Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

3 minuty temu, Nie wszystko wiedzący napisał:

Tu jest prosta sprawa. Jeżeli potrzeba suba to się kupiło za małe i za słabe kolumny. 

To jest tak proste, że aż śmieszne. 

Tu nawet nie chodzi o to komu i co się podoba albo czy ma miejsce czy nie. 

A mogę przyjechać i posłuchać jak u Ciebie sprawdzają się dopasowane do pomieszczenia kolumny? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale top systemy mają dedykowany subbas :Magico ,wilson  sonus .Chcąc ni Chcąc żeby mieć bardzo dobry bas trzeba do tego zaangażować dwa typy przetworników .W przeciwnym razie mamy kompromis ,zejście vs szybkość .Bardzo dobrze widać to po konstrukcjach Piotra Machnika .Ja osobiście mam z relem bardzo dobre doświadczenie, gra od strzała ,bardzo łatwo się go integruje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, laki84 napisał:

Ale top systemy mają dedykowany subbas :Magico ,wilson  sonus .Chcąc ni Chcąc żeby mieć bardzo dobry bas trzeba do tego zaangażować dwa typy przetworników .W przeciwnym razie mamy kompromis ,zejście vs szybkość .Bardzo dobrze widać to po konstrukcjach Piotra Machnika .Ja osobiście mam z relem bardzo dobre doświadczenie, gra od strzała ,bardzo łatwo się go integruje.

Chodzi o to by kupować dobrze w miarę od razu.  Nie dać się nabijać na kasę. Dokładając pieniądze za suba mamy klasę lepsze kolumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygenerowanie potrzeby suba to praca wielu lat zmiękczania głowy konsumenta. 

Jeżeli już ktoś kupi to jego sprawa. Tak mu się podoba, tak ma być. Ale chodzi o to, że potrzeba suba to brak basu albo jego jakości. 

Można lepiej wydać te pieniądze oczywiście nie ku uciesze sprzedawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

Być może, faktycznie niektórzy potrzebują bo są przyzwyczajeni do dźwięku z KD i czegoś im brakuje. 

Może i tak być. Taki mają punkt odniesienia.  Może to też kwestia gustu tylko , że to mamy dalej potrzebę która mogą zaspokoić dobre kolumny.

Chociaż są specyficzne przypadki pomieszczeń gdzie bez suba rady nie da ale dlatego mamy wombata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...