Skocz do zawartości

Zmiany na forum

Recommended Posts

9 minut temu, Adi777 napisał:

Z przyzwyczajenia? Tak to właśnie wygląda. Zresztą, Fb to wylęgarnia kłamstwa i obłudy, walenie ściemy na potęgę.

Zacytuje pewnego typka, ciemny lub wszystko kupi, co niestety jest prawdą a FB omotał nawet ludzi inteligentnych. Ponoć parę dni temu ta organizacja miała jakąś awarię, szkoda że naprawili. Chyba lepiej żadnych wzorców od nich nie brać.

1 godzinę temu, JaZz napisał:

Reakcja "punkt do reputacji" 

Wtf? :D

BTW, otrzymałem 20 serduszek i 1 strzałkę w górę, a reputację mam 20. Chyba coś nie trybi ta strzałka 🤔 

Jak dla mnie, to serduszko jako lajk i puchar jako taki super lajk, w zupełności by wystarczyły - zostawmy pozytywne reakcje. 

@Redakcja AUDIO

Screenshot_2021-10-12-14-40-24-098.jpeg

7 godzin temu, Fafniak napisał:

Czyli żeby było jak na Fejsie.

Możesz tylko lubić. 

Zlitujcie się

Minusowanie nie jest opcją. Tak uważam.

No offence, rzecz jasna 👍

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

Mam przy awatarze " Reputacja 41" , co to do diabła jest ? Mam się zacząć martwić , czy cieszyć ? :) 

Dasz screena? Z ciekawości pytam, bo u mnie nic nie widać.

Stopkę każdy sam, swoją musi zmniejszyć bo przeskalowało tak, a nie inaczej. Bardzo, bardzo dobrze ze widać na trybie mobilnym bo wielu użytkowników zmobilizowało to do wpisania swojego systemu. 

Ja nie widzę szału tylko dyskusję na temat zmian. A że po 5x to samo? Tak tu już jest że większości nie chce się czytać tematu tylko od razu piszą. 

Edytowano przez JaZz

27 minut temu, JaZz napisał:

@dorszna wersji mobilnej musisz wejść na profil i widać.

1692574931_Screenshot_20211013-2038242.thumb.png.6d7a6fabaa40115cd47b5a8dde0f362d.png

Ewentualnie jak jesteś w pw to widać przy nicku. Cały czas walczę żeby tak przy nicku było widoczne również w tematach, ale @Redakcja AUDIO mnie nie widzi 😏☹️

O właśnie, w profilu. Tam też jest miejsce na podanie swojej konfiguracji, a nie w sygnaturce.

Trzeba wejść w Edytuj profil, wpisać, zapisać i pojawi się nowa zakładka O mnie.

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Że co? 😄 Napisz @JaZz o co walczysz

Przede wszystkim żeby reputacja była widoczna w tematach przy nicku. Teraz widać ją tylko na pw. 

A tak dodatkowo, to wojuję jeszcze żeby usunąć wszystkie reakcje oprócz pucharka  i like.

Ewentualnie wyłączyć nabijanie reputacji dla negatywnej/neutralnej "zdezorientowany" i "smutek". Zdecydowanie nie powinny one tego robić. 

No i podejrzewam że szefowa wymyśliła żeby "strzałkę" nazwać "punkt do reputacji" i mogę się narazić :D, ale ta reakcja IMO w ogóle nie ma racji bytu bo to był upvote/jestem za, a pkt-y repki przecież dają inne reakcje. 

A czemu pytasz? xD

Edytowano przez JaZz