę "w miarę" ogarniętą🤔, no chyba że sie mylę. Też jest taka możliwość...

 

 

😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiowita coś ugryzło. Nie poznaję chłopa, zawsze dzielił się chętnie swoją wiedzą w kulturalny sposó  i miły był dla wszystkich. 

 

Ps, właśnie, @audiowit mógłbyś coś nagrać swoim wypasionym srajfonem i pokazać jak to brzmi u Ciebie?

Najlepiej ten sam kawałek nagraj / Drum Check - Morbid Angel

Chętnie posłucham jak tam masz ogarnięte. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wing0 napisał:

Słuchałem kilka razy u Audiowita i życzę również sobie takiego grania choćby przez smartfona ;). 

Już praktycznie nic z tego forum nie zostało. Ważne że kilka znajomości na długie lata udało się złapać. 

Na tyle mam ogarniętą akustykę i sprzęt, że na tą chwilę nie czuję potrzeby i możliwości zmiany na lepsze. Nie stać mnie, nie mam motywacji. Jestem szczęśliwym słuchaczem. I Wam również tego stanu życzę.

No tak. Poznaliśmy kilka wartościowych osób i tak już zostanie.

Teraz sobie siedzę w ogrodzie i slucham w naturalnej akustyce GusGus Arabian Horse.

Miłego wieczoru Panom życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Słuchałem kilka razy u Audiowita i życzę również sobie takiego grania choćby przez smartfona ;). 

Już praktycznie nic z tego forum nie zostało. Ważne że kilka znajomości na długie lata udało się złapać. 

Powodzenia i przyjemności słuchania nagrań ze srajfona. Połechtałeś ego Witolda i złapałeś plus u forumowego guru. Ale  zapytanie było aby audiowit  pokazał nagranie wszystkim. Jednak stchórzył i posądza innych, że guza szukają. 

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Już praktycznie nic z tego forum nie zostało.

Faktycznie, mało kto już klepie po pleckach audiowita. Łzy i rozpacz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bebop napisał:

Powodzenia i przyjemności słuchania nagrań ze srajfona. Połechtałeś ego Witolda i złapałeś plus u forumowego guru. Ale  zapytanie było aby audiowit  pokazał nagranie wszystkim. Jednak stchórzył i posądza innych, że guza szukają. 

Faktycznie, mało kto już klepie po pleckach audiowita. Łzy i rozpacz. 

Nie o to chodzi. Na forum jest coraz więcej prostactwa i pospólstwa. Zadko też pojawia się ciekawy sprzęt. Zresztą tandeta to plaga dzisiejszych czasów. Od dawna nic ciekawego się nie pojawiło. Czasem jeszcze Elektron coś ciekawego wstawi. 

Muszę Cię zmartwić nie mam iPhone.

Nie stchórzylem po prostu nie jestem idiotą :).

Czekam tylko jeszcze jak Tomek z Łodzi pokażę swoją odremontowaną jaskinie ;).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bebop napisał:

Powodzenia i przyjemności słuchania nagrań ze srajfona. Połechtałeś ego Witolda i złapałeś plus u forumowego guru. Ale  zapytanie było aby audiowit  pokazał nagranie wszystkim. Jednak stchórzył i posądza innych, że guza szukają. 

Faktycznie, mało kto już klepie po pleckach audiowita. Łzy i rozpacz. 

Nie muszę nikogo łechtać stwierdziłem tylko fakt. Jak Ty to odbierasz, Twoja sprawa. Tu już nikt po plecach nikogo nie klepie tylko pierdoły są klepane ciągle... Dawniej się nawiązywało znajomości, przyjaźnie na takich forach dziś się tylko napieprza.

Czasem tylko Elektron wrzuci coś ciekawego czy Rega lub parę innych osób coś o muzyce. A tak ciągła pierdolenizna tylko się Nicki zmieniają...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bebop napisał:

Audiowita coś ugryzło. Nie poznaję chłopa, zawsze dzielił się chętnie swoją wiedzą w kulturalny sposó  i miły był dla wszystkich. 

 

, @audiowit 

Nic mnie nie ugryzło. Kto mnie zna to wie, że jeśli chodzi o brzmienie to wale z mostu. Szkoda życia na byleco. Od głaskania po głowie jest mamusia, a my chyba już dorosłe chłopy.

A Jazz widzę się obraził. Napisałem do niego pierwszy raz chyba od 2 czy 3 lat i już płacze w konciku. Ej, co z Wami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...