Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

7 godzin temu, KrólKiczu napisał:

Było kiedyś takie fajne, wiejskie przysłowie, które często cytował mój ojczulek. "Mamo, chwalą nas. Kto? Wy mnie, a ja was". 

Pomimo wielu obietnic, nigdy nie zawitałeś. Jak dobrze liczę to od kilku lat ( od czasu pierwszego opisu Dali Mentor Menuet). A taka byłaby okazja (może) zeby ktoś inny pochwalił, lub też zj...ł. Opisuje (bo trudno to określić chwaleniem) ten kto był i słyszał, a kto tylko obiecuje , że będzie, niestety , tylko może ironicznie konfabulowac. Pozdrawiam i spokojnych świąt życzę.

PS A jeśli nie zauważyłes to w opisie Tomka nie ma słowa o Audiowicie, więc Twoje tłumaczenie ma się nijak do rzeczywistości. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kaczadupa napisał:

I tak już od dwóch tygodni... Niestety dla nich najbardziej kręci je miłość w miejscu publicznym tj. na samym środku leśnej ścieżki rowerowej... 

Oby jak najwięcej ich się namnożyło... Płazy dziś to najszybciej wymierające zwierzęta na świecie :(. Żabę łatwiej spotkać dziś w alkowach niż przy stawie ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie .

Slucham ostatnio muzyki siedzac przy kompie, czyli za sweet spot.

Metallica, Don't Tread on me ( przy kilku innych utworach tez) Na szczescie nie jest to problem, trzyma sie w granicach bycia znosnym, ale jest. 

Buczacy bas. Nie tylko przy tym utworze i chyba bardziej slyszalny przy kompie niz gdy siedze na fotelu, w sweet spot.

Postawilem za kolumnami olyty , ktore uzywam do puzli i troche to sie uspokoilo. Niewiele ale buczenie jakby bylo bardziej uporzadkowane, troche mniej chalas a bardziej zamierzony dzwiek instrumento/ow.

Odkrylem to raportuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wrozką i widząc Twoje pomieszczenie i znajac sprzet wywróżyłem.  Zresztą nie tylko ja, bo pani sprzatajaca przechodzac obok jak przegladalem forum rzuciła 'ale temu panu to musi buczać...". Nawet jej chomik przytaknoł. Tak, że nawet chomik to zauwazył, a Ty dziś stwierdziłeś, ze Ci buczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj czy wcześniej?

Gdyby tak było na wszystkim, to bym pewnie wcześniej już to uslyszal i napisał. Uslyszalem to jednak dzisiaj i to poza sweet spot. 

A Twoje zdolności,  nie powiedziały ci kiedy i na jakiej muzyce? Jeśli nie, to musisz jeszcze nad nimi popracować.

Pani sprzątająca i to jeszcze z chomikiem. Wyobraźnię masz.

 

 

 

 

27 minut temu, AudioTube napisał:

Mnie zaskoczyło, że  u Katie Melua w Piece by Piece jest dobry bas. Dwa, trzy razy przeczytałem.
U mnie na tej płycie nie usłyszałem basu. Nie wiem 18 calowy driver na basie to jakaś lipa chyba. 
 

Nie uslyszales basu, wypelnienia? Czyli u Ciebie ten dźwięk był płaski, chudy?

 

 

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostarczono mi kolumienki. Ciężko było się porozumiewać z holenderską firmą importową/eksportową, zakręceni strasznie, ale jakoś poszło. Najlepsze jest to, że FedExem nie byłoby drożej, porównywalnie i na pewno sprawniej. Miałem małą siłownię po pracy, bo ciężkawe 😉

20240411_133718.jpg

20240411_134010.jpg

20240411_134833.jpg

20240411_134903.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi777 “kilka” odsłuchów już miałeś. Czytałem niektóre opisy Twoich obserwacji, wrażeń. Gdy przyjdzie ta chwila, napisz co najbardziej usłyszałeś ciekawego w nowym brzmieniu. Co zaskoczyło, co może wstrząsnęło. Pozytywnie, negatywnie itp. Mnie chodzi o różnice. Gratuluję. Wymyśliłeś je sobie, zarobiłeś, teraz niech cieszą😃 geniet er van👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi777 napisał:

W końcu dostarczono mi kolumienki. Ciężko było się porozumiewać z holenderską firmą importową/eksportową, zakręceni strasznie, ale jakoś poszło. Najlepsze jest to, że FedExem nie byłoby drożej, porównywalnie i na pewno sprawniej. Miałem małą siłownię po pracy, bo ciężkawe 😉

20240411_133718.jpg

20240411_134010.jpg

20240411_134833.jpg

20240411_134903.jpg

Ciezkawe? Tutaj by sie neutralizator pola grawitacyjnego przydal 😏

Najwaniejsze ze dotarly.

50 minut temu, Adi777 napisał:

@AudioTube Jasne, coś skrobnę, ale najpierw jeszcze sporo zakupów do systemu. Standy, DAC, transport CD - przywiozłem trochę płyt z Polski, niepotrzebnie się kurzą. W weekend postaram się część zakupów ogarnąć.

Masz juz plany cco do elektroniki? Z ciekawosci pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...